Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ankaradan herkese slmlar...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• ankaradan herkese slmlar...

arkadalar herkese merhabalar...keyifli forumlar....

Ynt: ankaradan herkese slmlar...

welcome
    Biraz daha tanıtsaydınız kendinizi yaş iş sabıka kaydı ikametgah vs vs
    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
    [center]

Yorum

ben ankaradan hüseyin....2011 insignia cosmo sunroof + navigasyonlu beyaz renk araca sahibim ancak...yavas yavas pişman olmaya basladım gibi...yardımcı olabileciğinizi ve güzel bi forum oldugunu düsündügüm için yeni üye oldum...tekrardan herkese merhaba....

Yorum

welcome aramıza, umarım sorununuza da bir çözüm bulursunuz...

Yorum

tekrardan hoşgeldiniz .. de pişmanlığınızı anlayadım espirili karşılamadanmı? yoksa aracınızdaki sorundanmı? dr Utku bey size epeyce yardımcı olacak gibi ..
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

Huseyin kardesim merhaba.aramiza hosgeldin.sakin soguma butun sorunlari birlikte olursak cozeriz.herkesin arabasinda hatta her cins arabada boyle sorunlar olabilir.yarin ben opisten ufuk beyi ararrim.gider sorunlarini anlatirsin .buyuk ihtimalle hallederler.y

Yorum

Hatta canavarinla birlikte seni persembe aksam aramizda gormek de isteriz.aksam yemeginde konya yolu uzerinde yaprak kebapcida olacagiz.hem tanismis hem de sorunlarini tartismis oluruz.saygilar sevgiler

Yorum

yaş 25 abim....ankara etlikte magazacılık ile ugrasıyorum....aracımdaki sorun yüzünden aracı satlığa cıkardım son bi tavsiye de buralardan bulurmuyum diye kayıt oldum ama bakcaz artık....

Yorum

iş bana sorun cıkarmazsa neden olmasın...tam adres yeterli olur abi...

Yorum

merak etmeyin, burda perte çıkan arabaların sorunlarını bile gideririz evelallah her arabada yaşanabilecek sorunlar, satmayın aracınızı, daha güzelini daha uygun fiyata bulamazsınız

Yorum

inşallah arkadaslar...aracımı satmayı istemiyorum...ama cok canım sıkılıyo sorun var biliyorum ama bulamadılar...aracıma asıgım b diyebilirim...üzerine titredikçe..biryerlerinde sıkıntı cıktı...

Yorum

welcome

Yorum

Orjinal yazı sahibi: delly_06
                          inşallah arkadaslar...aracımı satmayı istemiyorum...ama cok canım sıkılıyo sorun var biliyorum ama bulamadılar...aracıma asıgım b diyebilirim...üzerine titredikçe..biryerlerinde sıkıntı cıktı...
                          üzerine titredikçe sorun çıkıyor zaten sakınan göze çöp batar misali, bazı şeyleri oluruna bırakmak gerek, emin olun ben 115 bgliğini kullandım, 180 bg lpg takıp bir dizi sorunlar yaşadım, ama arabayı sevmekten vazgeçmedim, satmadım da Allah izin verirse satmayı da düşünmüyorum... şu anda hiçbir sorunu da yok

Yorum

espiri falan degil gercekten cok canım sıkılıyo...bu konuya düsünün 65000 tl para veriyosunuz ama dogan slx'e biniyomus gibi rahatsızsınız...ins utku abi kurtarcak bizi bu sorundan ona da minnettar kalcm ben dimi abi...

Yorum

Utku abim kurtarır Allah'ın izniyle ya, affetmez

Yorum

İşleniyor...
                              X