Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Opel Insignia Model 2012 : Yeni Motorlar ve Premium Özellikleri...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Opel Insignia Model 2012 : Yeni Motorlar ve Premium Özellikleri...

Arkadaşlar, Opel'in uluslararası resmi medya sitesindeki 2012 Modelin tanıtımı. Bu kadar uzun çeviri ile uğraşamadım otomatik çevirdim idare edin

103 kW/140 hp gücündeki benzinli motor, yakıt ekonomisi standartları belirliyor
    Yeni geliştirilen 1.4 turbo ecoFLEX benzinli motor uzlaşmaz "küçülme" ürünüdür. Altı-ileri manuel şanzıman ile birlikte, Start / Stop teknolojisi, hidrolik direksiyon, aerodinamik gövde altı panelleri ve boyutu 225/50 R 17, düşük yuvarlanma dirençli lastikler, tüm üst-orta sınıf segmentinde en ekonomik benzinli motor. Hep birlikte, bu tedbirlerin 1.4 turbo yakıt tüketimi azaltmak - 1.8-litre bir önceki sürümü ile karşılaştırıldığında, aynı zamanda 103 kW/140 hp, 100 kilometrede ortalama 5.7 litre sedan iki litre. Her iki durumda da yüzde 25'ten fazla bir azalma, kilometre başına 134 gram 45 gram CO 2 emisyonu azalır . Aynı zamanda, kendi sınıfının en ekonomik benzinli motor tarafından teslim edilen 200 Nm tork yaklaşık yüzde 15 arttı. Bu performansı ile Insignia 1.4 turbo 205 km / saat maksimum hıza ulaşan ecoFLEX, sadece 10.9 saniyede sıfırdan 100 km / h hıza açabilecek olası Başına 5,9 litre ile 100 km ve 139 g / km CO 2 - Opel'in üst modeli bu tahrik varyant ile bir sedan veya bir Sports Tourer olarak kullanılabilir aynı zamanda station wagon segmentinde standartları belirliyor. Yeni powertrain Ayrıntılandırmalar da iletim oranı optimizasyonu, düşük tüketimi ve gelişmiş çeviklik sayılabilir. Insignia ilk kez özellikli elektrikli hidrolik direksiyon reps (Raf Elektrikli Direksiyon Assist), ek konfor sağlar. Onun direksiyon özellikleri artık daha esnek her sürüş durumu için adapte edilebilir. Reps sisteminin önemli bir avantajı, yakıt tasarrufu ve dolayısıyla CO 2 emisyonlarının azaltılması için potansiyel . Kalıcı olarak çalışan bir hidrolik servo pompası dayanmaz olarak gerekli olduğunda, elektrikli hidrolik direksiyon, sadece aktif.
    2.0 turbo 4x4: düşük tüketimi ile daha fazla güç ve tork
    Ile birlikte direkt enjeksiyon ile iki litre turbo state-of-the-art 4x4 all-wheel 30 hp daha yüksek çıktı ile yeni model yılı gider. Bu, altı-ileri manuel şanzıman ya da otomatik şanzıman ile kullanılabilir. Motoru 185 250 beygir güç ve 400 Nm (daha önce 350 Nm) maksimum tork sunuyor. Bu güçlü drivetrain manuel şanzıman ile sürat 100 km / saat hıza sadece 7.5 saniyede sıfırdan olabilir. En yüksek hızı elektronik olarak 250 km / s ile sınırlı 2-litrelik turbo ünitesi, yüksek çıkış ve düşük yakıt tüketimi elele gidebilirsiniz etkileyici bir kanıtıdır. Start / Stop sistemi ve düşük yuvarlanma dirençli lastikler gibi kapsamlı önlemler sayesinde, Opel mühendisleri sırasıyla 8.4 litre/100 km ve 197 g / km yakıt tüketimi ve CO2 emisyonlarını azaltmak mümkün (daha önce: 8.9 l/100 km 209 g / km CO2). Aynı anda yakıt tüketimi azaltma ile prim üst-orta sınıf segmentinde en üst performansa sahip Insignia 2.0 turbo 4x4 ikna Bu güç ve tork artışı ve daha dinamik özellikleri.
    Opel Start / Stop sistemi ile pek çok motor çeşitleri Sadece iki adet Start / Stop sistemi Opel yarar bahsetti. Önden çekişli ve altı-ileri manuel şanzıman ile 162 kW/220 hp gücündeki 2.0 turbo yakıt tasarrufu sağlayan akıllı teknoloji ile yakında satışa sunulacak aerodinamik gövde altı panelleri ve düşük yuvarlanma dirençli optimize edilmiş lastikler dahil olmak üzere. Bu, 100 kilometrede ortalama 0.5 7,6 litre yakıt tüketimini azaltır. Start / Stop sistemi, şehir trafiğinde, 100 kilometrede bir litre başına kaydedilebilir elemanı. Kombine çevrim CO 2 emisyonu eski kilometre başına 189 gram 179 yerine göre azaldı.
    Yeni bilgi-eğlence sistemleri
    Yeni bilgi-eğlence sistemleri Navi 600 ve Navi 900 Europa kapsamında sunulan özellikler açısından CD veya DVD tabanlı önceki sürümleri çok daha üstün. Tüm harita malzemesi SD kartlar, depolanır ve haritalar, bireysel müşteri ihtiyaçlarına uygun göre adapte edilebilir. Varsayılan ilgi noktaları (POI), ek olarak daha fazla POI indirilen ve cihaz üzerinde saklanabilir. Sürücü tek noktaları seçmek ve bu POI birey olarak adres defterinde saklayabilirsiniz. Bir diğer pratik özellik: yanı sıra hızlı ve kısa yoldan, navigasyon sistemi, aynı zamanda, en ekonomik, yani en düşük yakıt tüketimi yolları seçim yapmanızı sağlar. Özel ve iş gezileri ayırma seçeneği ile ikincisi - Navi 900 Europa sistemi, aynı zamanda ses tanıma ve kayıt defteri fonksiyonu sunuyor. Ek bir POI duyuru sürücü sesli sinyal, metin ya da pop-up ile doğrudan yakın ilgi noktaları bilgilendirir. Ekipman varyant "Edition" olarak, özellikle yüksek kaliteli Infinity ses sistemi de mevcuttur.
    Opel ek fonksiyonları ile ön kamera
    Opel Insignia aynı zamanda güvenlik açısından ek optimizasyon modeli, 2012 yılında da sunuyor. Bugüne kadar trafik işareti tanıma ve şeritten ayrılma uyarı için kullanılan yeni Opel ön kamera, şimdi de sürekli saniye önde araba mesafeyi ölçer ardından Mesafe Göstergesi vardır. 40 km / h hız otomatik olarak aktif ve sürücü tailgating için arka uç çarpışma ve muhtemel para cezaları önlemek için yardımcı olur. İleri Çarpışma Uyarısı görsel bir gösterge paneli ve önünüzdeki araba ile yakın bir çarpışma sürücüyü uyarmak için sesli bir alarm sinyali sağlar. Ayrıca, AFL + ile birlikte opsiyonel olarak sunulan ön kamera, Yüksek yaygı Yardımcısı olarak hizmet vermektedir.
    Premium ekipmanlar: Nappa deri "Hint Gece"
    Model yılı 2012 Insignia aynı zamanda, gelişmiş konfor ve ek zerafet sunmaktadır. Bu yüksek kaliteli siyah deri kombinasyonu ile şık bir Cognac sesi dikiş zıt ayırt "Hint Gece" bitirmek prim Nappa deri ile istek üzerine kullanılabilir. Dış görünüşü ışık bağlı olarak, mavi-mor renkli yansımalar yeni koyu metalik lake "Luksor", rafine edilir. Opel Insignia, sportif, zarif bir siluet, yeni, çarpıcı jant tasarımları ile alaşım jantlar bir seçim, önümüzdeki ay içinde yuvarlanır olacaktır. Alain Visser, pazar potansiyelini optimize Opel Insignia, Opel Başkan Yardımcısı Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası, "özellikle yakıt tüketimi ve CO 2 indirimleri ile ilgili yeni ürün özellikleri ile Insignia, kendi sınıfında üstün konumunu güçlendirmek. Müşterilerimizin yararı için. "

Ynt: Opel Insignia Model 2012 : Yeni Motorlar ve Premium Özellikleri...

Güzel olmuş ellerinize sağlık naviler gelişecekmiş dokunmatik ekran ve video oynatma özelliğide geliyormuş benim aldığım duyumlarda bu yönde bu haberde nunu destekler yönede yalnız ben döşeme olayına bittim

Yorum

emre bencede kalite olmuş döşemeler

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Şu Volvo S60 lardaki CC tarzı bir sistem ekleselerdi öndeki arabaya mesafeyi kendi otomatik ayarlıyor, araç çekildiğinde eski hıza otomatik ulaşıyor mesela. Opel Eye de var şartlar müsait aslında.
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
          Şu Volvo S60 lardaki CC tarzı bir sistem ekleselerdi öndeki arabaya mesafeyi kendi otomatik ayarlıyor, araç çekildiğinde eski hıza otomatik ulaşıyor mesela. Opel Eye de var şartlar müsait aslında.
          Araç takip sistemi ve kendi acil durma geliyor heralde Hasan ama Opel eye kullanmamız Opel ile alakalı değil standartlarda yol çizgileri ve özel olarak Opel eye algilayabildigi bir madde ile boyanmış levhalarimiz olması gerekiyor yani bizim Opel eye bı bes on yıl daha kullanmamız hayal gibi

Yorum

2012 ler ne zaman gelir peki,bi duyumu yada bilgisi olan varmı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yigity
              2012 ler ne zaman gelir peki,bi duyumu yada bilgisi olan varmı?
              geçtiğimiz pazartesi bayiye gitmiştim sordum, 2012 lerde kesin gelecek yeni donanım ve özellikler bu ay sonunda netleşecek bize bilgi verilecek dediler, 2012 araçlarda eylül sonu ekim başı gibi bayilerde olur dediler

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                Güzel olmuş ellerinize sağlık naviler gelişecekmiş dokunmatik ekran ve video oynatma özelliğide geliyormuş benim aldığım duyumlarda bu yönde bu haberde nunu destekler yönede yalnız ben döşeme olayına bittim
                Emre peki ekranlar dokunmatik olursa Turn-Push kumanda kaldırılıyor anlamına mı geliyo?

Yorum

ya eskidi bizi arabalar değişsekmi ne
                  2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

...dikişler şahane olmuş, vites topuzu da değişik gelecek artık sanırım.. OPC vites topuzuna benziyo ama üzerinde OPC logosu yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: efemuratt

...dikişler şahane olmuş, vites topuzu da değişik gelecek artık sanırım.. OPC vites topuzuna benziyo ama üzerinde OPC logosu yok
                      o tuş şerit takip asistanı, genelde resimleri koyarken full donanım resimleri koyuyorlar, ama Tr de o olacak mı daha bilmiyorum, yolcu koltuk ısıtması yok muydu zaten?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23

o tuş şerit takip asistanı, genelde resimleri koyarken full donanım resimleri koyuyorlar, ama Tr de o olacak mı daha bilmiyorum, yolcu koltuk ısıtması yok muydu zaten?
                        sürücü-yolcu koltuğu ısıtması tüm deri döşemelerde var.. ama Ergonomik Spor Deri Koltuk opsiyonunda ön koltuklar ısıtmalı fakat sürücü koltuğu hem ısıtmalı hem soğutmalıydı..
                        ama resimde dikkatimi çekti, galiba artık yolcu koltuğu da soğutmalı olacak...?

Yorum

araç OPC Line, o yüzden vites topuzu farklı, koltuk döşemeleri farklı, tavan döşemesi siyah renk
                          InsigniaTEAM

Yorum

Ben opelin her şeyi dört dörtlük yapacağını düşünmüyorum.O yüzden bence yeni gelecek olan teyp modellerinde yine video oynatılmaz gibi geliyor bana.
                            2010 İnsignia 1.6 180 hp Cosmo + Dvd 800 Navi +Rear View Camera+Media Box + Sunroof + Olimpik Beyaz

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                              Emre peki ekranlar dokunmatik olursa Turn-Push kumanda kaldırılıyor anlamına mı geliyo?
                              Turn push 'un amacı zaten kardeşim ekrana kadar eyülmemek yada orta konsoldaki tuş takımını elinin altına fonksiyonel bir şekilde sunmak yani dokunmatik olmasının turn pushla bi ilgisi olmayacaktır...

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23

sürücü-yolcu koltuğu ısıtması tüm deri döşemelerde var.. ama Ergonomik Spor Deri Koltuk opsiyonunda ön koltuklar ısıtmalı fakat sürücü koltuğu hem ısıtmalı hem soğutmalıydı..
                              ama resimde dikkatimi çekti, galiba artık yolcu koltuğu da soğutmalı olacak...?
                              Yolcu koltuğunuda opsiyona katmış olabilirler kardeşim muhtemelen istendiği zaman şuan bile eklenebilir biraz daha fiyat fakı ile...

Orjinal yazı sahibi: mayday
                              Ben opelin her şeyi dört dörtlük yapacağını düşünmüyorum.O yüzden bence yeni gelecek olan teyp modellerinde yine video oynatılmaz gibi geliyor bana.
                              buda ayrı bir gercek

Yorum

İşleniyor...
                              X