Duyuru

Collapse
No announcement yet.

GM'den Yeni Motor ve Şanzuman Duyurusu

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• GM'den Yeni Motor ve Şanzuman Duyurusu

Gm yeni yüksek performans motorunu duyurdu. Bu motor 2014 Cadillac CTS'de kullanılmaya başlanacakmış. (araç 2013 son çeyreğinde satışa çıkacak)
    3.6 litrelik twin-turbo V6 motor 420 hp ve 583 nm tork üretiyor. Bu makina 8 ileri Aisin menşeili bir şanzumanla kullanılacak.
    Litre başına 118 bg üreten motorun GM'in ürettiği en güç-yoğun V6 makina olduğunu belirtmişler.
    Motor tork dağılımının %90'ını 2500 devirden 5500 devire kadar kullanabiliyor. Ayrıca CTS Sedanın bu motorla 0-100'ü 4.6sn ve son hızı 274 km olarak gerçekleşmiş.

Bu motor muhtemelen OPC Insignia'yı da süsleyecektir diye düşünüyorum.
    Ben konuyu özetlemeye çalıştım. İlgilenenler için kaynakta çok detaylı bilgiler mevcut. Motorun fiziki elemanlarına kadar ilgili bilgiler bulunuyor.
    Kaynak

(Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Ynt: GM'den Yeni Motor ve Şanzuman Duyurusu

Başarılı verilere imza atmış clapclap
    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

bilgilendirme icon tesekkurler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

2,8 V6 İle Orantı Kurunca 3 Ps Civarında Fazlalığı Var ve Çift Turbo Olmasına Rağmen Bana Göre Çok Kompakt Bir Yapıya Sahip. Çoğu GM Modeli Kaputunun Altına Rahatlıkla Sığacaktır.
        % 10 Luk Artış Sağlayan Bi Stage 1 Yazılımla, OPC de Tadına Doyum Olmaz..

Yorum

aferin opele herkesin kullandigi motorlari layigiyla tamamladilar ya bide bu yuksek hacimliler kalmisti)
          F30 Sport+

Yorum

Ooooo iyiymis
            2011 2.0cdti cosmo flexi sunroof Infinity ses sistemi
            yeni yüzyıl üniversitesi mimarlık

Haşin gaddar bilakis çok kibarım.Israr ederim iyi dans ederim o kadar.

Yorum

İşleniyor...
            X