Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Reklamına Destek verelim

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Reklamına Destek verelim

Evet Arkadaşlar;

Aracımızın Reklamını destekleyelim

ODD Satış ve İletişim Gladyatörleri Ödülleri için geri sayım başladı. 2011 Gladyatörleri arasında Televizyon ve Outdoor uygulaması ile Opel’i sahneye taşımak sizlerin elinde! Tüm Opel tutkunlarını oylamaya bekliyoruz;

http://bit.ly/ODDGladyatorOdulleri

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Ynt: Opel Reklamına Destek verelim

3 yıl geçmesine rağmen, araçları ile birlikte 4120 liraya sattığı navigasyon sistemine, sırf ihmalkarligi yüzünden güncel bir harita saglayamayan,

Müşterilerini, araçlarında dahili navigasyonlu olmasına rağmen 150 liralık harici navigasyonlara muhtaç bırakan,

Şimdilik idare edin dedikleri (sözde güncel) harita yükleme işlemi icin 43 lira para isteyen,

Turkiye'deki müşterilerine üvey evlat muamelesi yapan bir firmanın reklam kampanyasına destek olmak istesem bile tutumlarını hazmedemedigim ve kendime yediremedigim icin destek olamıyorum.

Kimse kusuruma bakmasın.

Ben aracımı seviyorum. Opeli değil.
    1.6T Cosmo, Flexride, DVD800, Sunroof, Spor Deri, 18", Teleflex GFI, Zeibart Cam Filmi, AutoWax Boya Koruma veee Siyah(tı)...
    Mazide güzel bir anı şimdi..

Yorum

Bende direk linki vereyim
      http://www.oddgladyator.com/vote.asp...6-b5cc73451a89

Yorum

verdiğim oylar

TV Reklamı - Opel
        Gazete İlanı - Ford
        Radyo Spotu - Fiat
        Outdoor Uygulaması - Opel (ama Mini'yi de takdir ettim, Opel olmasa oyum Mini'nindi )
        Dijital Uygulama - hepsini indirip bakmaya erindim ihihi
        Dergi İlanı - Mercedes

ama anlamadığım nokta, oy verdikten sonra mail adresine gelen bağlantıya tıklayın diyor ama bana hiçbir mail gelmedi
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          verdiğim oylar

TV Reklamı - Opel
          Gazete İlanı - Ford
          Radyo Spotu - Fiat
          Outdoor Uygulaması - Opel (ama Mini'yi de takdir ettim, Opel olmasa oyum Mini'nindi )
          Dergi İlanı - Mercedes

ama anlamadığım nokta, oy verdikten sonra mail adresine gelen bağlantıya tıklayın diyor ama bana hiçbir mail gelmedi
          Bende de gereksiz klasörüne geldi. Yani altta veya msn penceresinde mail uyarısı vermiyor.
          2011 Fluence Dynamique 1.5 dCi 105 BG

Yorum

Opele verdim sırf Insignia için ama Fordun reklamları hepsini ezer geçer
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              verdiğim oylar

TV Reklamı - Opel
              Gazete İlanı - Ford
              Radyo Spotu - Fiat
              Dergi İlanı - Mercedes

Evet bende de gereksiz klasöründe

Yorum

spamlara baktım zaten ama ordada yok
                hotmail deneyim ozaman
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                  Opele verdim sırf Insignia için ama Fordun reklamları hepsini ezer geçer
                  Aynen bende Opel'e verdim 2 kategoride, Opel olmayan kategorileri boş bıraktım
                  2011 Fluence Dynamique 1.5 dCi 105 BG

Yorum

Outdoor uygulamasında Fordunkinden geçen siyah Insignia dışında bir şey anlamadım Ordaki pankartı mı gösteriyorlar?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
                      Outdoor uygulamasında Fordunkinden geçen siyah Insignia dışında bir şey anlamadım Ordaki pankartı mı gösteriyorlar?
                      o banada saçma geldi daha mantıklı bişeyler bulabilirlerdi bence.
                      InsigniaTEAM

Yorum

sonuçlar;

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Gladyatörler adını verdiği satış ve iletişim ödüllerinin ikincisini düzenledi. Bu ödüllerin iki ayağı bulunuyor; birinci bölümde, otomobil markalarının iletişim çalışmaları değerlendirilip ödüllendirilirken, ikinci bölümde de 2011 yılının resmi satış rakamlarına göre en çok satış yapan ve en çok satış arttıran markalar ödül kazanıyor. Yani hem yaratıcılığın hem de satışın aynı organizasyonda ödüllendirildiği ilginç ve dikkat çekici bir organizasyon.

Yaratıcı işlerin yarıştığı iletişim ödüllerinin birinci ayağı internet üzerinden halk oylaması ile gerçekleşmişti. Finale kalan uygulamalar, geçtiğimiz hafta jüri (üyelerin isimleri aşağıda) tarafından detaylı olarak değerlendirildi. İlginç olan, jüri, tercihlerini bu akşam ödül töreni sırasında canlı oylamayla bildirdi! Yani organizasyon da, jüri de kimin kazandığını tören sırasında canlı olarak öğrendi. Açıkçası bu uygulamanın başarılı olacağına inancım pek fazla değildi, ancak gerçekten herkesin heyecanla sonuçları beklemesi açısından gayet iyi bir uygulama oldu. Jürinin değerlendirme sonucunun rakamsal olarak ekranlarda gösterilmesi de özellikle bazı kategorilerde açık ara birinci olan markalar için daha büyük bir keyif olmuştur eminim.

Yılın TV Reklamı: Fiat Punto Evo
                        Yılın Gazete İlanı: Ford Fiesta S2000
                        Yılın Dergi İlanı: Mercedes-Benz
                        Yılın Radyo Spotu: Citroën Nemo
                        Yılın PR ve Etkinlik Uygulaması: Mercedes-Benz Roadshow
                        Yılın Dijital Uygulaması: Volkswagen Fan Edition
                        Yılın Outdoor Uygulaması: Opel Corsa
                        Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi: Renault - Sokakta İlk Adımlar
                        Yılın Entegre İletişim Kampanyası: Peugeot 508
                        Yılın Basın Lansmanı: BMW 1 Serisi (bu kategoride birinci basın mensuplarının oylarıyla seçildi)
                        Turkcell Mobil İletişim Ödülü: Toyota - Türkiye'nin 3G'li İlk Otomobili Projesi
                        Jüri Özel Ödülü: Toyota-MIT EF 50K İş Planı Yarışması

Gecenin ikinci bölümünde de 2011'in satış ödülleri verildi. İlk defa bu gece açıklanan rakamlara göre bu yılın şampiyon marka ve modelleri şunlar oldu:

SATIŞ ÖDÜLLERİ
                        En Hızlı Büyüyen Hafif Ticari Araç Markası: Mercedes-Benz
                        En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Modeli: Ford Connect
                        En Çok Satılan Hafif Ticari Araç Markası: Ford
                        En Hızlı Büyüyen Otomobil Markası: Mini
                        En Çok Satılan Otomobil Modeli: Renault Symbol
                        En Çok Satılan Otomobil Markası: Renault
                        En Çok Satılan Otomobil ve Hafif Ticari Araç Markası: Ford
                        InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
                        X