Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia GSi - Türkçe Test Sürüşü

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia GSi - Türkçe Test Sürüşü

Insignia GSi Sports Tourer 2.0 CDTI test sürüşü
    https://www.youtube.com/watch?v=ImEw6o9xGpA
    InsigniaTEAM

Uçak uçak maşallah.. kirmizi gsi muhteşem..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Elinize sağlık ÇAğrı Kardeşim. Çok güzel olmuş....
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Güzel araç gerçekten ama gsi efsanesi tekrar başlarken opc ölmez umarım, gerçi opeli anlamakta zorlandığım yerlerden biri kasa değişimlerinde, donanım isim değişikliği, misal Cosmo = excellence gibi bu konuda wolksvageni takdir ediyorum boş,comfort ve highline değişmiyor müşterinin kafasını karıştırmıyor.

Yorum

cagri Otopark.com çalışanı mısınız?

Yorum

Eline sağlık Çağrı kardeşim, bilgilendirme için teşekkürler.
            2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Teşekkürler Çağrı.

Pek alınabilitesi olmasa da izlemek bile güzel.

Orjinal yazı sahibi: gozgozlu3535 View Post
              Güzel araç gerçekten ama gsi efsanesi tekrar başlarken opc ölmez umarım, gerçi opeli anlamakta zorlandığım yerlerden biri kasa değişimlerinde, donanım isim değişikliği, misal Cosmo = excellence gibi bu konuda wolksvageni takdir ediyorum boş,comfort ve highline değişmiyor müşterinin kafasını karıştırmıyor.
              Adı değiştiriyor ki bir önceki kasada en dolu Cosmo'dan %50 daha pahalı boş aracı farklı isimle verdiğinde insanlar hemen çakmasın diye ihihi

Şaka bir yana diğer bazı markalarda da bu durum var, muhtemelen yenilikçi olmak adına yapıyorlar. Eski kasa ve yeni kasa detay özellik tablosunu yan yana koymadan da hangisi nedir pek anlaşılmıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post
                cagri Otopark.com çalışanı mısınız?
                Yok değilim, nereden çıktı diyecektim ama diğer yorumlar ipucu veriyorihihi
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Tahmin ediyordum zaten ama ilk mesaj sanki testi siz yapmışsınız gibi yazılınca bir an "acaba" dedim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ufukkk View Post

Tahmin ediyordum zaten ama ilk mesaj sanki testi siz yapmışsınız gibi yazılınca bir an "acaba" dedim.
                    Onu ben yazmadımki, videonun açıklamasından otomatik eklemiş
                    InsigniaTEAM

Yorum

Onu ben yazmadımki, videonun açıklamasından otomatik eklemiş

Yorum

Çağrı Kardeş , paylaşım için teşekkürler. Bu fiyatlara bu arabalar hiçbir markada yok ve asla da olmaz

Yorum

Aramızda casus var ::

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bu arabanın boşu rezalet, GSİ olanı harika.

Bir araba jantla-tamponla nasıl bu kadar değişir en güzel örneklerinden biri.
                            Fikrin kadar varsın!

Yorum

İşleniyor...
                            X