Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Insignia II

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Insignia II

Yuvarlak hatlardan keskin hatlara geçiş trendine opel de bulaştı mecburen. gördüğüm kadarıyla genellikle vw grubu bu trendleri değiştiren oluyor son yıllarda
    ahlaksızla birlikte yaşayacağına YİĞİTLE ÖLÜME GİT

Yorum

Opel adam gibi olmuş
      İnsignia >> 2010 >> 1.6 T Cosmo >> Teknik Gri
      Vw  CC  >> 2013 >> 1.4 TSİ BMT >>  Beyaz

Yorum

Ali abiye katılıyorum onu yüksek gibi olmuş .astra nin yeni kasa resimlerine bakacak olursak insignia ile örtüşüyor
        2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
        yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia
          Makyaj yerine keşke 2015 sonu gibi yeni kasayı getirseydi opel.
          Herkes passat b8 kasa alır.. Yine insignia lar bize kalır.. Bir kaç resimde ben paylaşmıştım.. İlk dört foto gibi olursa iyidir..

http://www.insigniateam.com/forum/in...?topic=14484.0

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Muhtemelen bu fotoğraflar monza konseptinden yola çıkılan fotoshoplar. Opel avrupa'lı otomobil üreticileri arasında ilk tasarım stüdyosuna sahip olan marka, korkmayın güzel bir kasa çıkacaktır. Ama inside gm'in paylaştığı verilere göre 200 kg hafif kasa ve hibrid teknolojili motorlar yeni kasada kullanılacakmış. Ayrıca bir de çift turbolu hibrid 1.6 dizel söylentisi var ki 190 üstü beygir ve 420 nm torktan bahsediliyor. Ama 2016 sonu 2017'ye kadar yeni insignia'yı göremeyeceğiz. Insignia'dan önce sırada yeni corsa, karl sonrasında yeni astra, makyajlı mokka, yeni antara var.

2014 INSINGNIA 1.4 TURBO Sedefli Mahagony Kahve Edition Elegance + Stil Paket + Sunroof Paketi
            2016 MOKKA X 1.6 CDTI AT Amber Turuncu Excellence + Opel Eye + Deri Paketi + Sunroof Paketi

Yorum

Hocam geçenlerde 1.4 b8 sürme imkanı buldum comfortline konfor olarak gerçekten olmuş gidişi de iyi arabanın ama gel gelelim bir şey eksik 80000 90000 para veriyorsun.O araba benim olsa kitledikten sonra bir defa dönüp bakacağımı zannetmiyorum insignia ma henüz alışıyorum ufak tefek aksilikleri olsa da kendimi iyi hissettiriyor b8 yine yok satar.Makyajsız kasa insigniadan daha iyi bir yeni kasa gelirse onu alır gazlarız keyfimiz de yerinde olur...İlçedeyim kimi diyor ki ya bunların üretimi durdu sanırım kimi diyor ki tüpte 750 yakıyormuş kimi diyor ki elinde kalır satamazsın gülüp geçiyorum çook haklısınız diyorum

Yorum

bu çok çirkin yaa
                F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                  bu çok çirkin yaa
                  Sen hep böyle diyorsun sonra yanlış yapmışım diyorsun

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Ben de beğenmedim, gereksiz yüksek gibi duruyor,

Ayrıca bu tamponu da sadece OPC ye koyarlar

Yorum

Şunu anladım ki Insignia yı ne Opel olmasına ne de isminin insignia olması sebebiyle beğenmişim.
                      Beni etkileyen iç ve özellikle dış tasarım olmuş.
                      Bu nedenle yeni insignia böyle olacaksa ben almayayım..
                      @Murat
                      2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Bizim aracların en cok dıs tasarımı kendini gösteriyor.. Çogumuz coupe tarzı sedan kimligiyle seviyoruz bu kasayı..Su anki makgajli kasa nın icini begenmiyorum.. 2016 da ne gelecek bakalım.. eskiyi aratmasında..

1.4 T EDİTİON ELEGANCE + AFL+18 jant +NAVİ+sprintbooster+ses sistemi+opc sinyal çerçeveleri+turn push+kaliperler app +full led aydınlatma... vs..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: insgna44
                          Bizim aracların en cok dıs tasarımı kendini gösteriyor.. Çogumuz coupe tarzı sedan kimligiyle seviyoruz bu kasayı..Su anki makgajli kasa nın icini begenmiyorum.. 2016 da ne gelecek bakalım.. eskiyi aratmasında..
                          +1
                          @Murat
                          2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

İşleniyor...
                          X