Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Meriva Opel Bayiilerindeki Yerini Aldı

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni Meriva Opel Bayiilerindeki Yerini Aldı

Buqün okuldan qelirken öyle bi bayiiye uğradım Yeni Meriva da qelmişti Valla qörünümü beni çok etkiledi oldukça kaliteli bi araba yapmışlar artık piyasada da yeni bi atak yaptırır bu araba Opel e Özellikle arka qörünümü, camın etrafı ve stop lambalarının şıklığı beni etkiledi.. Gerçekten 'adamlar yapmış ya' dedirtiyor clapclap Tam bi aile arabası.. Arka kapıları belki daha önce qörmüşsünüzdür, ters açılıyor Direksiyon simidi bizim İnsiqnia lara qöre ve Yeni Astra ya qöre biraz daha ince, ama derisi bizim arabalar qibi düz değil, prüzlü yapmışlar.. Eliniz kaymıyor direksiyondan.. 5 vitesti dikkatimi çeken, zaten qösterqeleri bizim arabalarla aynı orta konsolsa abisi Yeni Astra ya benziyo tuşları filan Ecoflex yazıyodu baqaj kapağında sanırım dizeldi Çok qüzel bi model olmuş.. Çok hoşuma qitti qerçekten. Adından baya söz ettireceğe benziyor, Zatan bayiiye qirenlerin ilk ilqi odağı o oldu ve qörenleri etkiledi ihihi İnsiqnia alınmasın Çok inceleyemedim konuşamadım arabayla ilqili çünkü kendisine ilqi baya yoğundu o sıra bayii kalabalıktı ve benimde zamanım kısıtlıydı.. Ama ilerleyen qünlerde inceleyip fotoğraflarını çekmeye çalışacam merak edenler için

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Ynt: Yeni Meriva Opel Bayiilerindeki Yerini Aldı

bende gördüm iç mekan özellikle çok ferah...
    F30 Sport+

Yorum

evet dikkat ettinmi? Kol dayama raylı bi sistem sayesinde ileri ve qeri qidebiliyo.. ilqinç.. Buarada, ısıtmalı koltuk seçeneğiyle birlikte ısıtmalı direksiyonda olacakmış özellikleri arasında

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

1.4lt 120hp seçeneği piyasa için iyi bir alternatif olmuş. Tahminimce C-Max ve Scenic satışlarını etkileyecektir. Fiyatı da yanlış hatırlamıyorsam 41,000TL idi. Güzel bir aile arabası olmuş. Eksi Meriva ile sadece ismi aynı sanki...

Yorum

İşleniyor...
        X