Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Forumumuzda Büyük Yenilik - Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Forumumuzda Büyük Yenilik - Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK

Hazırlayan emeği gecen düşünen uygulayan herkese teşekkür ederim elleriniz dert görmesin,
    Gün itibari Kara bulutların Terör olayları yüzünden Sitemize bile çöktüğü şu günlerde ,
    içimde ki tarifsiz üzüntüleri bir nebzede olsa hafiflaten bu uygulamadan dolayı
    Çok mutlu oldum.

İnsigniaTeam Ailesine Hayırlı uğurlu olsun ve
    tekrar Ellerinize Sağlık...

Ynt: Forumumuzda Büyük Yenilik - Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK

Duyarlılığından dolayı tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.
    Beyaz tutkudur.

Yorum

Sitemiz artık daha güzel. Teşekkür etmek için ne yapacağımı şaşırdım konumu açsam, yada geçmiş konulardan birine mi yazsam derken bir baktım ki Emre herzamanki gibi güzel bir mizampajla konuyu açmış ve teşekkürünü etmiş. Kendi adıma emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Çok yakıştı,çokk..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: xxstormxx
        Sitemiz artık daha güzel. Teşekkür etmek için ne yapacağımı şaşırdım konumu açsam, yada geçmiş konulardan birine mi yazsam derken bir baktım ki Emre herzamanki gibi güzel bir mizampajla konuyu açmış ve teşekkürünü etmiş. Kendi adıma emeği geçen çok teşekkür ederim. Çok yakıştı,çokk..
        Evet abi bak o kadar konuştuk didindik olsun olsun diye oldu kötü mü oldu bence mükemmel oldu ilk bu konuyu açtığım günden beri bunu sabırsızlıkla bekledim buda ayrı bir güzel oldu sitemize hayırlı uğurlu olsun tekrar...

Artık bu konununda kilidinin kaldırılmasının uygun olacağı düşüncesindeyim böyle bir konu kilitli bir biçimde durmamalı kanaatindeyim,
        http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=3464.0

Teşekkürler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
          Sitemiz artık daha güzel. Teşekkür etmek için ne yapacağımı şaşırdım konumu açsam, yada geçmiş konulardan birine mi yazsam derken bir baktım ki Emre herzamanki gibi güzel bir mizampajla konuyu açmış ve teşekkürünü etmiş. Kendi adıma emeği geçen çok teşekkür ederim. Çok yakıştı,çokk..

Evet abi bak o kadar konuştuk didindik olsun olsun diye oldu kötü mü oldu bence mükemmel oldu ilk bu konuyu açtığım günden beri bunu sabırsızlıkla bekledim buda ayrı bir güzel oldu sitemize hayırlı uğurlu olsun tekrar...

Artık bu konununda kilidinin kaldırılmasının uygun olacağı düşüncesindeyim böyle bir konu kilitli bir biçimde durmamalı kanaatindeyim,

Teşekkürler...
          Konu kilidi kaldırılmıştır.
          bknz. http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=3464.0
          Beyaz tutkudur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Güneş
            Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff

Teşekkürler...
            Konu kilidi kaldırılmıştır.
            bknz. http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=3464.0
            Teşekkür ederim kardeşim seninde eline sağlık

Yorum

Teşekkürler...

Yorum

Bizlerin kararlarına saygı göstermeniz ve elinizden geldiğince isteklerimizi yerine getirdiğiniz için teşekkürler İnsignia Crew Yönetimi !

Yorum

kilitli konuda bahsettiğim düzenleme soldaki logoyu kapsıyordu, bu logo için Cemil Abiye Teşekkür borçluyuz. bu düzenleme halen düşündüğüm aşamada değil başka yapılacaklarda var, o yüzden şimdiye kadar siteye eklememiştik ama bugün önemli bir gün.
                  sağdaki logo günün anlam ve önemi açısından Mehmet Abi sağolsun aceleyle hazırladı. Mehmet abiye de çok teşekkür ederiz.
                  ve fikir babası Fatih abiye de güzel düşüncesi için teşekkür ederiz.
                  InsigniaTEAM

Yorum

Cemil Ve Mehmet abilerim konunun hassasiyetine dair verdiğiniz emek ve özveriden ötürü en içten sevgi saygı dileklerimle Teşekkürlerimi iletirim,
                    Elleriniz dert görmesin bu ve bunun gibi konular benim için ne kadar önemli olduğunu bir bilseniz göğsümün içi o Bayrak ve Önderimizle ne kadar dolu olduğunu bir görseniz ne demek istediğimi anlarsınız Tekrar Teşekkür ederim,
                    Bugünü elimden geldiğince iş yerim olan binayı Koca caddede tek Bayrak asan olarak Türk bayrakları ile donattım bazıları hani anlar diye yok bu vurdumduymaz hayasız pervasız ruhları alınmış kitlelerden olmamak için sonuna kadar mücadelemiz devam edecek inşallah...

Yorum

Vallahi gozlerim doldu.iste benim uyesi oldugum grup bu. Ben bugun sabah bu konuyu acakken gerceklestigini gormrk beni cok duygulandirdi.emegi gecen herkese sonsuz tesekkurler. Arkadaslar artik su 13 kasim konusunda da sizleri biraz daha duyarli omaya cagiriyorum.lutfen bugunlerde birlik olun ve Atamiza yapacagimiz buyuk ziyarete katilin.simfi birileri diyecek ki kardesim niye bu kadar caba. Vallahi dostlar benim cabam duyarllligimizi gostermek ve Atamizi bu en zor gunlerimizde ziyaret edip bir kez daha hatirlatmak ve onun izinde yurmenin onemini bir kez daha vurgulamak. Bu konu ile baska bir cikarim veya beklentim yok. Lutfen herkes birlik olsun bir kere bazi seyletden feragat etsin ve O gune ayri bir anlam katsin. Bizim karsmizda olanlar da bir kez daha gorsun ki bu insanlar isterlerse birlikte olabiliyorlar bir guc olabiliyorlar. Saygilar sevgiler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                        kilitli konuda bahsettiğim düzenleme soldaki logoyu kapsıyordu, bu logo için Cemil Abiye Teşekkür borçluyuz. bu düzenleme halen düşündüğüm aşamada değil başka yapılacaklarda var, o yüzden şimdiye kadar siteye eklememiştik ama bugün önemli bir gün.
                        sağdaki logo günün anlam ve önemi açısından Mehmet Abi sağolsun aceleyle hazırladı. Mehmet abiye de çok teşekkür ederiz.
                        Bende sana teşekkürlerimi sunuyorum Çağrı kardeşim. Ayrıca Mehmet bey e ve Tüm "İnsigniaTeam" ailesine...

Akşam 19.30 civarında web sayfasına girdiğimde İnanın birden heyecanlandım. Nutku tutuldu derler ya aynen öyle oldum. web sayfamızın sol üst köşesine konulmak üzere Ağustos ayında tasarımını yapmış ve Eylül ayının ilk haftasında da Çağrı kardeşime gördermiştim.

Hele böyle bir günde hain bir saldırı sonucu 24 evladımızın şehit edilmesi inanın beni kahretti. Emre kardeşimin dediği gibi bir nebzede olsa bu uygulama beni de çoookk sevindirdi ve çookk duygulandırdı.

Sevgi ve Saygılarımla....

Yorum

anasayfa süper olmuş gerçekten emeği geçen herkeze teşekküler

1998 Opel Vectra 2.0 Cdx

Yorum

Bende eskisi gibi?
                            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

ctrl+f5 bas

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

İşleniyor...
                              X