Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia ile 24 Saat

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia ile 24 Saat

Bende 24 saat değilde 10 dakika bindim. Araba servisteyken bakiim dedim. Bir tur attım, koltuk ısıtma açıkmış serviste de donduydum oh be dedim
    2011 1.6 T Cosmo Sports Tourer

Yorum

Orjinal yazı sahibi: YaheL
      benimde bugün randevum vardı ATM yi aradım ordaki arkadaşlar çok büyük bir terbiyesizlik yapıp aracın kaza yaptığını ve veremeyeceklerini söylediler bende hemen opel türkiyeyi aradım ve açtım ağzımı yumdum gözümü bir saat sonra atm den aynı arkadaş tekrar aradı ve aracın servisten bir saaate çıkacağını istersem alabileceğimi söyledi bende tabiki almaya gitmedim..

birdaha daha uzak olan bir yetkili servise giderim ama asla ATM ye gitmem bukadar terbiyesizlik olmaz olmamalı..

ama opel türkiyenin anında müdahil olması ve geri dönüşü sağlaması en azından olumlu bir sonuç
      Normal test aracı ile 24 saatlik test aracı aynı donanıma sahip, belki şikayetiniz üzerine diğer test aracını size sunmuş olabilirler. Sonuçta buda bir araba ve her gün farklı bir kişi kullanıyor, kaza yapması normaldir
      InsigniaTEAM

Yorum

opel türkiye son döenemde müşteri ilişkilerine önem vermeye başladı bize acayip geliyor ama normale döndüler yani kısacası
        06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ferhanaltunel
          opel türkiye son döenemde müşteri ilişkilerine önem vermeye başladı bize acayip geliyor ama normale döndüler yani kısacası
          Ferhan abi merak ettim aracın geldi mi?

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
          Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

bilemiyorum ama ben telefonda muhattab olduğum arkdaşın davranışlarından yalan söylediğini anladım açıkçası

çünki ilk konuşmamızda araç kaza yaptı size araç veremeyeceğiz dedi bende başka bir gün verin ozaman dediğimde araç nezaman çıkar belli değil dedi.

ama opel i aradıktan bir saat sonra arayıp araç servisten çıktı gelip alabilirsiniz dedi..

yani yalan olduğu apaçık ortada buna eminim ama benim için önemli olan opel türkiyenin dönüşüdür.

yoksa bir bayii nin yaptığı opeli karalayamaz...
            burda önemli olanda bizlerin opel türkiye ye gördüğümüz kusurlu davranışlar la ilgili mutlaka geri bildirim yapmamız böylece bayii ler kendilerine çekidüzen vereceklerdir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ozgurcetin
              Deri döşeme ve 19 jantlar dahilmi bilmiyorum. cosmo paketine 104.500 tl fiyat verdi.
              Hocam dahildir manisa da standart cosmo ya 100 bin tl fiyat veriyorlar

Yorum

sedat kardeş merhaba bu hafta sonu inşallah geliyor bir aksilik olmaz ise bakalım gelince haber veririm,sen memnunmusun araçtan
                06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ferhanaltunel
                  sedat kardeş merhaba bu hafta sonu inşallah geliyor bir aksilik olmaz ise bakalım gelince haber veririm,sen memnunmusun araçtan
                  Çok memnunum eskisi cosmo değildi bu hem cosmo hemde tam dolu yemede yanında yat , eskisine göre çok daha üstün olmuş, flexi başka bişey, afl vs. harika birde 6,6lt yakıtı daha ne desem

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                  Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Arkadaşlar bu işi Opel kendi yapıyor rezervasyon siteden yapılıyor kesinlikle bayilerde bu iş olmuyor,bayiler sadece o gün size verildiyse size 24 saat aracı teslim ediyorlar. Ben kasım ayında 24 saat kullandım hayran kaldım buna üzerine aracı sipariş verdim. Dop dolu bi araç dün teslim aldım beyaz renk tam istediğim donanımlar mevcut.

Yorum

• Ynt: Insignia ile 24 Saat

Orjinal yazı sahibi: Manisa45
                      Arkadaşlar bu işi Opel kendi yapıyor rezervasyon siteden yapılıyor kesinlikle bayilerde bu iş olmuyor,bayiler sadece o gün size verildiyse size 24 saat aracı teslim ediyorlar. Ben kasım ayında 24 saat kullandım hayran kaldım buna üzerine aracı sipariş verdim. Dop dolu bi araç dün teslim aldım beyaz renk tam istediğim donanımlar mevcut.
                      haydi hayırlı olsun

Yorum

bugün itibariyle cozmo 1.6 dizel otoamtik beyaz renk test aracını teslim aldım.ilk kullanım intibası harika.hızlanma gaza tepkiler vites geçişleri çok güzel.yol sesi olayı makul seviyede.yol tutuş ve darbe emiş çok başarılı.aracın birçok özelliğini deneme şansım olmadı henüz.sabah koltuk ısıtmaları Ankara soğuğunda deneyelim bakalım.Hizmet ve bayinin ilgilenmesi gayet güzel.
                        1.6 Turbo Sport Tourer Manuel Cosmo Beyaz Cam Tavan Brc Lpg

Yorum

Bnde 24 saat testi yaptıktan sonra aracı almaya karar verdim. 1.6 dizel sport donanım aldım .1 haftadır bende iyi ki almışım diyorum tavsiye ederim
                          1.6 CDTİ SPORT MOHANGAY KAHVE

Yorum

İşleniyor...
                          X