Duyuru

Collapse
No announcement yet.

HERKESE MERHABA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• HERKESE MERHABA

Öncelikle herkesi selamlıyorum....İsmim Hulusi,33 yaşında ve istanbuldayım......Son zamanlarda inanılmaz derecede insignia'yı inceliyorum.....yollarda ,forumlarda.....ve gördüğüm kadarıyla bu segmentte alınabilecek araçların liste başında....Öncelikle eşimde kullanacağı için ve devamlı araç kullandığımız için dizel active select üzerinde yoğulaştım....ama 130bg edition ve 160 cosmo.......Cosmo cok farklı olmasına rağmen sizden özellikle öğrenmek istediğim bu fiyat farkına değer mi? 2.el cosmo mantıklı mı yoksa şartlar zorlanıp illa sıfır araç mı alınmalı? Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum....

Ynt: HERKESE MERHABA

welcome
    keyifli sohbetler

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

welcome keyifli paylaşımlar. Sıfır yada ikinci el bile olsa cosmo tercih edin bence..

Yorum

Zor bir seçim 2. el cosmo veya sıfır edition Cosmo özelliklerini inceleyin, olmasa da olur dediğiniz şeyler ağırlıktaysa sıfır edition iyidir ha tabi 160 hp ile 130 hp arasındaki performans farkını da göze almak lazım. Sıfır cosmoya zorlayın bence pişman olmazsınız
        Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
        Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
        VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

hoşgeldiniz 130 alın chip letiriz sıfır sıfırdır yada 2 el 130 alın yine chip letiriz ama sunuda demeliyim tabi cosmo da cosmo yani
          Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
          [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

Durumunuz uygunsa temiz kullanılmış 2. el 160 hp lik cosmo alın ömür boyu mutlu olun.Cosmo almayan arkadaşlarımız bende dahil olmak üzere hep bazı şeylerin eksikliğini yaşıyor.Ahhh AFL ahhhhhhh.
            İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

hosgeldınız edıtıon kullanacısı olarak cosmo tavsıye edrım
              2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

welcome

Yorum

Tabiki cosmo serisi..

Yorum

Cosmo kulanıcısıyım edition versiyonlu araca dönmek benim için zor olur diyeyim :S
                    2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                    [center]

Yorum

Öncelikle sıcak karşılama için herkese teşekkürler.....İlk mesajımın ardından bugün yolumun üzerindeki Gedizler opel bayisine uğradım...o sırada insignia yanıma yanaştı,bende aracçtan memnuniyetini sorduğumda,paran varsa sorun yok,herşeyi para bu arabanın diyerek garip bi yaklaşım gösterdi....bi servise giriyo 2000TL çıkıyo dedi....doğruluk payı varmı bu masraf kısmının??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hubur
                        bi servise giriyo 2000TL çıkıyo dedi...
                        ayrıntılı bilgi verdi mi peki bu masraflar konusunda?

Yorum

Böyle bir tabir çok yanlış ben 2.5 senedir bakım harici para ödemedim desem yeridir

Evet 4 lastik 2000 tl olabilir
                          yada kullanıcı hatasından dolayı baskı balata değişimi olduysa 2000-2500 tl olabilir araçtan kaynaklanan bir sorun yok bilinen

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

1.5 senedir kullanıyorum 380 tl bakım masrafı dışında masrafım olmadı.

Yorum

Anlaşiılan kendi hatalarının bedelini arabada arıyor..... angry

Sanırım 4 koldan cosmo arıyacağım....Beyaz cok şık durmuş bence arabada.....sizce???

Yorum

İşleniyor...
                              X