Duyuru

Collapse
No announcement yet.

burdur ' dan merabalar ...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• burdur ' dan merabalar ...

merabalar . ben burdur ' dan murat . 2005 bora pas. kullanıcısıyım . öğrenci ve aynı zamanda ayakkabı ve aktif spor üstüne çalışıyorum . honda s2000 almayı düşünüyo ve 2 kişilik olması sonucu ile yanına bi insignia ' nın yakışacağı kanaatindeyim . forumu sanlı abim ve kankim aracılığı ile öğrendim . kısa bi gezinme sonucunda ; forumları uykusuz bırakan gökhan hoca ' mında burda olduğunu farkettim . hepinize iyi forumlar dilerim ...

Ynt: burdur ' dan merabalar ...

tabi gördün benim cosmo beyazı kullandın hasta oldun .. emektar borayı satıp alacaksın...sende İNSİGNİA cı oldun.. ben nasıl 18 yıl sonra toyota dan vazgeçtiysem sende vazgeçtin vosvos tan....
    2013 BMW 320İ ED 1,6 170 hp beyaz  modernline+comfort+tekno+sounroof
    2010 COSMO 1,6T beyaz SATILDI..
    2011 MAZDA 2 PLAY 1,5 OTM...
    2008 doblo 1,3 m.jet PREMİO

Yorum

Hoşgeldiniz
      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: armoni15
        tabi gördün benim cosmo beyazı kullandın hasta oldun .. emektar borayı satıp alacaksın...sende İNSİGNİA cı oldun.. ben nasıl 18 yıl sonra toyota dan vazgeçtiysem sende vazgeçtin vosvos tan....
        yok be abi vosvos ' culuğum yok . zoraki vw ' ciyim ben , sende çok iyi biliyosun . ben honda ' cıyım ve hala honda ' cılığa devam . örnek ; s2k . insignia konusunada gelecek olursak . insignia ; bence başlı , başına bi marka . opel vs ile hiç bi ilgisi yok marka konusunda . çok yakında kankileri birbirine kavuşturucaz sen hiç merak etme ...

Yorum

Hoşgeldin Murat
          Spor araba sevmen çok iyi çünkü lazım olunca Insignia bu konuda bayağı marifetli. Tabi s2000 ayrı bir göz keyfi veriyor.
          Sen şanslı uyelerden birisin anlaşılan. Gönül isterdi senin gibi hem Insignia hem de S2000 alma şansım olsun.Aktif spor derken herhangi bir dal var mı yani futbol ya da buna benzer?
          Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
            Hoşgeldiniz
            hoşbulduk , teşekkürler . kocaeli ' nde mi ikamet ediyosunuz ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeytin
              Hoşgeldin Murat
              Spor araba sevmen çok iyi çünkü lazım olunca Insignia bu konuda bayağı marifetli. Tabi s2000 ayrı bir göz keyfi veriyor.
              Sen şanslı uyelerden birisin anlaşılan. Gönül isterdi senin gibi hem Insignia hem de S2000 alma şansım olsun.Aktif spor derken herhangi bir dal var mı yani futbol ya da buna benzer?
              hoşbulduk . aslında s2000 ' i şimdiye kadar çokdan alacaktım . ama biliyosunuz ki s2000 ' in üretimi bitti ve yenisi bulma şansımız yok . 2.el ' de araç almayı düşünmüyorum açıkcası . şu anda benim için en mantıklısı insignia olarak görünüyo . hem bildiğiniz açılardan , hemde yeni bi model olması bakımından . aktif spor ' da ; spor ayakkabılar , çanta , çorap , eşofman gibi ürünleri bi arada bulunduran mağaza anlamında . her zaman beklerim bu arada ...

Yorum

Hayırlısıyla Insignia alırsanız Fotolarınızı ve Videolarınız bizimle paylaşırsınız.
                Spor ürünleri satışlarınız daha da iyiğe gitmesini dilerim.
                Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Orjinal yazı sahibi: zeytin
                  Hayırlısıyla Insignia alırsanız Fotolarınızı ve Videolarınız bizimle paylaşırsınız.
                  Spor ürünleri satışlarınız daha da iyiğe gitmesini dilerim.
                  iyi dilekleriniz için teşekkürler ...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: watchword
                    Hoşgeldiniz
                    Çorum'da ikamet ediyorum ama Kocaeli'nin Gebze ilçesinde okuyorum,
                    aslında İstanbul/Gebze'de denebilir, İstanbul daha yakın
                    InsigniaTEAM

Yorum

Hoşgeldiniz
                      Çorum'da ikamet ediyorum ama Kocaeli'nin Gebze ilçesinde okuyorum,
                      aslında İstanbul/Gebze'de denebilir, İstanbul daha yakın
                      kesinlikle haklısın . her yaz kocaeli ' ne kaçıyorum . oralardaysan görüşelim dicektim ama bu yaz bi samsun planım var . olursa çorum ' da bi çayını içmek isterim . sizide beklerim güney ' e ...

Yorum

MERHABALAR. SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM.NASIL BAŞLIK AÇABİLECEĞİMİ SÖYLER MİSİNİZ?
                        Renault!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mutsuz
                          MERHABALAR. SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM.NASIL BAŞLIK AÇABİLECEĞİMİ SÖYLER MİSİNİZ?
                          tanışma bölümüne girip , sağ üstden yeni konu diyerek konu açabilirsiniz . ayrıca ; forum kuralları dahilinde büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelir , bilginize . iyi forumlar dilerim ...

Yorum

kesinlikle haklısın . her yaz kocaeli ' ne kaçıyorum . oralardaysan görüşelim dicektim ama bu yaz bi samsun planım var . olursa çorum ' da bi çayını içmek isterim . sizide beklerim güney ' e ...
                            tabiki, herzaman beklerim
                            InsigniaTEAM

Yorum

muratcım valla geç gördüm kusura bakma hoş geldin
                              F30 Sport+

Yorum

İşleniyor...
                              X