Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia Grand Sport IntelliLux karşılama selamlaması

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Insignia Grand Sport IntelliLux karşılama selamlaması

InsigniaTEAM

harika ötesi... tşkler çağrı.
    1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
    Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Çok güzel, paylaşım için teşekkürler Çağrı
      2011 MODEL ,1.6T 180hp, DVD800

Yorum

Harika görünüyor..Gsi 150 civarı olsa yeni ınsignia ya ısınabilirim.. ama bu vergi dilimleri ve uçuk fiyatlar yüzünden insanda zevk bırakmıyor..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Güzel video. Müziği Simcity mizüklerine benzettim

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Aslında bu özelliği sürüşte daha güzel anlıyorsunuz geçen hafta sarıyerden yukarı çıkarken sitem uzunları yaktı fakat öndeki aracın olduğu bölgedeki ledleri kapattı hem yolunuzu aydınlatıyor hemde öndeki aracı yada karşıdan gelen aracı rahatsız etmiyor led lerin dansını akşam yolculuğunda çok net göre biliyorsunuz birde Insignia sürücülerinin AFL de beğenmedikleri selektör hızını bu versiyonda çözmüşler fena hızlı selektör yapabiliyor seriye selektör yaparsanız Afl otomatikten çıkıyor sonrasında selektör kolundaki AFL Auto tuşuna basmanız gerekiyor yeni araçta gerçekten çok fazla teknoloji kullanılmış.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Yolda sürüş videosu da yakındacool
              InsigniaTEAM

Yorum

Bekliyoruz clapclap

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Araçta bagaj açmayı çözün abiler ben bunaldım bu sıkıntıdan

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                    Aslında bu özelliği sürüşte daha güzel anlıyorsunuz geçen hafta sarıyerden yukarı çıkarken sitem uzunları yaktı fakat öndeki aracın olduğu bölgedeki ledleri kapattı hem yolunuzu aydınlatıyor hemde öndeki aracı yada karşıdan gelen aracı rahatsız etmiyor led lerin dansını akşam yolculuğunda çok net göre biliyorsunuz birde Insignia sürücülerinin AFL de beğenmedikleri selektör hızını bu versiyonda çözmüşler fena hızlı selektör yapabiliyor seriye selektör yaparsanız Afl otomatikten çıkıyor sonrasında selektör kolundaki AFL Auto tuşuna basmanız gerekiyor yeni araçta gerçekten çok fazla teknoloji kullanılmış.
                    Fatih Bey , siz arabanızı sattınız , yeni araba aldınız mı?
                    Hiç haberim olmadı da merak ettim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                      Fatih Bey , siz arabanızı sattınız , yeni araba aldınız mı?
                      Hiç haberim olmadı da merak ettim

Necmettin abi araç almadım ama Opel Türkiye tarafından test edilmek üzere bir araç verildi o araçtaki izlenimlerimi paylaşıyorum yakında çağrı güzel fotolar la devam edecek.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ailede ilk GS sahibi siz oldunuz zannetmiştim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
                          Necmettin abi araç almadım ama Opel Türkiye tarafından test edilmek üzere bir araç verildi o araçtaki
                          izlenimlerimi paylaşıyorum yakında çağrı güzel fotolar la devam edecek.
                          İnsigniateam'da ve sosyal medyada o kadar çok emeğiniz var ki , Opel , Çağrı Kardeş ile size birer araba
                          promosyon verse azdır

Bu site olmasa , millet şehir efsanelerine kanıp İnsignia almaz , kim bilir kaç kişi bu site vasıtasıyla bu
                          arabayı tanımış, ısınmış ve almıştır

Yorum

İşleniyor...
                          X