Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: merhaba

Opak'ın servis sahibi Selçuk bey var.Eğer ona sitemizden olduğunuzu söylerseniz size yardımcı olacaktır.İsmimizi de verebilirsiniz.Şimdiden hayırlı olsun inşallah bir problem olmaz ise sizi aramızda görmek isteriz.
    2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: quantion1
      Bunca sohbetin ardından, yarın fiilen bir insignia sahibi olarka aranızdayım! hiho

Aracı ya opak da yada bosch car service de, içime sinmezse ise ikisinde birden kontrol ettirip, notere gidiyoruz!
      Hadi Hayırlısı

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

iyi haberlerle bekliyoruz

2010 1.6 T Cosmo Beyaz + chip + ben

Yorum

bende Opis'de baktırmıştım, ekspertizde belirttikleri sorunların haricinde 1yıldır birşey çıkmadı. orada da servis müdürü Ufuk Bey'e Insigniateam'den olduğunuzu belirtebilirsiniz.
          InsigniaTEAM

Yorum

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.Yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun.Ankara grubumuza bir kişinin daha eklenmesi bizi ayrıca mutlu ediyor.İlk ankara toplantımıza sizleri de bekliyoruz.Bu her an her hafta sonu olabilir bu nedenle bziz takip edin derim...... Bu arada eğer isterseniz aracınız için opisten Ufuk beyi hemen arayabilrim.Kendisi size seve seve yardımcı olacaktır. Bu arada donanımla ve aksesuarla ilgili isteklerinizi söyeleyin biz size bu konuda da yardımcı oluruz.Saygılar sevgiler

Yorum

İlginiz için çok teşekkürler. Aracı birgün gecikmeyle bugün aldım, tek kelimeyle harika bir araç ilk izlenimim!
              Kontroller için opan'a gittim. Eskimiş durumdaki 245/40/19 lar dışında bir sorun olmadığını söylediler.
              Performansı son derece iyi, biraz fazla motor sesi alıyor sadece. konfor donanımları olarak da son derece başarılı. Benzin ibresinin hızlı düşüşü aracı yeni almış olmamın getirdiği heyecanla bağlantılı biraz da sanırım..

Bu arada araçtan inerken inişi kolaylaştırmak için koltuğu geriye alıyor, ama geri binip çalıştırırken hiç bir aşamada otomatik olarak eski hale gelmiyor, bu normal midir?

Bir de, LPG taktırmak konusunda araştırmalara başladım, haftasonu prins ve teleflex'le yerine giderek konuşacağım..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: trabzon61
                Ankara grubumuza bir kişinin daha eklenmesi bizi ayrıca mutlu ediyor.İlk ankara toplantımıza sizleri de bekliyoruz.Bu her an her hafta sonu olabilir bu nedenle bziz takip edin derim......
                Takipteyim Utku Bey, ilk fırsatta katılmaktan mutlu olurum

Yorum

Aracınız hayırlı olsun.İnşallah en yakın zamanda yüzyüze de tanışırız.Koltuk ayarının araca binerken de eski haline gelmesi için şöyle yapmanız gerekmekte.Şimdi aracın Config. menüsü önümde değil ancak araç konsolundan config. tuşuna basarak aracınız ile ilgili tüm ayarları yapabilirsiniz.Orayı biraz inceler iseniz koltuk ayarlarınız ile ilgili bir komut vardı.Yarın bakıp yazarım ama siz inceleyerek de bulabilirsiniz.Eğer "araçtan kolay iniş" gibi bir bölmenin karşılığında "hayır" yazıyor ise onu evet konumuna getirmeniz gerekmekte.Daha sonra araçtan inerken koltuk zaten geriye gidiyor.Binerken ise aracın kapılarını açma tuşuna 1 kez bastınız ve açıldı.Daha sonra 2.kez basıp şöför kapısını açarsanız koltuğun eski konumuna doğru ilerlediğini göreceksiniz.Bu esnada aracınıza binebilirsiniz ben böyle kullanıyorum.Diğer bir seçenek ise aracınızın kapılarını açıp içerisine bindikten sonra ikinci kez açma tuşuna basarsanız yine siz otururken koltuğunuzun hareket edip eski konumuna geldiğini göreceksiniz.Umarım açıklayıcı olmuştur.

Ben genelde kapıları kilitledikten sonra tekrar kilitleme tuşuna 3 saniye basılı tutarak aynaları da kapatırım.Açarken ise 1 kez basıp kapıları açarım 2.basışımda ise biraz uzun tutup aynaların da açılmasını sağlarım.Yalnız çok fazla basılı tutmayın(yalnızca 3 saniye kadar) ki camlar da açılmaya başlamasın.Daha sonra şöför kapısını açıp koltuk ileri hareket ederken biniyorum.Keyifli sürüşler dilerim.

Yakıt konusunu da fazla kafanıza takmayın aracınızdan zevk almaya bakın derim.Evet az yakan bir araç değil ama kesinlikle çok da yakmıyor.Bunu gücü ile birlikte mukayese etmek gerekiyor

Yorum

Hayırlı olsun,aracınızın garnti süresini uzatmanızı tavsiye ederim.Benim aracımla aynı özellikte bir araç almışsınız,hayırlı olsun.Ben garantiyi uzattırdım,1.100 TL civarı tuttu.Bu araçlar çok fazla elektronik donanıma sahip bence bu paraya değer
                    Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

welcome
                      Öncelikle hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun.
                      Benzin ibresine çok fazla takılmayın derim. Aracınızdan alacağınız performansla doğru orantılı ilerliyor.
                      Ama kesinlikle çok değil. Allah kaza bela vermesin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                        Aracınız hayırlı olsun.İnşallah en yakın zamanda yüzyüze de tanışırız.Koltuk ayarının araca binerken de eski haline gelmesi için şöyle yapmanız gerekmekte.Şimdi aracın Config. menüsü önümde değil ancak araç konsolundan config. tuşuna basarak aracınız ile ilgili tüm ayarları yapabilirsiniz.Orayı biraz inceler iseniz koltuk ayarlarınız ile ilgili bir komut vardı.Yarın bakıp yazarım ama siz inceleyerek de bulabilirsiniz.Eğer "araçtan kolay iniş" gibi bir bölmenin karşılığında "hayır" yazıyor ise onu evet konumuna getirmeniz gerekmekte.Daha sonra araçtan inerken koltuk zaten geriye gidiyor.Binerken ise aracın kapılarını açma tuşuna 1 kez bastınız ve açıldı.Daha sonra 2.kez basıp şöför kapısını açarsanız koltuğun eski konumuna doğru ilerlediğini göreceksiniz.Bu esnada aracınıza binebilirsiniz ben böyle kullanıyorum.Diğer bir seçenek ise aracınızın kapılarını açıp içerisine bindikten sonra ikinci kez açma tuşuna basarsanız yine siz otururken koltuğunuzun hareket edip eski konumuna geldiğini göreceksiniz.Umarım açıklayıcı olmuştur.

Ben genelde kapıları kilitledikten sonra tekrar kilitleme tuşuna 3 saniye basılı tutarak aynaları da kapatırım.Açarken ise 1 kez basıp kapıları açarım 2.basışımda ise biraz uzun tutup aynaların da açılmasını sağlarım.Yalnız çok fazla basılı tutmayın(yalnızca 3 saniye kadar) ki camlar da açılmaya başlamasın.Daha sonra şöför kapısını açıp koltuk ileri hareket ederken biniyorum.Keyifli sürüşler dilerim.

Yakıt konusunu da fazla kafanıza takmayın aracınızdan zevk almaya bakın derim.Evet az yakan bir araç değil ama kesinlikle çok da yakmıyor.Bunu gücü ile birlikte mukayese etmek gerekiyor
                        Bu son derece yardımcı oldu, teşekkür ediyorum.. Yarın 2 kez basmayı deneyeceğim.

Orjinal yazı sahibi: Seyyah
                        Hayırlı olsun,aracınızın garnti süresini uzatmanızı tavsiye ederim.Benim aracımla aynı özellikte bir araç almışsınız,hayırlı olsun.Ben garantiyi uzattırdım,1.100 TL civarı tuttu.Bu araçlar çok fazla elektronik donanıma sahip bence bu paraya değer
                        benim aracımın garantisi dolmuş mu emin değilim.. araçta garanti süresi ne kadar acaba? Benim araç 2009 nisan trafiğe çıkışlıymış. Eğer dolmuşsa uzatma şansım ortadan kalkıyor sanırım?

Yorum

Normalde araçlarımızın garanti süreleri 2 yıl.Görünüşe göre dolmuş ama yine de bir Opel yetkili bayisine sormakta fayda var belkide uzatma işlemi yaptırılablir.

Yorum

welcome

Yorum

merhaba,

aracınızın yasal garantisi 2 yıldır. + garanti işlemi yasal garanti sona ermeden araç üzerinde 101 nokta kontrolü yapılarak uygulanır, araca + garanti işlemi yapılmadan bu 101 nokta kontrolü esnasında yasal garantiye girecek bir sıkıntı var ise bu da çözülerek + garanti işlemi başlatılır.

Yorum

İşleniyor...
                              X