Duyuru

Collapse
No announcement yet.

750 bininci Insignia Rüsselsheim fabrikasından çıktı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• 750 bininci Insignia Rüsselsheim fabrikasından çıktı

http://media.opel.com/media/intl/en/...-insignia.html

Ynt: 750 bininci Insignia Rüsselsheim fabrikasından çıktı

Hayırlısı olsun.
    Bir zamanlar 34 KTN 03 (Biz kırmızı başlıklı kızın hikayesinde bile kurttan yanayız)

Kasabadaki en iyi silahşör olunca,herkes sizinle boy ölçüşmek ister cool cool

F10 Msport

Yorum

750.000'inci Insignia banttan indi

2008 yılında üretimine başlanan Opel’in amiral gemisi Insignia modelinin 750 binincisi Opel’in Almanya’daki Rüsselsheim tesislerinde banttan indi. Üretim bandından inen tarihi model mavi renkli Insignia OPC Sports Tourer oldu.

2009 yılında “Yılın Otomobili” ödülünü kazanan Opel Insignia, 2013 yılında yeni versiyonu ile piyasaya sunuldu. Yeni nesil bilgi-eğlence sisteminin yanında yeni nesil motoru ve tamamı ile değişen görünümü ile bugüne kadar 155 binden fazla sipariş alarak Opel’in en çok satan dördüncü modeli oldu.

Opel CEO'su Dr. Karl-Thomas Neumann “Tüm ekip için özel bir gün. En başarılı modellerimizden Insignia’yı 750 bin kez üretmiş olduğumuz için gurur duyuyoruz. Ekipce kalite çizgimizi bu modelimiz ile belirledik. Insignia bizim amiral gemimiz ve dolayısıyla markamızın sembolü. Bizler bu otomobille tasarım, teknoloji ve kalite açısından nerede olduğumuzu gösteriyoruz. Insignia, Opel için kilit bir rol oynamakta.”

Insignia bu yılın sonunda OPC Sedan, Holden Insignia VXR olarak Avustralya ve Yeni Zelanda'da piyasaya sunulacak. Diğer bir sürpriz ise on yıl içerisinde farklı bir gövde tipi ile Rüsselsheim'da tanıtılacak olması.

Paris MS’de dünya prömiyerinin yapılan, Opel’in yeni geliştirdiği yeni nesil 2.0 litrelik turbo dizele sahip Insignia, 170 beygirlik dört silindirli motor gücü, düşük yakıt tüketimi, düşük emisyonunun yanı sıra düşük gürültü ve titreşim seviyeleri ile dikkat çekiyor. Ülkemiz pazarında ise ilgiyle beklenen 1.6 CDTi otomatik motor bu yılın Haziran ayında Insignia modeli satışa sunulacak.

Yorum

Ynt: 750.000'inci Insignia banttan indi

Bilgilendirme için teşekkürler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ekibinde yarısı Türk galiba

*İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Bence çoğu Türk
            ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Güzel bir haber ama motor çeşidi ve secenekleri bakımında sınıfda kalıyor opel (insignia) bu da bizi üzüyor opel sever olarak..
              örnegin : Ford Benzinli ST 2.0 litre ve 250 Ps güç 360 Nm Tork üretiyor. 0-100 hızlanmasını 6.5 sn'de tamamlıyor, Ortalama yakıt tüketimi ise 6.8 lt... wv' den bahsetmek bile istemiyorum yeni gelecek motorlar konusunda..

Yorum

eski insignia aracımı aldıgımda d sınıfında rakip görmedim gibi e sınıfına layık bi araç olarak düşünüyodum. fakat su son 2 yıldır çıkan yeni modeller hakketen insigniayı unutturdu insanlara iç ve dış tasarım la beraber motordada iyileştirmeler yapmak zorunda kendi düşüncem.ki zaten bana göre eski insignia makyajlıdanda daha güzeldi.
                siyah 2013 amarok 4motion highline kapalı kabin
                siyah 2013 captiva LTZ 7 kişilik
                uçan teneke fiorino

Yorum

Bende diyorum bizim insignialar neden bu kadar gözüme güzel görünüyor.. Megerse calışanlar da Türk 'müş

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Hadi hayırlısı...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enestrakya
                      Güzel bir haber ama motor çeşidi ve secenekleri bakımında sınıfda kalıyor opel (insignia) bu da bizi üzüyor opel sever olarak..
                      örnegin : Ford Benzinli ST 2.0 litre ve 250 Ps güç 360 Nm Tork üretiyor. 0-100 hızlanmasını 6.5 sn'de tamamlıyor, Ortalama yakıt tüketimi ise 6.8 lt... wv' den bahsetmek bile istemiyorum yeni gelecek motorlar konusunda..
                      Insignia'da da neredeyse bire bir aynı özelliklerde bir motor seçeneği mevcut.
                      2.0 Turbo benzinli, direkt enjeksiyon, 250 HP güç, 350 Nm tork üretiyor.
                      GM'in neredeyse tüm markalarında kullandığı yüksek performanslı ve yüksek teknolojik özellikler içeren bir motordur.

Yorum

"Diğer bir sürpriz ise on yıl içerisinde farklı bir gövde tipi ile Rüsselsheim'da tanıtılacak olması. "

Ben gelecek sene olmadı diğer sene gelir diye düşünüyordum adamlar on yıl diyor.
                        http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                        2.0 CDTI
                        Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Serdar99
                          Orjinal yazı sahibi: enestrakya
                          Insignia'da da neredeyse bire bir aynı özelliklerde bir motor seçeneği mevcut.
                          2.0 Turbo benzinli, direkt enjeksiyon, 250 HP güç, 350 Nm tork üretiyor.
                          GM'in neredeyse tüm markalarında kullandığı yüksek performanslı ve yüksek teknolojik özellikler içeren bir motordur.

o motoru duymamıştım, 2.0 T 220 beygir olarak biliyorum ama yakıt ortalaması seleflerine göre birazcık yüksek

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
                            "Diğer bir sürpriz ise on yıl içerisinde farklı bir gövde tipi ile Rüsselsheim'da tanıtılacak olması. "

Ben gelecek sene olmadı diğer sene gelir diye düşünüyordum adamlar on yıl diyor.
                            Abi bence kesinlikle 1 bilemedin 2 yıl içinde makyajlanır.
                            Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                            Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                            VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Bahsedilen insignia'nın mevcut kasası değil, suv, coupe vs tarzı bir kasa kast ediliyor.
                              ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

İşleniyor...
                              X