Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: Insignia 1.6 Dizel Haberleri

Orjinal yazı sahibi: sedat 8266
    Merhaba benim aracın şahsi nosu vs. Çıkmış ve şu an kod 42 görünüyor bu gemide mi demek oluyor ve şahsi No yada sipariş No ile takibi nasıl yapıyoruz? Heyecan dorukta

Bu arada dün malum siteye akşam 18:00'de verdiğim satılık ilanıyla aracımın bu sabah kaparosunu aldım alıcısına hayırlı olsun, bu da farklı bir hüzün Pazartesi veda edeceğim ama alan genç öğretmen arkadaşta severek binecek bu avunduğum tarafı bu.
    Hayırlısı olsun abi inşallah yenisine de kısa zamanda kavuşursun
    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ŞEKEROĞLU
      Orjinal yazı sahibi: TTolga
      Merhaba
      Aranıza yeni katıldım. Insignia 1.6 Dizel Otomatik Cosmo (paketsiz) aracımı heyecanla geçtiğimiz c.tesi teslim aldım.
      Henüz 120 km'de.
      Şehirlerarası yakıt tüketimi 100 km'de 5.1 litre... İnanılır gibi değil..
      Burayı okuyan ve aklında soru işareti olanlara sesleniyorum;
      - Hayır kasa ağır gelmiyor. Yeni motorun çekişi çok ama çok iyi
      - Hayır otomatik vites sorunsuz. İhtiyacınız olduğunda hemen devreye giriyor.
      - Turbo 2000 devirlerde devreye girdiği için çoğu durumda vitesi düşürmeden ani hızlanma mümkün
      - Yeni motor gerçekten çok sessiz. Arkaaşlarınız dizel olduğuna inanmayacaklar
      - Konfor, yol tutuş, donanımlar ile gerçek bir D sınıfı. Paranın tam karşılığı.

En ufak tereddüt yaşayanlara test etmekten çekinmeyin derim...
      İyi ki almışım
      urock
      hayırlı günlerde kullanmnız dileğiyle
      insiignia candır yakıt cimrisidir
      iyiakşamlar...aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip olur inşallah..dizel cosmolarda intellink bilgi sistemi diğer insignialardan farklımı telefonun ekranını ekrana aktarabiliyromuyuz tüm içeriğiyle mesala
      2014 SIDI AT6 Cosmo +park&go +bose ses sistemi

Yorum

Merhaba benim aracın şahsi nosu vs. Çıkmış ve şu an kod 42 görünüyor bu gemide mi demek oluyor ve şahsi No yada sipariş No ile takibi nasıl yapıyoruz? Heyecan dorukta

Bu arada dün malum siteye akşam 18:00'de verdiğim satılık ilanıyla aracımın bu sabah kaparosunu aldım alıcısına hayırlı olsun, bu da farklı bir hüzün Pazartesi veda edeceğim ama alan genç öğretmen arkadaşta severek binecek bu avunduğum tarafı bu.
        kod 42 araç gemide demek oluyor ,siz sadece geminin ismini bayii den öğrenip aşağıda paylaşacağım linkten geminin nerede olduğunu öğreneceksiniz ve Türkiye´ye ne zaman iner bakacaksınız misal benim araç bu gece 3 gibi İzmit limanında olacak

https://www.vesselfinder.com/vessels
        insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Hayirli olsun sedat hocam

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: FacomX
            Hayirli olsun sedat hocam
            Fatih hocam sağolasın ama sen tecrübeli sayılırsın ne ladara gelir bu alet ?

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

Sedat hocam
              o bekleme süresinde en az bekleyen ben olmuştum o yüzden gemi takibi yapmamıştım

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Bir an yeni aracınız için ilan verdiniz zannederek üzülmüştüm. Neyse ki sonra anladım. Biz de sizin gibi heyecanla bekliyoruz

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş

Bir an yeni aracınız için ilan verdiniz zannederek üzülmüştüm. Neyse ki sonra anladım. Biz de sizin gibi heyecanla bekliyoruz
                  yok eski aracı sattım yenisini daha göremedim bile ihihi

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant

Yorum

Bugün Muharrem ve bir akrabası ile test sürüşüne çıktık, araç ayarlarında çarpışma sistemi ile ilgili "uyarı ve frenleme" açıktı, makasa girerken sol köşe diğer araca çok yaklaşınca araba anında frenledi çakılıp kaldık ihihi
                    InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                      Bugün Muharrem ve bir akrabası ile test sürüşüne çıktık, araç ayarlarında çarpışma sistemi ile ilgili "uyarı ve frenleme" açıktı, makasa girerken sol köşe diğer araca çok yaklaşınca araba anında frenledi çakılıp kaldık ihihi
                      Bu özellik hangi pakette ?

Yorum

Çevre görüş 2 olabilir
                        Ben trafik içerisinde öndeki araç frenlerken arkadan frensiz yaklaşıp uyarı verdirebildim ama güvenemediğimden araç frenlemeden kendim frene bastım.
                        Ama test sürüşünde makas atarken sol köşe arabaya bayağı yaklaşınca kendi frenledi ve anında yavaşladı, öndeki ekranda çarpışma uyarısını farkedene kadar ne olduğunu kestiremedim bir an
                        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
                          Makas yaparken bu özellik kapatılmalı demekki kazayı önleyecem derken kaza yaptırabilir.
                          2015 Ford Mondeo Tit. 1.6 Tdci Tekno Pkt.Sunroof,Dynamic Led,Platin Beyaz 
                          2013 clio 4 Tce 0.9 icon alev kırmızı

Yorum

Çevre Görüş 2 de makas engelleme özelliği varsa Ulaşın işine yaramaz bu araba :P :P :P
                            2014 Insignia 1.6 170Hp A.Select Cosmo + Sunroof

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Tolga Karaca
                              Çevre Görüş 2 de makas engelleme özelliği varsa Ulaşın işine yaramaz bu araba :P :P :P
                              hehehehe artık gazcı mod offf bende sağdan sağdan ekonomi kasacağım yeter 180 likle 5 sene boğuştum ihihi
                              insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Her zaman açamıyorum forumu.Hayırlı olsun diyen arkadaşlara teşekkür ediyorum.Şu anda 500 km deyim .İzmir içinde 35 km ortalama hızda 6.3 yakıt ortalama yazıyor.

Yorum

İşleniyor...
                                X