Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Grand Sport iLux LED Matrix selektör ve uzun far animasyonu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia Grand Sport iLux LED Matrix selektör ve uzun far animasyonu

Yeni LED Matrix'in selektör hızını ve uzun farların nasıl yandığını inceledik.
    InsigniaTEAM

Güzel video olmuş , elinize sağlık.

Yorum

çağrı bu farlarda H11 köşe aydınlatma sistemi benzeri sinyal verince ya da direksiyonu çevirince yanan bi sistem var mı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eto1907 View Post
        çağrı bu farlarda H11 köşe aydınlatma sistemi benzeri sinyal verince ya da direksiyonu çevirince yanan bi sistem var mı?
        Köşe aydınlatması var ama her zaman yanmıyor sanırım. Eski kasada arabanın durduğu yerde direksiyonu çevirir çevirmez yanıyordu ama bunlarda her hareketi takip eden bişey kurmuşlar sanırım. Gerekli olmayan durumlarda yakmıyor gibi.
        InsigniaTEAM

Yorum

Peki gerektiği zaman yanan da led mi?

Yorum

evet led abi belkide ondan dolayı ayırt edilemediğinden yandığı zaman ben farketmemişte olabilirim. videoda üstten çektiği için köşeler yandığı zaman görünüyor ama içeriden o kadar ayırt edilmiyor.
            Eski kasada sarı yandığı için kolay ayırt ediliyordu.
            InsigniaTEAM

Yorum

Anladım kardeşim sağolasın

Yorum

Güzel inceleme olmuş abi elinize sağlık
                Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

çok güzel bir sistem de çok riskli değil mi yav. Farın içinde nereden baksan 20 tane led ampul var gibi, birisi patlasa tüm sistem çöker. Bu kadar teknolojik aletler arabanın garantisi bitince strese sebep olabilir.
                  ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Güzel bir çalışma olmuş , elinize, emeğinize sağlık, ön çekim olarak da yapsaydınız ,
                    karşıdan nasıl göründüğü hakkında bir fikrimiz olurdu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kingdragon View Post
                      çok güzel bir sistem de çok riskli değil mi yav. Farın içinde nereden baksan 20 tane led ampul var gibi, birisi patlasa tüm sistem çöker. Bu kadar teknolojik aletler arabanın garantisi bitince strese sebep olabilir.
                      Astra'nın led matrix farının tanesi 7.500 TL idi, Insignia'yı henüz bilmiyorum Ama tek başına öyle led patlaması olmaz tahminimce, sonuçta son teknoloji bir ürün, led'in ömrünü sonuna kadar kullanır ki ledler uzun ömürlü biliyoruz. Mercedes'te yıllar önce CLS'ye koydu ve hala bir sıkıntısı yok diye biliyorum.
                      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                        Güzel bir çalışma olmuş , elinize, emeğinize sağlık, ön çekim olarak da yapsaydınız ,
                        karşıdan nasıl göründüğü hakkında bir fikrimiz olurdu
                        Karanlıkta far karşısından video çekiminde çok birşey anlaşılmıyor abi ama far görüntüsünde çok farklı birşey oluşmuyor.
                        InsigniaTEAM

Yorum

Selektörü merak ediyorum, şimşek gibi çakıyor diyorlarihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                            Selektörü merak ediyorum, şimşek gibi çakıyor diyorlarihihi
                            Aynen abi, videoda hızlı yanıp sönen selektör. Ortadan başlayıp yanlara doğru açılan ise uzun farın yanma şekli.
                            Selektörü peşpeşe yapınca şimşek gibi oluyor oldukça da belirgin. Leon'un led farları sönük kalıyor mesela.
                            InsigniaTEAM

Yorum

leon'un led farları zaten mum ışığı gibi (özellikle makyaj öncesi ilk versiyon)
                              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

İşleniyor...
                              X