Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Son yeni :)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Son yeni :)

Bir süredir forumdan bilgi edinme anlamında epeyce faydalanmaktayım. Bütün forum üyelerine başta araç seçimi olmak üzere insigniaya olan muhabbetimi arttıran hoş sohbetlerinden ve kaliteli paylaşımlarından dolayı teşekkürü bir borç biliyorum. Gerçekten profili yüksek bir forum her anlamda.
    Hep yakıtından şikayet edilen bir araç olduğunu gördüğümden bir dizel kullanıcısı olarak gözümü insigniadan başka taraflara çevirmiştim maalesef ama 1.4 motorun gelmesinden ve hele de fiyat olarak istediğim seviyelerde olmasından mütevellit bir iki hafta kadar önce gidip inceleyip kaporamı verdim. Pek de yol yapan biri değilim. Yılda 10000 kim.yi zor buluyorum. O yüzden 1.4 benim için ve eminim pek çok kişi için çok iyi seçenek olmuştur. Şimdilik araca pek bir şey eklemeyi düşünmüyorum. Üzerinde ekstra olarak 18" jant var.Cumaya kadar faturalandırıp haftaya da Allah kısmet ederse muamele işlemlerini yapıp teslim alacağım.Navigasyon konusunda hala teredütlerim var takıp taktırmamak konusunda. Aldığım bayi cyclone takıyormuş. Fly takmıyorlarmış. Ben de pek orijinalliğini bozmak istemiyorum açıkçası. Hayırlısı bakalım. Yalova'dan herkese iyi forumlar diliyorum.
    Bu arada unutmadan kendimi tanıtayım Yalova'dan Nedim Erdoğan. Bir ilköğretimde öğretmenlik yapıyorum. 36 yaşındayım. Evliyim, bir tatlış kızım var. Herkese kazasız, belasız sevdikleriyle birlikte hayırlı,sağlıklı,mutlu,bol insignialı günler ve yıllar diliyorum..

Ynt: Son yeni

welcome
    Keyifli forumlar ...
    2011 Fluence Dynamique 1.5 dCi 105 BG

Yorum

welcome
      2015 leon fr

Yorum

welcome, hayırlı olsun...

Yorum

öğretmenim hoş geldiniz, hayırlı olsun arabanız.
          F30 Sport+

Yorum

welcome Dilek ve temennileriniz için teşekkürler!

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
            Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

hoşgeldiniz,kendinizi gayet güzel tanıtmışsınız,aracınız hayırlı uğurlu olsun...
              Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Nedim bey. Aramiza welcome. Yapabileceginiz en dogru secimi yaptiniz ve gercekten arabalarin belki de en şık ve en asaletli olanina bineceksiniz. Allah kaza bela vermesin esinizle cocugunuzla mutlu mutlu binin. Bu arada navigasyon konusunda bizim avantajlarimiz var. Neden diyeceksiniz? Oncelikle takilan parca direkt on konsolda, yere ve orjinaliyle ayni sekilde oturuyor. Yan disaridan cakma bir is gibi durmuyor. İkincisi orjinalinde olmayan brcok sey direkt dokunmatik olarak elinizin altinda. Ucuncusu cocugunuz icin ilerleyen donemde cizgi film seyrettirmenin ne kadar rahatlatici birsey oldugunu anlayacaksiniz. Saygilar sevgiler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                  Yan disaridan cakma bir is gibi durmuyor. İkincisi orjinalinde olmayan brcok sey direkt dokunmatik olarak elinizin altinda. Ucuncusu cocugunuz icin ilerleyen donemde cizgi film seyrettirmenin ne kadar rahatlatici birsey oldugunu anlayacaksiniz. Saygilar sevgiler
                  +1
                  Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

Aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız binersiniz inşallah. Bu arada aramıza hoşgeldiniz

Yorum

hoşgeldiniz aracınız hayırlı olsun
                      2012 1.4 İNSİGNİA TURBO EDİTİON ELEGANCE + SUNROOF PAKET + 18" JANT + AFL FAR + YENİ STİL PAKET + BEYAZ / BEJ

Yorum

welcome aracınız şimdiden hayırlı olsun.
                        insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

welcome

Keyifli Forumlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Araciniz hayirli ugurlu olsun. Aramiza hosgeldiniz.

Ben sistem olarak Fly kullaniyorum ve oneriyorum.

Utku bey'e katiliyorum. Cocuklari arabada zaptetmenin tek yolu cizgi film. Tecrube ile sabittir

kazasiz, belasiz ve cezasiz seyahatler.
                            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

hoşgeldiniz,aracınız hayırlı olsun.

Yorum

İşleniyor...
                              X