Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Merhaba

hoşgeldiniz iyi forumlar. sorununuz umarım en kısa zamande çözülür.

Yorum

Soruma cevap ararken epeyce dolaşma şansım oldu sitede ancak şaşırmadım desem yalan olur.

Burası bir forum olduğu için mi bu kadar sorun var, yoksa Insignia gerçekten bu kadar sorunlumu cidden merak ediyorum.

Açık konuşmak gerekirse, ben aracı "mutlaka bir Insignia almalıyım" dürtüsü ile almadım.

Yüksek performanslı bir otomobil ararken, birkaç seçenek arasından seçtim.

Daha önce eşime ait bir Meriva vardı, easytronic sorunları nedeniyle satmak zorunda kaldık.

Ben o sorunları direk olarak Opel'den çok easytronic problemi olarak yorumladım her ne kadar servisler hiç ilgilenmese de.

Ancak burada servis sorunlarını okuyunca endişelendim, umarım problem yaşamam

Yorum

bu araç abi sorunları olcak elbette kul yapısı sonuçta, her aracın sorunları oluyor, tabii ki aldıktan sonra da çok sevenler oluyor aracı, almadan önce de ya da araç olsun diye alanlar su götürmez gerçek ki var, fakat forum mantığı biraz arabadan ziyade muhabbet ortamı...

Yorum

"Opel Insignia DEKRA Hata Raporu 2011’in sonuçlarına göre en az hata oranına sahip olan otomobil seçildi.
          15 milyon incelemeden alınan verilere dayanarak yapılan son derece detaylı değerlendirmede, % 96.1’lık hatasızlık oranıyla Insignia tüm test edilmiş otomobiller arasında da en iyi sonucu aldı."

En az hata oranına sahip araba oldugunu da belirtmek isterim. Her arabada sorun olur. Burası da forum olduğu için insanlar mutlaka yaşadığı sorunlarını paylaşıyorlar. İstatistiki olarak olaya bakmak ve diğer arabalara kıyasla durumunu öğrenmek istiyorsanız Dekra Raporu bunu sizin için yapmış ve en az hatalı arabayı seçmiş.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hc1975
            Soruma cevap ararken epeyce dolaşma şansım oldu sitede ancak şaşırmadım desem yalan olur.

Burası bir forum olduğu için mi bu kadar sorun var, yoksa Insignia gerçekten bu kadar sorunlumu cidden merak ediyorum.

Açık konuşmak gerekirse, ben aracı "mutlaka bir Insignia almalıyım" dürtüsü ile almadım.

Yüksek performanslı bir otomobil ararken, birkaç seçenek arasından seçtim.

Daha önce eşime ait bir Meriva vardı, easytronic sorunları nedeniyle satmak zorunda kaldık.

Ben o sorunları direk olarak Opel'den çok easytronic problemi olarak yorumladım her ne kadar servisler hiç ilgilenmese de.

Ancak burada servis sorunlarını okuyunca endişelendim, umarım problem yaşamam
            hoşgeldiniz,

easytronic sorunlu bir şanzumandı hala da üretiliyor anlamış değilim.
            sitede araç sorunlarının bol bol yazılmasında tabiki forum olmamızın etkisi var, misal arkadaş ortamında herkesin arabası farklıdır öyle çok sorun konuşulmaz ama forumlarda herkes aynı araç kullanıcısı, bir sorunun çözümünü biri bilmese başkası bilir, zaten probleminizi yazdığınızda da yardım alabilirsiniz, paylaşım üst düzeyde oldukça herkes sorununa çözüm bulabiliyor. bunun dezavantajı sizinde farkettiğiniz gibi araç çok sorunluymuş gibi gözüküyor

sorunlarınızı çözüp aracınıza keyifle binebilmenizi dilerim
            InsigniaTEAM

Yorum

welcome
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

welcome

Yorum

Merhabalar yukarda gedizlerle ilgili bir bölüm okudum.bende gedizlerin eski müşterisiyim Artık adını bile duymak istemiyorum.Benim favorim odak tır.Tavsiyelerimize kulak verirseniz çok memnun kalirsiniz

Yorum

welcome
                    Beyaz tutkudur.

Yorum

welcome
                      Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

welcome

Yorum