Duyuru

Collapse
No announcement yet.

2017 Yeni Insignia Fotoğrafları

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: 2017 Yeni Insignia Fotoğrafları

Araç gayet güzel olmuş ben beğendim.Tek sıkıntı siyah rengin aracı boğması detayları gizlemesi.Sanırım daha açık renk tonları ile çok daha güzel gözükecektir ST versiyonda olduğu gibi.
    2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
    2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

https://twitter.com/opel/status/806104292797116416

Opel de açıklayacak
      Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
      Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
      VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
        Fresn sistemi Bremboooo

Fatih abi madem brembo var neden havakanallı disk yok? sence bir mantığı var mı? Yoksa Brembo kaliper foto çekimleri için mi koyulmuş?
        2010 BMW 320d Lci

KUL BELÂ GÖRMEZ HAK YAZMADIKÇA , HAK BELÂ YAZMAZ KUL AZMADIKÇA...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: izzetmemis
          Fatih abi madem brembo var neden havakanallı disk yok? sence bir mantığı var mı? Yoksa Brembo kaliper foto çekimleri için mi koyulmuş?
          Performans disklerinde her iki seçenekte bulunuyor, benim bildiğim Brembo ve EBC'de iki seçenekte mevcut. Biz genelde yapmışken daha sportif görünsün diye deliklileri tercih ediyoruz ama deliksiz performans diskleri de var
          Bu araç OPC Line olduğu için hava kanallı değil, OPC'de yine delikli disk olacaktır.
          InsigniaTEAM

Yorum

Yarın açıklanacakmış

https://instagram.com/p/BNrLtTrBn_K/
            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Resimlerin cekim uzakligi ve kullanilan lensin telefoto cinste olmasi sebebiyle arac cok uzun ve derinlik olmadan gorunmus.Ben kendi aracimi hem 600mm de hem 18mm cektigimden az cok ne cikacagini tahmin ediyorum En dogru sonuc 70-200mm de alinir.Portre fotografcilarida bu yuzden 70-200 lens kullanirlar genelde.Bence cok ozgun,cok yenilikci ve rakiplerine nazaran cok iyi tasarlanmis bir dis gorunusu var.Tabiki dizlerimizi titretecek birsey degil.Bunun olmamasinin sebebi guncel kasanin ve ilk kasanin hala kasa degistirmis rakipleriyle kapisabilmesi..Kim ne derse desin,bu tasarim bu cizgiler ile insignia d segmentine bir gomlek fazla gelir..

Eksi olarak gozume carpan detay ;
              -Yil olmus 2017 hala panoramik kocaman bir sunroof konulmamis.

Artilari;
              -opel jant tasarim olayinda bence bir numarali marka
              -aynalarin kapanis tarzi
              -aynalara konulmayan sinyal cercevelerine herkes sinir oluyor ama ben konulmamasi taraftariyim.
              -yeni led matrix farlar hem cok teknolojik hemde mukemmel bir aydinlatma kapasitesi olacagi soyleniyor.Ayni zamanda gorunumu cok guzel.
              -arka stoplarda paralel uzanan kanat ledler bambaska bir goruntu vermis.

Sonuc olarakkk cokkkk begendim
              ST gelir gelmez siparis veren ilk kisilerden olacam insallah

- INSIGNIA 1.6T 180HP SEDAN COSMO + FLEXİ
              - ASTRA 1.4T 170HP HATCHBACK SPORT
              - AUDI Q5 2.0TDI 190HP QUATTRO SLINE

Yorum

Orjinal yazı sahibi: fatihdemircelik
                -yeni led matrix farlar hem cok teknolojik hemde mukemmel bir aydinlatma kapasitesi olacagi soyleniyor.
                Astra'dan bir adım daha önde urock
                InsigniaTEAM

Yorum

Genel olarak fotoğrafların içinde ST daha şık duruyor sanki......Bence makyajlı kasa İnsignia bundan daha güzel ve sportif.

Yorum

İç mekanı çok merak ediyorum umarım kalite algısını yükseltecek işler orada da yapmışlardır

Yorum

http://www.insigniateam.com/forum/in...topic=15021.20 beklentilerimizin çoğu karşılanıyor sanırım.. artık hakan abi ve bülent abi ve insignia ya tekrar geri dönüşler başlar umarım..))

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Sanki kaput uzunlugu araca göre biraz kısa kalmis gibi. Bizim arabalarin oranları (kaput-bagaj uzunlugu)daha iyi bence

Yorum

Olmamis.

Yorum

http://www.sekizsilindir.com/2016/10...orlar.html?m=1

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Resmi fotoğraflar da yayınlanmış: http://www.autoexpress.co.uk/vauxhal...cs-pics-and-qa

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
                              2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

İç tasarım hayal kırıklığı oldu.Yine aynı vites topuzu ve göstergeler.
                                http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                                2.0 CDTI
                                Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

İşleniyor...
                                X