Duyuru

Collapse
No announcement yet.

burdur ' dan merabalar ...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: burdur ' dan merabalar ...

bu arada senide insigniaları görmek bizi mutlu eder s 2000 nın modası geçeli çok oldu bide benim bi arkadaşta vardı belki 1 yıldır satmaya çalışıyor satamadı halbuki temizdi arabası
    F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
      muratcım valla geç gördüm kusura bakma hoş geldin
      geç olsun , güç olmasın . saol abicim hoşbulduk . seni burda görmek güzel ...

Yorum

bu arada senide insigniaları görmek bizi mutlu eder s 2000 nın modası geçeli çok oldu bide benim bi arkadaşta vardı belki 1 yıldır satmaya çalışıyor satamadı halbuki temizdi arabası
        s2000 ' in modası geçmez abi . onunla ilgili efsaneleri yazmaya kalksam bi kaç sayfa yazı yazmam gerekir . burdaki insanların bilgi seviyesi belli , herkes s2000 ' i tanır ve bilir . açıklamaya gerek yok . benim tek derdim ; 0 , yeni üretimi başlamış ve modası yeni gelen bi araba almak . ayrıca ; şu s2000 ' ci arkadaşın kim ?

Yorum

s2000 efsane ona laf yok ama inan insignia da en az onun kadar çekici oalcaktır emin ol... bide onun yıpranmamışını bulmakta zor olur.. arkadaşın adı burak en son 50 bn filan istiyordu
          F30 Sport+

Yorum

s2000 efsane ona laf yok ama inan insignia da en az onun kadar çekici oalcaktır emin ol... bide onun yıpranmamışını bulmakta zor olur.. arkadaşın adı burak en son 50 bn filan istiyordu
            öncelikle şunu sölemek istiyorum . bunu sanlı abimde iyi bilir . yanlış hatırlamıyosamda burdada yazmıştım bunu . insignia başlı , başına bi marka bence . farklı bi klasman yaratıcısı ban kalırsa . kesinlikle adından üzerinden yıllar geçsede söz ettirecek bi araç . abi şu s2000 hakkında biraz bilgi verirmisin ?

Yorum

valla muratcım s2000 bana hitap etmemediğinden pek sormamıştım detaylarını ama senin için sorabilirim istersen hala satmadıysa ve satacaksa sizi tanıştırabilirim...
              F30 Sport+

Yorum

valla muratcım s2000 bana hitap etmemediğinden pek sormamıştım detaylarını ama senin için sorabilirim istersen hala satmadıysa ve satacaksa sizi tanıştırabilirim...
                bizden mi diye merak ettim abide . s2000 forumumuz varda . dediğin arkadaş kayseri ' de mi ?

Yorum

hayır kayseride değil istanbuulad... bak ilanı varmış aldım şimdi http://www.sahibinden.com/honda_s200...XQQdisplayitem

F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: watchword
                    bizden mi diye merak ettim abide . s2000 forumumuz varda . dediğin arkadaş kayseri ' de mi ?
                    nıck yabancı gelmedı TechTurkey ve S2000Turkıye forumlarında gordum sanırım
                    S2000 benım 3 yıldan berı hayalım fakat gecen sene sınıfta kalınca olmadı ne yazıkkı artık kendım alcam gızlıce

Yorum

murat bırak s2000 i vac geç bu sevdadan sana verlim siparişi gitsin al insignia yı kas kavur ortalığı sana yakışır...
                      2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
                      2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
                      2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
                      2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

k&n 63 series air-charger intake kit (türkiyede tek) (++++9.55HP @ 6500RPM)

bıraz komık olmus s2k cılar Kn kullanmaz bıle J'sRacıng AEM vb bırsuru urun varken KN

Yorum

resimlerden anladığım kadarı ile tampon boyalı ve xenon ' ları orj deil ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: mertk
                            k&n 63 series air-charger intake kit (türkiyede tek) (++++9.55HP @ 6500RPM)

bıraz komık olmus s2k cılar Kn kullanmaz bıle J'sRacıng AEM vb bırsuru urun varken KN
                            abi belli olmuyo kit ' de marka seçimleri . simota kullanan bile var . ama ses istiyosan injen kesinlikle s2k ' da ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: armoni15
                              murat bırak s2000 i vac geç bu sevdadan sana verlim siparişi gitsin al insignia yı kas kavur ortalığı sana yakışır...
                              eyw abicim teşekkürler . inş o günlerde gelecek . ama s2k ; çok başka bişi . anlatılmaz , yaşanır ...

Yorum

valla ben arabayı detaylı oalrak bilmiyorum ve bu arabalarının temizini bulabilceğini pek sanmıyprum bu paraya bence insignia daha mantıklı olur çünkü adha yeni bi araç... yeni her zaman yenidir...
                                F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                                X