Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Son yeni :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Son yeni

Hayırlı olsun! Kazasız, belasız, cezasız, keyifli kullanmak nasip olsun inşallah!

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
    Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin ailenizle iyi günlerde kullanırsız inşallah.
      06 FA 1466 kışın karda tank,yazın asfaltta uçak.

Yorum

welcome aracınız hayırlı olsun
        2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

Teşekkür ederim, aynı dilekleri sizler için diliyorum.

Yorum

Nedim Bey aramıza hoşgeldiniz. Aracınızı ailenizle birlikte güzel günlerde kullanmanızı dilerim.

İnsignia başka bir arabadır. İlk arabam 1979 model Opel Ascona'ydı onda öğrendim. Sonra Vektara B ve Vektra C sahibi oldum. 2004 Model ilk el Vektra C ile 240.000 km yaptım. Haziran 2011'den beri de İnsignia kullanıyorum. Ascona-Vectra-İnsignia aynı sınıfın araçlarıdır. Bu araçlar size hizmet eder. Siz bunlara hizmet etmezsiniz. Kısaca araçtır. Fakat bu forumda da gördüğünüz gibi kullanıcıları arasında da bağımlılık yapar. Dikkatli olmanızı öneririm. Ben 24 yıldır Opel kullanırım hala bağımlılık yapmadı :-)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: TuncayErgene
              İlk arabam 1979 model Opel Ascona'ydı onda öğrendim.
              Ascona-Vectra-İnsignia aynı sınıfın araçlarıdır.
              Ascona A ve Ascona B'yi çok severdim, çocukluk çağlarımda bana çok yakışıklı gelen bu otomobilleri hâlâ da beğenirim.

http://de.wikipedia.org/wiki/Opel_Ascona_A

http://de.wikipedia.org/wiki/Opel_Ascona_B

1981'de piyasaya çıkan Ascona C GM'in J-Car adını verdiği yeni önden çekişli araç platformunda üretildi ve dünya çapında Buick Skyhawk, Pontiac J2000, Cadillac Cimarron, Chevrolet Cavailer, Oldsmobile Firenza, Holden Camira, Isuzu Aska ve Daewoo Espero gibi pek çok marka-model ile aynı parçaları paylaştı.

http://de.wikipedia.org/wiki/Opel_Ascona_C

Ama sevenleri için gerçek Ascona'lar arkadan itişli A ve B'lerdir

Yorum

1979 Model Asona B 1.6 Kiremit Kırmızısı olarak ruhsat kaydı vardı. Özellikle uzun yol'u çok güzeldi. Benim de Ascona C'lere kanım ısınmamıştı.
                Selamlar,

Yorum

welcome meslektaşım...
                  2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

İşleniyor...
                  X