Duyuru

Collapse
No announcement yet.

8.Etap Murat Öztürk - Yeni Insignia 1.6 CDTI Sport İncelemesi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 8.Etap Murat Öztürk - Yeni Insignia 1.6 CDTI Sport İncelemesi

! No longer available
    InsigniaTEAM

Ynt: 8.Etap Murat Öztürk - Yeni Insignia 1.6 CDTI Sport İncelemesi

Guzel anlatım. Boyle çekimlere ihtiyac var gerçekten. Birçok kişi aracın gerçek kimliğini bilmiyor.
    .
    Etrafımda aracımı görenlerin ilk söyledikleri; çok yakar, teknik arızası çok olur opelin, ikinci elde tutulmuyor.
    .
    İlk ikisi üçüncü sonucu doğuruyor.
    İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: maxut
      Guzel anlatım. Boyle çekimlere ihtiyac var gerçekten. Birçok kişi aracın gerçek kimliğini bilmiyor.
      .
      Etrafımda aracımı görenlerin ilk söyledikleri; çok yakar, teknik arızası çok olur opelin, ikinci elde tutulmuyor.
      .
      İlk ikisi üçüncü sonucu doğuruyor.
      Merhaba ;
      1 ay önce insignia aracımı aldım ve zevkle kullanıyorum.
      Bu 2007' den beri 5. opel' im eşim ve ben kullanıyoruz... Düzenli periyodik bakım ile hiç arıza yaşamadık.
      Öte yandan tüm araçlarımı rekor hızla sattım , elimde şişmedi ve istediğim değerlere sattım.
      OPEL INSIGNIA COSMO - 1.6CDTI  AT6

Yorum

Merhaba.
        .
        Bu araç benim 3. Insigniam.
        .
        İkinci el konusunda haklılar. Sıfır aldıysanız ve kısa zamanda satacaksanız gercekten satışı zor oluyor. Çok fazla deger kaybı oluyor.
        .
        Ama bununda sebebi dayanağı olmayan ilk iki iddia. Bugune kadar periyodik bakım dışında servise gitmedim.
        .
        Yakıt konusundaysa; 1.6 520i nin tuketimide, 1.5 mondeonun tüketimide 10-11 lt arasında. Yani benzer motor ve kasaya sahip araçların tukutimide aynı. Ancak insignianin adı çıktı birkez.... O yüzden boyle videolara ihtiyaç var.
        .
        İnsignia benim gözümde guzel bir fiyat performans aracı. Yakıtı eşdeğer araçlardan(kastım 1.4 passat) 1-2lt/100km fazlada olsa bunu bakım ücretleri ve ilk alımdaki uygun fiyatı ile dengeliyor.
        .
        İsteyen istediği aracı alabilir ama diğerini karalamaya gerek yok. Herkesin opsiyonlu 1.6 dizel passata 160000 tl verecek gücü yok memleketimde.
        İnsignia 2014 Cosmo 1.6 170hp, Marjet Sıvı Sistem LPG, Zeytin Yeşili, Otomatik, FlexRide Paketi, Çevre Görüş Paketi 2, Sunroof, BOSE Ses Sistemi, Park and Go Paketi, Isıtmalı Siena Perfore Deri Koltuklar

Yorum

İşleniyor...
        X