Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bence OPEL bu foruma koca bir teşekkür borçlu tabi bende ;)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bence OPEL bu foruma koca bir teşekkür borçlu tabi bende

Öncelikle ailemize katıldığınız için çok teşekkür ederiz.
    Hayırlı uğurlu olur inşallah. Aracınızı kazasız belasız iyi günlerde kullanın.
    (14 BM 069) 2011, 1.6 Turbo Edition, Elegance Paket, Karbon Siyah, 18 '' jant

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ebaranhan
      Herkeze merhabalar

Adım Baran istanbul Bahçelievler de oturup gümrük komisyonculuğu yapıyorum, son arabam C200 Avangarde sattıktan sonra uzun zamandır ne alsam ne kullansam
      diye araştırıp durdum bir çok kişiden fikir aldım kaçkere tamam bu aracı alıyorum deyip bayi kapılarından döndüğümü hatırlamıyorum bile
      Bu arayış döneminde insigniateam ile internet üzerinden tanışıp dönem dönem hiç mesaj yazmadan gözlemledim, bu gözlemim internetlede sınırlı kalmadı bahçelievler de birkaç sabah Kavuklar PO dan benzin alırken hiç selam vermeden moderatör arkadaşımız turquaz72 ile Nurettin arkadaşımızı uzaktan imrene imrene izledim ve her defasında bir otomobil heralde ancak bukadar sevilebilir dedim kendi kendime, merak ettiğim herşeyi bu forum da öğrendim, benim yerime sorulan sorulan cevaplarını defalarca okudum sonuç olarakta hiç bilmediğim bir arabanın tutkunu oldum...
      Ve bugun ilk mesajımı yazıyorum, herkezden önce (aileme bile söylemedim spriz) sizin bilmeye hakınız olduğunu düşünüyorum evet arkadaşlar 15 gün önce bayiden sipariş verdiğim 2.0 130Hp Siyah insignia mı yarın sabah teslim alıyorum. Bu forumda emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler

Baran Bey,

öyle güzel anlatmışsınızki gerçekten yazdıklarınızı gözümde canlandırarak düşündüğümde etkilenmemek imkansız
      öncelikle ailemizin bir üyesi olduğunuz için sizi, daha sonrada size bu sevgiyi aşılayan başta turquaz72 ile Nurettin Beyleri ve tüm insigniateam ailesini tebrik ederim.

Aramıza Hoşgeldiniz

*İmza görseliniz kurallara aykırıdır, düzenleyip tekrar yükleyiniz.

http://i1239.photobucket.com/albums/ff517/agyagar/bmw/61A2578A-358B-4144-BB24-07115DC89457_zpsy87xnswe.jpg

BMW F30 320i ed M Sport 40th Year Edition 205+ Hp

Yorum

Hoşgeldiniz. Aracınız da, forum üyeliğiniz de hayırlı uğurlu olsun. Sağlık ve sıhhatli günlerde kullanın ...
        Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Hepinize tek tek teşekkür ederim.. Bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı gerçekten inanılmaz mutluyum.
          Bir haftadır işlerimin yoğunluğundan forumla ilgilenip resimleri koyamadım lütfen kusura bakmayın
          Aracı geçen hafta teslim aldıktan sonra yine iş yoğunluğundan plakalar dışında hiçbişey yapamadım, plakalarıda maslak oto sanayi sitesinde imükemmel bir işçilikle monte ettik bence çok hoş oldu herkeze tavsiye ediyorum ama görüşlerinişzide bekliyorum. Bu hafta ilk iş olarak navigasyonu çözmem gerekli forum daki görüşler doğrultusunda FlyAudio takıcaz bu konundada yardımınızı istiyorum forum olarak nerede taktırmamaı önerirsiniz yada sürekli çalıştığımız bir yer varmı ? bunu çözdükten sonra spor yaylar anten ve panjur işleri var ((
          ve işte huzurlarınızda ailemizin en genç üyesi

Buda plakları yaptıktan sonra

Yorum

plakalıkların söküldüğü iyi olmuş, özellikle öndeki park sensörleriyle ilgili sorun çıkartabilirdi, sensörler plakalığı algılıyor.
            hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın
            InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
              plakalıkların söküldüğü iyi olmuş, özellikle öndeki park sensörleriyle ilgili sorun çıkartabilirdi, sensörler plakalığı algılıyor.
              hayırlı olsun, kazasız belasız güle güle kullanın
              Çok teşekkürler Çağrı kardeşim, dediğin gibi park sensörünü 2 gün boyunca kullanamadım o yüzden ilk plakaları yaptık.

Yorum

Kazasız belasız güzel günlerde kullanın inşallah Hayırlı olsun
                2.0 CDTI 160hp Cosmo+flexride şasi+ Beyaz

Yorum

aracınız hayırlı olsun,aramıza katılış hikayeniz gercekten etkileyici kazasız belasız kullanın
                  Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Hayırlı olsun. Cumartesi gunü Naille (skydroll) Kavuklar Po deydik. Sizide bekleriz.
                    2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

hayırlı olsun aracınız, maşallah, plakada birininin plakasını anımsatıyor

Yorum

welcome
                        Güle güle kazasız belasız cezasız günlerde kullanmaznız dileğiyle
                        2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                        [center]

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                          Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                          '.
                          söylenecek başka söz bulamamış bence
                          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                          [center]

Yorum

İşleniyor...
                          X