Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Petrol Ofisi Reklamı'nda Neden Opel Kullanıldı?...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Petrol Ofisi Reklamı'nda Neden Opel Kullanıldı?...

Haberturk.com Otomotiv Yazarı Ahmet Çelik

Kadir inanır ve Yaban karakteri şu sıralar Petrol Ofisi reklamlarıyla adından sıkca söz ettiriyor. Akaryakıt reklamı olunca da doğal olarak benim de ilgi alanına girdi. Reklamı izlerken "otomobil gazetecisi" gözüyle ister istemez reklamın geçtiği alandaki otomobilleri takıldı gözüm. Kadir inanır Opel Antara ile geliyor istasyona. Gençlerden biri Opel Yeni Astra kullanırken, diğerinde Opel insignia var. Arkada gözüken ticari de Opel Combo… Sadece Yaban karakterinin kullandığı üstü açık eski model bir VW Golf… Petrol Ofisi reklamındaki bu Opel marka otomobillerin tesadüf olamayacağını düşündüm önce. Küçük bir araştırma sonrasında da gerçeği öğrenme şansım oldu. Bir süre önce Petrol Ofisi ile Opel ve Chevrolet yani GM Türkiye bir anlaşma yapmışlar. Bu anlaşmaya göre Opel ve Chevrolet servislerinde bundan böyle Petrol Ofisi'nin yağları kullanılacakmış. Yıl içinde nereden bakarsanız bakın 2 milyon TL'lik bir anlaşma bu. Petrol Ofisi de bu anlaşmaya jest olarak bu ses getiren reklamlarında Opel marka ürünlere yer vermiş. Şimdi reklamı izlerken bir de bu gözden bakarsanız siz de bu gerçeği göreceksiniz. Yani reklamda hiçbir şey tesadüf değil…

Ynt: Petrol Ofisi Reklamı'nda Neden Opel Kullanıldı?...

yolda bile görmüyom o kadar tesadüf mü olur
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

arkadaşlar ben yaklaşık 1 aydır istanbuldayım ve tek tük insignia görüyoırum bu nedendir sizce? bi arkdaşım omega gibi insignia da efsane olacak pek hükmü kalmaz yakında diyor bu görüşe ne diyorsunuz?
      F30 Sport+

Yorum

bızım burda ılk ınsıgnıa yı ben aldım ardımda 9 kısı aldı

Yorum

Bizde de sitede sadece bende vardı. Bugün benimkinin aynısını gördüm. O da film cam yaptırmış. Fotokopi gibi arabalar. 2 kişi olduk sitede insignia sahibi
          Renault!!!

Yorum

Omega hikayesi yalan başka forumda gördüm o muhabbeti. ben inanmıyorum, gayet güzel satıyor araba.
            InsigniaTEAM

Yorum

ülkedeki benzin fiyatlarından olabilir mi?

Yorum

arabanın satış rakamları ortada, satmadığı nereden çıktı ya
                ha eğer benzin pahalı, millet arabaya binmiyor diyorsan ayrı, belki de o yüzden yollarda gözükmüyor
                InsigniaTEAM

Yorum

arabayı almaya alıyor herkes de ki alınmayacak gibi değil.Doyasıya kullanamıyoruz yakacak diye

Yorum

Arkadaşlar 10.000 km yol yaptıktan sonra tüketim bariz düşüyor.
                    KAtalog değerleri yakalanıyor. Elbette efendi efendi giderek ...

Ağzımızın tadı ile birazx performans yapalım derseniz kesenin ağzını açacaksınız ...

Yoksa PO sizi bekler.
                    Orjinal yazı sahibi: insigniaT
                    arabayı almaya alıyor herkes de ki alınmayacak gibi değil.Doyasıya kullanamıyoruz yakacak diye
                    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

İşleniyor...
                    X