Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Grand Sport 1.6 CDTI - İnceleme ve Test Sürüşümüz - InsigniaTeam

Collapse
This is a sticky topic.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ben hala 2.0 BiTurbo Dizel 8 ileriyi merak ediyorum. Onun da GSI-D gibi bir versiyonunu yaparlar mı acep ?

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

HaniBanaDemiş Dizelide var

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Makyajlı kasa kullanıyorum ve yeni kasayı test etme imkanım oldu. Yeni kasa daha hafif çevik Tamam ama fren pedalının kemdisi hiç hoşuma gitmedi. Araç gayet güzel duruyor bir sıkıntı yok ama fren pedalı sen gazla ben duurum havası yok sanki, makyajlı kasanın pedalı ve güven hissini bmw kullanmış arladaşım bile bmw den daha çok güven verdiğini söylüyor. Açıkçası yeni kasada beğenmediğim yönlerden biri bu...

Yorum

BlackMehmet Yeni insignia test araçları full donanım oluyor bilakis frenler bana da çok başarılı geldi özellikle bu araçlarda öndeki aracı takip etme ve yaya sensörü olduğu için frenler daha bir çabuk hdevreye giriyor elektro hidrolikle desteklemişler galiba ve fren performansı çok iyi canlı canlı test edil ama hissiyat tabiki kişilere göre değişebilir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Abu View Post

Çağrı bey performans ve teknoloji olarak İnsignia bir adım önde olabilir. Ancak 2. el satışı araç dizaynı bana sorarsanız Arteon bir adım önde.Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz. Zaten Arteon örneğini gelişi güzel vermiştim. Ancak 320 Bin TL para verdikten sonra Mercedes E serisi Amg alınabiliyor. Bu araçlara bu fiyatlara çok yüksek. Vergi dilimleri öyle bir hale geldi ki araçlar alınamayacak hal aldı.

Arteon R line 343 bin TL bu arada

https://www........nden.com/ilan/vas...73001709/detay
            R Line değilde Golf R32 gibi hakiki R olan versiyondan bahsetmiştimihihi
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
              HaniBanaDemiş Dizelide var
              İşte bu güzel haber Fatih Abi

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

cagri Çok pahalı olur bütçeyi aşıyor
                2013 İnsignia Cosmo 1.6T

Yorum

Yeni Insignia gerçekten güzel ancak makyajlı kasa OPC bir araçtaki donanımı almaya kalkınca rakam maalesef çok yükseliyor. Öyle olunca da o rakamlara 1-2 yaşında 5.20'den E180'e kadar alternatif araç potansiyeli çok artıyor. Umarım Opel bunu göz önüne alarak güzel kampanyalar planlar.

Yorum

Kadere inancım hiç olmadı,hala da yoktur. Ama, " istisnalar kaideyi bozmaz" diye bildiğimiz bir söz var.
                    Ne söylemeye çalıştığımı işbu mesajın sonunda anlayacaksınız, biraz sabır.

Çağrı kardeşim bu test videosunu yayımladığında birkaç defa dikkatlice izlemiş ve bazı değerlendirmeler
                    (yorumlar) yapmıştım,dillendirmediğim düşüncelerimden biri de 'bunun gibi bir araca sahip olma arzusuydu.

Kadere bakın ki bizi karşılaştırdı, bugün (adına ister kader, ister tesadüf diyelim) o artık benim garajımdaki vahşi KARATAY'dırihihi.

Yorum

Hayırlı olsun necmrttin bey

Yorum

Hayırlı olsun Necmettin abi.Sanki önceki aracın daha vahşiydi bu biraz ehlileştirilmiş gibi.Yeni-eski kasa sürüş deneyimlerini merak ediyorum.
                        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                        2.0 CDTI
                        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                          Kadere inancım hiç olmadı,hala da yoktur. Ama, " istisnalar kaideyi bozmaz" diye bildiğimiz bir söz var.
                          Ne söylemeye çalıştığımı işbu mesajın sonunda anlayacaksınız, biraz sabır.

Çağrı kardeşim bu test videosunu yayımladığında birkaç defa dikkatlice izlemiş ve bazı değerlendirmeler
                          (yorumlar) yapmıştım,dillendirmediğim düşüncelerimden biri de 'bunun gibi bir araca sahip olma arzusuydu.

Kadere bakın ki bizi karşılaştırdı, bugün (adına ister kader, ister tesadüf diyelim) o artık benim garajımdaki vahşi KARATAY'dırihihi.
                          Hayırlı olsun Necmettin abi, kazasız belasız güle güle kullan. Garaja girdiyse motor donanım bilgisi de vardır sanırım
                          InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Hayırlı olsun Necmettin abi, kazasız belasız güle güle kullan. Garaja girdiyse motor donanım bilgisi de vardır sanırım
                            Çağrı Kardeş,sen onu benden önce sürüp tanıdın,en iyi , detaylı bilgi sende vardırihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post
                              Hayırlı olsun Necmettin abi.Sanki önceki aracın daha vahşiydi bu biraz ehlileştirilmiş gibi.Yeni-eski kasa sürüş deneyimlerini merak ediyorum.
                              Tabii ki 170 hp bir 4x4 gibi olmaz, yakında izlenimlerimi paylaşırım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                                Hayırlı olsun necmrttin bey
                                Sağ olun Fatih Bey kardeşim, daha iyisi size nasip olsun

Yorum

İşleniyor...
                                X