Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hız tespit sistemi değişiyor

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Hadi hayırlısı gelirken sakin geldinde giderken nasıl gideceksin onuda sen düşün umut haha

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Almanya da serbest bölge var doğru. Trafikte yaşadığınız sorunlar için üzüldüm. Allah kaza bela vermesin kimseye. Zaten otobanda değil şehir içinde de bunlarla karşılaşıyoruz. Oralarda kullanılan araçlar bahsettiğiniz gibi genel olarak bizdeki araçlardan daha iyi durumdalar. Kuraları takmayan sürücülerin zaten altlarındaki aracında bir önemi yok, şahıs, şirket, eski, yeni vs. dediğiniz gibi hıza uygunda olsa, olmasa da bu tip sürücüler yapacaklarını her yerde yapıyorlar ne deseniz boş. adam tofaşla 200 basıyor youtub da videosu var . Fakat kurallara uyan, aklı başında, nerede ne yapacağını bilen değerli sürücülerimiz için bu beklentim olmuştur. Sağ olsunlar şuan yapılan yeni yollarımız kaymak gibi. 4 şeritli, üç şeritli çok güzel yollarımız var. O yollarda 120, 130 ile araç kullanırken sanki kaanı gibi gidiyormuşsunuz gibi bir his uyandırıyor. Haklısınız, bizim de dikkatsiz, kurallara önem vermeyen sürücülerimiz var fakat, onların en kötüsü bizim en iyi sürücülerimiz sınıfında olmasına katılmıyorum. Bildiğim kadarıyla trafik olarak en yoğun şehir istanbul %60 a varan ortalamalarla. Yurt dışında özellikle Almanya da bu yoğunluk olsun bence sürücülerinden de duman çıkar
      Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Trafikteki eski arabaları düşünerek limitler baz alınıyorsa hep 20 yıl geriden takip edeceğiz o zaman.Birde ölümlü kazaların sebepleri araştırılsın.Aşırı hızmı yoksa uykusuzluk ve büyük araçlar mı? Yollarda geçirilen vakit uzadıkça kaza riski de artar.Yıl 2017 her yer otoban 4 şeritli yol olmuş,Tırı kamyonu 120 den aşağı gitmez,Sonra 8-9 saatte gideceğin yere 12-13 saatte git deniyor.Özellikle 6+ yolculuklarda her eklenen ekstra zaman şöför için eziyet.TRAFİKTE DOKTOR İLE İŞÇİ ÖLÜNCE BİLE AYRI CEZALAR VERİLİRKEN ŞAHİN İLE PORCHENİN AYNI HIZLA GİTMESİ TAM BİR İRONİ.
        "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Oguz_75 View Post
          ....ŞAHİN İLE PORCHENİN AYNI HIZLA GİTMESİ TAM BİR İRONİ.

hahahahahaha

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX View Post
            Hadi hayırlısı gelirken sakin geldinde giderken nasıl gideceksin onuda sen düşün umut haha
            Valla ben sormadan polis amca söyledi."Bas bas sonra tesise gir bir cuara yak sonra devam".
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Emniyet Müdürlüğünün Trafik Denetleme birimi, denetleme yapmalı. Bu tarz cezalar kesilirse kesinlikle yasalarda karşılık bulamaz kanaatindeyim. Benim hız yapmamdaki amaç A noktasından B noktasına çabuk gitmektir. Sol şeritte 100 km/h da seyreden trafik dingillerinin peşinden gitmeye niyetim yok. Trafik Denetleme yetkilileri sol şeridi kendi yolu zanneden dingillerle uğraşsa bende söz veriyorum 130 km/h ı geçmem....
              https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post

Valla ben sormadan polis amca söyledi."Bas bas sonra tesise gir bir cuara yak sonra devam".
                Çok iyi bee hahahahahaha

Yorum

En iyisi şeride göre hız ayarı... Sol şerit 160+
                  Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Arkadaşlar, bu uygulamanın aktif olup olmadığı ile ilgili tereddütlerim vardı. Her ne kadar ortalama hıza dikkat etmeye çalışsam da geçen haftalara da 137 km/h ortalamamı (trafiğin yoğun olacağını düşündüğümden) düşüremedim. 2 gün sonrada radar cezam elime ulaştı. Sistemin hızlı çalıştığını ve ortalama hızın doğru hesaplandığını bilmenizi isterim.
                    https://www.youtube.com/watch?v=Jem11GNnbzg

''Fidan dikmek için en iyi zaman yirmi yıl önceydi.Sonraki en iyi zaman ise şimdi'' İhtiyar Balıkçı

Yorum

canbaz Hayırlı olsun cezan geçen bayram o zaman dönüşte bana bayram cezası gelmedi demekki bayram diye ceza yazmadılar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post
                        Kendim sordum kendim cevap vereyim.Düzcede dinlenme tesisindeyim.Otoyol trafik polisine sordum 120 imiş 121 de haşırt yani.
                        Yanlış bilgi vermişler bana sınır 120+%10=132 imiş
                        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                        2.0 CDTI
                        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

İşleniyor...
                        X