Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Grand Sport Otomatik Park Asistanı - Video

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia Grand Sport Otomatik Park Asistanı - Video

Yeni Insignia Grand Sport ile Opel Geliştirilmiş Park Asistanı'nı test ettik.

Sistem gayet başarılı, frenlemeyi kendi yapıyor, sürücü sadece aracın ne kadar hızlı gideceğini kontrol etmek için gaza basıyor.
    Freni otomobil kendisi uyguluyor bu sebeple biraz fren sesi çıkarıyor.
    InsigniaTEAM

Emeğiniz için teşekkürler, merak ettiğim fren olayı devre dışı bırakılabiliyor mu ? Fren yapması hem biraz park olayını yavaşlatıyor gibi geldi, birde bir yerde daha izlemiştim orada arkadaş sizden biraz daha hızlı hareket edince araçta haliyle sert frenler yapmıştı güvenlik amaçlı.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aykutt View Post
      Emeğiniz için teşekkürler, merak ettiğim fren olayı devre dışı bırakılabiliyor mu ? Fren yapması hem biraz park olayını yavaşlatıyor gibi geldi, birde bir yerde daha izlemiştim orada arkadaş sizden biraz daha hızlı hareket edince araçta haliyle sert frenler yapmıştı güvenlik amaçlı.
      Muhtemelen Muharrem'i izlediniz, o yokuşta park ediyor, araba da kaçırmamak için sürekli freni sıkıyor, freni bırakmak için muharrem çok gaz veriyor haliyle araba birden fırlıyor vs. çok sağlıklı bir video değildi aslında.smg05 Muharrem'in kulakları çınlasın
      Freni devredışı bırakmayla ilgili bir ayar görmedim ben. Ama yokuş olmadığı sürece bir sıkıntı oluşturmuyor zaten. İlk parkettiğim yerde tekerler kanal içinden geçtiği için orada da yokuş algılayıp fren yapmış olabilir.
      InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
      X