Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Merhaba

Merhabalar, sitenize araçta yaşadığım bir sorunu araştırırken rastladım, 36 yaşındayım ve İstanbul'da oturuyorum.
    Kullandığım araç 2012 Model Opel Insignia 2.0 Turbo.

Selamlar.

Ynt: Merhaba

welcome , 2.0'lar çoğalıyor ne mutlu sitemiz adına, Allah aracınızı kazasız belasız kullandırmayı nasip etsin, biraz daha kendinizden ve aracınızdan bahseder misiniz?

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar

Yorum

Hayırlısı olsun...
        2.0 Turbo kuvvetli bir motor...

Aramıza hoşgeldiniz...

Yorum

welcome

keyifli forumlar

mahsuru yoksa aracinizdaki sorun neydi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome Aracınız hayırlı olsun. Umarım sorununuz bir an evvel çözülür. Bu arda isim bilginizide girermisiniz.

Yorum

Aramıza Hoşgeldiniz.Keyifli forumlar

Yorum

Araçtaki sorun direksiyonda titreme, aracı aldıktan hemen sonra farkedip servise geri götürdüm, balans yapıldı ancak düzelmedi. Üzerinde Bridgestone Potenza marka lastikler var, Bridgestone servisine de götürdüm, onlarda balanslara baktılar, hatta lastiklerin bir tanesini atlama yapıyor diye söküp taktılar, ancak sorun - azalmasına rağmen - giderilmiş değil.

Bundan önce hiç 18 jantlı araç kullanmadığım için " dar yanaktan dolayı yoldaki bozuklukları çok mu hissediyorum ondan mı bana bir problem varmış gibi geliyor" diye düşünmüyor değilim ancak 100 km/s ye kadar hiçbir sorun yaşamayıp 100 km/s ten sonra titremenin başlaması, bu durumu desteklemiyor.

Forumunuzda 2692 no'lu bültene rastladım. Orada burç değişiminden bahsediyor ancak yeni üretilen araçlarda da bu bülten geçerli mi bilemiyorum.

Gittiğim servis Gedizler, tanıdığım bir yer değil, işime yakın diye gidiyorum, bu konu ile ilgili tavsiye edeceğiniz bir yer varsa, çok memnun olurum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hc1975
                  Araçtaki sorun direksiyonda titreme, aracı aldıktan hemen sonra farkedip servise geri götürdüm, balans yapıldı ancak düzelmedi. Üzerinde Bridgestone Potenza marka lastikler var, Bridgestone servisine de götürdüm, onlarda balanslara baktılar, hatta lastiklerin bir tanesini atlama yapıyor diye söküp taktılar, ancak sorun - azalmasına rağmen - giderilmiş değil.

Bundan önce hiç 18 jantlı araç kullanmadığım için " dar yanaktan dolayı yoldaki bozuklukları çok mu hissediyorum ondan mı bana bir problem varmış gibi geliyor" diye düşünmüyor değilim ancak 100 km/s ye kadar hiçbir sorun yaşamayıp 100 km/s ten sonra titremenin başlaması, bu durumu desteklemiyor.

Forumunuzda 2692 no'lu bültene rastladım. Orada burç değişiminden bahsediyor ancak yeni üretilen araçlarda da bu bülten geçerli mi bilemiyorum.

Gittiğim servis Gedizler, tanıdığım bir yer değil, işime yakın diye gidiyorum, bu konu ile ilgili tavsiye edeceğiniz bir yer varsa, çok memnun olurum.

Yakın bir zamana kadar bahsettiğniz gibi bir problemi aracımda bende yaşadım ve sonuç olarak salıncak burçlarından kaynaklandığı anlaşıldı. Bu konuda Odak servis size yardımcı olur. Bayrampaşa ve topkapı

Yorum

hoş geldiniz... potenzalardan daha doğrusu brıstoneden ben çok çekmiş biriyim...İmkanınız varsa bence onlarıda bi değiştirin bu ara sanırım bir bültende yayımlandı onuda bi takip edin derim titreme ile ilgili.
                    F30 Sport+

Yorum

hayırlı olsun hosgeldınız
                      2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

welcome KEYİFLİ FORUMLARAynı sorun bende de vardı cuma günü servise gittim (gerçek dolmabahçedeki) konuyla ilgili pazartesi salı telefonla döneceklerini söylediler,gelen cevabı paylaşırım formu takip edin.
                        [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

welcome

Yorum

Hoşgeldiniz.2012 2.0T gerçekten güzel araç.Allah kazasız belasız bol km nasip etsin.Sorununuza gelince bunu yaşayan birkaç kallanıcı oldu eğer sorun var ise garanti kapsamında değişir.Keyifli sürüşler....
                            2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

aracınız hayrlı olsun hoş geldiniz aktif kalmanız dilegiyle
                              Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkum olmaktır.
                              GIBBON

Yorum

İşleniyor...
                              X