Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Model Eski Kasa Insignia Fiyat

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2017 Model Eski Kasa Insignia Fiyat

Orjinal yazı sahibi: usaribas
    Orjinal yazı sahibi: murat121
    2008 BMW 5.20d alınır 90 bine mis gibi binilir bu sıfır fiyatları aldı başını gitti. 2.el e sınıfı çok daha mantıklı bence.
    Ben 10 yaşında bir arabaya o parayı vermem.
    Hocam km nin önemi sadece Türkiye de fazla yurtdisinda 200 300 bin i km fen saymiyorlar bile. Zaten şu da var eski araçlar kalite olarak çok daha iyi bence misal Vectra bin direksiyonu ve koltukları 300 binde bile sıfır gibi. Yeniler ise 30 binde ya parlıyor ya soyuluyor.
    İnsignia 1.6T Cosmo Metro Mavi DVD800

Yorum

Dun Ankara opalda sordum cosmo 110 bin civari satildi dediler fakat araba su an icin yok dediler
      İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
      2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

insignia şu an değerinin çok çok altında ki rakamlara satılıyor (passat ve superb ile karşılaştırarak söylüyorum tabii ki)

Yorum

2008 BMW 5.20d alınır 90 bine mis gibi binilir bu sıfır fiyatları aldı başını gitti. 2.el e sınıfı çok daha mantıklı bence.
          Hocam km nin önemi sadece Türkiye de fazla yurtdisinda 200 300 bin i km fen saymiyorlar bile. Zaten şu da var eski araçlar kalite olarak çok daha iyi bence misal Vectra bin direksiyonu ve koltukları 300 binde bile sıfır gibi. Yeniler ise 30 binde ya parlıyor ya soyuluyor.
          Turkiyede yaptığın 10000 km de aracın yıpranması Avrupa daki araçta 30000 de ancak oluyor. Bu yaz Almanya da ikinci el araç satan bir plazaya baktım 2009 model İnsignia sıfır gibi duruyordu. Fiyatı ve km hatırlamıyorum ama 10000 Euroya yakındı. Eğer Almanya da olsam alırım 10 yaşında araç ama Turkiyede kim bilir ne yapılmıştır o araçla... Tâbi tercih meselesi kardeşim kimi o paraya sıfır c sınıfı alır kimi de e sınıfı modelli bir araca biner. Saygı duyarım her ikisine de ama ülkemizde maalesef risk çok fazla
          Opel Insignia 1.6 CDTI Cosmo AT + Kış Paketi
          Who needs an SUV when I've got the Insignia sedan

Yorum

Turkiyede yaptığın 10000 km de aracın yıpranması Avrupa daki araçta 30000 de ancak oluyor. Bu yaz Almanya da ikinci el araç satan bir plazaya baktım 2009 model İnsignia sıfır gibi duruyordu. Fiyatı ve km hatırlamıyorum ama 10000 Euroya yakındı. Eğer Almanya da olsam alırım 10 yaşında araç ama Turkiyede kim bilir ne yapılmıştır o araçla... Tâbi tercih meselesi kardeşim kimi o paraya sıfır c sınıfı alır kimi de e sınıfı modelli bir araca biner. Saygı duyarım her ikisine de ama ülkemizde maalesef risk çok fazla
            Aynen öyle, adamlar almanyadan 1999 model vectrayla falan geliyorlar, diyarbakırdaki 2010 model insigniaların çoğundan daha yeni, düzgün duruyor. Ezik yok göçük yok, tertemiz.
            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Orjinal yazı sahibi: roadrunners
              Dun Ankara opalda sordum cosmo 110 bin civari satildi dediler fakat araba su an icin yok dediler
              Bana kasım ortalarında elimizde İnsignia kalmadı demişlerdi. Bu arada fiyatlar yukarı gidiyor gibi...ikinci ilanın açıklamasında zamlı fiyat 143 bin diyor, dün aldım diyor 115 e veriyor enteresan geldi. Bu aracı filo indirimli 108 e malettiyse 7 bin kâr edecek.
              https://sahibinden.com/390815701
              https://sahibinden.com/391298884

Edit: iki ilanda aynı link vermisim duzelttim

Yorum

Tüm markaların fiyatlarında artış var. Ancak Insignia için işler biraz karışık, piyasada sıfır Insignia kalmadı yada bitmeye yakın diye biliyorum eski kasanın üretimi bitti, yenisi haziran gibi gelecek, aradaki 4-5 ay ne olacak bilmiyorum
                InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                  Tüm markaların fiyatlarında artış var. Ancak Insignia için işler biraz karışık, piyasada sıfır Insignia kalmadı yada bitmeye yakın diye biliyorum eski kasanın üretimi bitti, yenisi haziran gibi gelecek, aradaki 4-5 ay ne olacak bilmiyorum
                  Kasım Aralık ayında satmak için alanlar var onlar satışa geçer. Sıfır ayarında İnsignia diye çok ilan göreceğiz gibi.

Yorum

Almanya daki arabalrın bizdekinden yeni görünmesi boya ile de alakalı, bizde malum boyalı deyince araç elde kalır tavuk kümesine döner, orada arabamı yeni boyattım diye daha fazla para istiyorlar, dolayısıyla 10 yaşındaki arabalar pırıl pırıl

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
                      Almanya daki arabalrın bizdekinden yeni görünmesi boya ile de alakalı, bizde malum boyalı deyince araç elde kalır tavuk kümesine döner, orada arabamı yeni boyattım diye daha fazla para istiyorlar, dolayısıyla 10 yaşındaki arabalar pırıl pırıl
                      Aynen abi.

Yorum

Allah herkesin gönlüne göre versin. Yalnız genel olarak bizim araçların piyasa değeri yükselecek gibi duruyor. Çünkü etrafta insignia hayali olan insanlar hala var ve kullanıcısı çoğalmaya başladı. Tabi hayal edene gidip te; sen hayal edersin, bense yaşarım! diyemeyiz ayıp olur Kalite her zaman tercih edilir ve bizim araçlar liste başlarında.
                        Ergün GÜRBÜZ

Yorum

sport paket otomatik arac sanirim 120 bin civari fakat internette 100 bin tl den baslayan fiyatlar goruyorum sanki daha fazlasini piyasa yemez gibi geliyor
                          İnsignia cosmo 1.6 turbo dvd 800 sunroof beyaz
                          2010 caddy 1.9 TDİ

Yorum

Dizel cosmo sunrooflu aracı 112 bin tl ye bırakıyorlardı en son Samsun'da , elde araç yok demişlerdi bir hafta önce . Bence ikinci elin yükselmesi kullanan insanlara bağlı biraz millet opeli vw ye göre ucuz aldığı için ikinci elde de zarar etmedik mi sıkıntı yok gözüyle bakıyorlar oysaki piyasadaki artışla orantılı olsa ikinci elde kesinlikle olduğundan en aşağı 10 bin yukarı bir fiyata gitmesi lazım
                            2014 astra 1.6 cdti sport+still (ateş kırmızı)
                            2014 insignia 1.6 sidi at flexride park go sunroof

Yorum

Bugün bende Trabzon vardallar opel ile konuştum. Onların ellerinde de 2016 model kalmamış. Yeni modeller şubat başında gelecekmiş. Ve fiyatına 146bin dediler. blink
                              Düşünen varsa şu an almayı Erzurumdaki Erdemir opelde 1.6CDTI sport varmış. Bence bu gibi kalanlar kaçırılmamalı. Zaten yeni kasa gelecek eski kasa 2017 model olmasının bir avantajı yok bence.

Yorum

2017 Fiyatları açıklanmış Cosmo 143.200 TL olmuş, benim araç paketlerle 160 ı görmüş, hayırlısı olsun, bu gidişle millet arabaya binemeyecek...
                                Insignia Cosmo 1.6 CDTI AT- Flex Ride - Çevre Görüş 2 - Park & Go - Sunroof - Kış Paketi 2 - Mahagony Kahve

Yorum

İşleniyor...
                                X