Duyuru

Collapse
No announcement yet.

merhaba

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• merhaba

Merhaba,
    Ben Ankara'dan Burak. Bir danismanlik sirketinde muhendis olarak calisiyorum. Arac aalmayi dusundugum su gunlerde Insignia ile ilgili detayli bilgiler ararken buldum insigniateam'i. Buyuk olasilikla yakinda ben de bir Insignia sahibi olacagim.. Simdilik hala satilik arac ilanlarinin arasinda mucadele ediyorum

Ynt: merhaba

hayırlısı olsun abi, en kısa zamanda inşallah istediğiniz insignia'ya kavuşursunuz, cosmo paketleri tavsiye ederim araç gerçekten çok güzel bir araç çok severek kullanacaksınız, inşallah lpg sistemini de sorunsuz halledersiniz...

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz.İmkanlarınız dahilinde cosmo donanım tercih etmenizi tavsiye ederiz.Umarım gönlünüzdeki araca sahip olursunuz.İyi forumlar

Yorum

Aramıza hoşgeldiniz sahip olmak istediğiniz araç ilanı için fikir paylaşımında bulunabiliriz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız

Yorum

welcome
          Her şey gölünüzce olur umarım
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

welcome
            keyifli paylasimlar

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Hoşgeldiniz şimdiden hayırlı olsun zaten bu dk dan sonra vazgeçebilmeniz zor
              Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
              Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
              VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

welcome

Yorum

welcome

Yorum

aramıza hoşgeldiniz allah kolaylık versin bilirim sahibinden.com sürekli bakmanın nekadar sıkıcı bişey oldugunu:-)
                    Hayat bisiklete benzer,Pedal çevirmeyi bıraktığın an düşmeye mahkümsun...
                    [img height=150]http://i1096.photobucket.com/albums/g322/emrezxr/144_zps71fffeb4.jpg[/img]

Yorum

teşekkürler, aslında her türlü fikre ve yardıma seve seve açığım. Aracı Cosmo almak bakıyorum sadece. (LPG taktırmak istediğimi ve onunla ilgili konuları başka bir konu altında yazdığımdan burada ona girmeyeyim). ancak 2009 ve 2010 arasında bir fark var mı acaba diye sorabilirim?

Yada "özellikle alırken şuna dikkat et" dediğiniz ibrşey varsa duymaktan mutlu olurum?

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                      aramıza hoşgeldiniz allah kolaylık versin bilirim sahibinden.com sürekli bakmanın nekadar sıkıcı bişey oldugunu:-)
                      sahibinden.com un önünde geçirdiğim saatlerde bir de şöyle bir sıkıntı yaşıyorum, acaba araç gerçekten Cosmo mu yoksa yanlış mı girilmiş diye bakıyorum.. Mesela şu ilanda:
                      http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6688610/detay/
                      baktığımda fardan anlamakta zorlanıyorum ama koltuklar sanırım Cosmo olduğunu gösteriyor doğru mudur?

Sport olanların herhangi bir bilinen dezavantajı var mıdır?

Yorum

Bu araç Cosmo değil Antenden de anlaya bilirsiniz Cosmolarda Küçük Köpek Balığı Sırtı anten vardır

Sportlar Normallere göre 1-2 cm daha alçak xenon farları yok

Yorum

az kalsın cosmo olmayan bir araç alabilirmişim demekki Cosmo yu ayırmam için antenden başka birşey daha var mıdır fotoğraflarda takip edebileceğim?

Cosmo ve edition donanım seviyesinin yanında eskiden bir de "sport" diye farklı bir donanım mı vardı? Yoksa sadece sportif şase/süspansiyon için kullanılan bir anlatım mı?

Yorum

Sport Diye model vardı ama artık getirmiyorlar

Cosmoları ayıran en büyük farklar

Farlar Xenon olacak
                            Anten Balıksırtı
                            Jant 18
                            Kapı Kolları Krom kaplı
                            Ark kapılarda Perde
                            Alarm

vs......

Yorum

aracın farlarında dev bir mercek varsa o araç cosmo'dur, bu araç sport donanım, bu 2010 yılında kaldırıldı, 2009 ile 2010 modellerin belli bir kısmında küçük farklılıklar var, 2009 larda 6'lı cd değiştirici var, 2010 bir kısmında değiştirici yok usb girişi var, gözlük kabı var değişiklik olarak, göze batmayan küçük farklar, alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şeylerden birisi debriyaj olmalı, debriyaj sert kullanımda çabuk bitebiliyor, daha başka aracın pek kronik sorunları yok, alın çok rahat ve güvende hissedersiniz kendinizi, bir D segmentinde değilde E segmenti bir otomobilin genişliğini rahatlığını konforunu ve güvenliğini hissedersiniz...

Yorum

İşleniyor...
                              X