Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HERKESE MERHABA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: HERKESE MERHABA

Beyaz güzeldir

Btün renkler güzel yakışıyor ihihi

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

bence de bu araçta bilinen hiçbir kronik sorun yok 2000 tl deyince bende şaşırdım, bakım masrafı dışında bende 2000 tl masraf yaptım ama o da lpg araç sorunsuz bir araç, eğer araca iyi davranırsanız o da size iyi davranır, bunu bilir bunu söylerim beyaz güzel ama bu aracın hakettiği renk teknik gri (polemik yaratabilir ) bu araç bu renkle çooooookkk güzel duruyor

Yorum

welcome
        Kesinlikle cosmo. Sonradan cismo ozelliklerinin bazilarini elde edebilmek icin cok para harcarsiniz. Ve elde edemezsiniz.....

Yorum

Cosmo dediğin siyah olur
          Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
          Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
          VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

welcome
            hayırlısı olsun diyelim önce bende herkesin ortak görüşünde olduğu gibi İnsignia Cosmo yu önerecem size gerçekten Cosmo nun keyfi bambaşka.. eğer imkanlarınız el veriyosa sıfır araç alın derim, ama zorlanmayayım diyosanız II. el temiz bir araç düşünebilirsiniz..

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
              Cosmo dediğin siyah olur
              siyah biraz daha spor siyah aldınmı 19 inç jantta yanında gelmeli, 18 jant teknik griye gidiyor araç ağır duruyor, siyahlarda anlam veremediğim bir spor hava var, araç çok farklı ya siyah olunca, makam aracı gibi hiiç mi hiç durmuyor , bir de makam araçlarında plakalıklar genelde bagaj kapağında oluyor, bence öyle resmi duruyor, tampondaki plaka ister istemez spor bir görüntü oluşturuyor

Yorum

Gümüş gri de orta yolu bulalım Şu asalete baksanıza :P

Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

biz de ilk başta hakim gri alacaktık, babam bu rengi beğenmişti, hem temizlik açısından iyi olacaktı, ama showroom'a gidip, o teknik gri cosmo cdti'ı görünce gözlerimiz faltaşı gibi açılmıştı bende zaten showroom'a gitmeden önce, bayağı bir zorlamıştım babamı teknik gri alalım bak bu lansman rengi, ben hergün yıkarım bak baba lütfen diye ısrar edince, babam da dayanamamıştı zaten

Yorum

hoş geldiniz cosmo diyenlerdenim artı flex şasi olursa daha iyi olur bu canavar yolda durmuyor valla ne yapacaz bilmiyorum

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

Hoş geldiniz. Ben askerdeyken eşim insigniayı kullanmaya başladı ve büyük bir keyifle de sürmeye devam ediyor. Yani eşiniz de alışınca Insignia ailenize daha büyük bir mutluluk getirecektir.
                      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Hosgeldiniz. Bencede cosmo.oda AFL icin cosmo

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz iyi forumlar

Yorum

welcome

Yorum

SAMİMİ KARŞILAMA İÇİN HERKESE İÇTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.....BURADA İNANILMAZ GÜZEL AİLE OLUŞTURMUŞSUNUZ GERÇEKTEN...ARTIK INSIGNIA ALMAM İÇİN BİRDEN FAZLA SEBEP VAR,BU AİLEYE KATILMAK BENİM İÇİNDE GÜZEL OLACAK....TEMİZ COSMO BAKMAYA BAŞLADIM BİLE.....BİR TARAFTANDA HALA SIFIR DÜŞÜNÜYORUM AMA KURLAR YÜZÜNDENDEN FİYATLAR İNANILMAZ DENGESİZ OLMUŞ BAYİLERDE...

Yorum

İşleniyor...
                              X