Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ankaradan herkese slmlar...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: ankaradan herkese slmlar...

Emre kardeşim bir konu bu kadar güzel anlanır ve yorumlanır. Umarım bütün arkadaşlar en azından bundan sonra böyle durumlar yaşamamamız adına daha duyarlı olurlar. Saygılar...

Yorum

Kardeşim konuyu gayet güzel ve öz olarak özetlemişsin.Dün akşamla ilgili herhangi birşey yazmak istemiyorum.Beni bilirsin saygısızlığa haksızlığa tahammül edemem.Onun için birşey söylemek istemiyorum.Neyin ne olduğunu tekrar hep beraber gördük.

Yorum

Bir olumsuzluk yaşandı, abilerimiz tarafından gereken uyarılar yapıldı, tepkiler verildi, söylenecek olanlar söylendi. Üyeler olarak bundan sonra daha duyarlı olmak kaydı ile , olumsuzlukları unutup güzellikleri hatırlamak hepimiz için daha faydalı. Değilse sufyan abimin dediği gibi, yapmak zor ,yıkmak çok kolay.

Özellikle hangi hususlarda duyarlı ve dikkatli olmamız gerektiği konusuna da Emre kardeşim yazısında güzel bir şekilde değinmiş .

Forumumuz zaman zaman yaşanan tatsızlıklara karşın, her zaman çok güzel bir ortam, bu güzel ortamın bozulmayacağına da inancım tam .
        2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

İşleniyor...
        X