Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bence OPEL bu foruma koca bir teşekkür borçlu tabi bende ;)

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bence OPEL bu foruma koca bir teşekkür borçlu tabi bende ;)

Herkeze merhabalar

Adım Baran istanbul Bahçelievler de oturup gümrük komisyonculuğu yapıyorum, son arabam C200 Avangarde sattıktan sonra uzun zamandır ne alsam ne kullansam
    diye araştırıp durdum bir çok kişiden fikir aldım kaçkere tamam bu aracı alıyorum deyip bayi kapılarından döndüğümü hatırlamıyorum bile
    Bu arayış döneminde insigniateam ile internet üzerinden tanışıp dönem dönem hiç mesaj yazmadan gözlemledim, bu gözlemim internetlede sınırlı kalmadı bahçelievler de birkaç sabah Kavuklar PO dan benzin alırken hiç selam vermeden moderatör arkadaşımız turquaz72 ile Nurettin arkadaşımızı uzaktan imrene imrene izledim ve her defasında bir otomobil heralde ancak bukadar sevilebilir dedim kendi kendime, merak ettiğim herşeyi bu forum da öğrendim, benim yerime sorulan sorulan cevaplarını defalarca okudum sonuç olarakta hiç bilmediğim bir arabanın tutkunu oldum...
    Ve bugun ilk mesajımı yazıyorum, herkezden önce (aileme bile söylemedim spriz) sizin bilmeye hakınız olduğunu düşünüyorum evet arkadaşlar 15 gün önce bayiden sipariş verdiğim 2.0 130Hp Siyah insignia mı yarın sabah teslim alıyorum. Bu forumda emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler

Ynt: Bence OPEL bu foruma koca bir teşekkür borçlu tabi bende

Orjinal yazı sahibi: ebaranhan
    Herkeze merhabalar

Adım Baran istanbul Bahçelievler de oturup gümrük komisyonculuğu yapıyorum, son arabam C200 Avangarde sattıktan sonra uzun zamandır ne alsam ne kullansam
    diye araştırıp durdum bir çok kişiden fikir aldım kaçkere tamam bu aracı alıyorum deyip bayi kapılarından döndüğümü hatırlamıyorum bile
    Bu arayış döneminde insigniateam ile internet üzerinden tanışıp dönem dönem hiç mesaj yazmadan gözlemledim, bu gözlemim internetlede sınırlı kalmadı bahçelievler de birkaç sabah Kavuklar PO dan benzin alırken hiç selam vermeden moderatör arkadaşımız turquaz72 ile Nurettin arkadaşımızı uzaktan imrene imrene izledim ve her defasında bir otomobil heralde ancak bukadar sevilebilir dedim kendi kendime, merak ettiğim herşeyi bu forum da öğrendim, benim yerime sorulan sorulan cevaplarını defalarca okudum sonuç olarakta hiç bilmediğim bir arabanın tutkunu oldum...
    Ve bugun ilk mesajımı yazıyorum, herkezden önce (aileme bile söylemedim spriz) sizin bilmeye hakınız olduğunu düşünüyorum evet arkadaşlar 15 gün önce bayiden sipariş verdiğim 2.0 130Hp Siyah insignia mı yarın sabah teslim alıyorum. Bu forumda emeği geçen herkeze sonsuz teşekkürler
    Aramıza katılmanınızdan yazdığınız yorum üzerine çok büyük bir mutluluk duyduğumu kendi adıma söyleyebilirim,
    Aramızda Hoşgeldiniz bilinçli kullanıcı olmak ve bir otomobil sayseinde yeni dostluklara yelken açmak arkadaş abi kardeş olmak,
    günümüzde işten gücten dertten sıkıntıdan arkadaşlığın ve dostluğun ne kadar zor kurulur olduğu aşikar inşallah dostluğumuzla her zaman aramızda ki yeriniz daim olur...
    Tekrar Hoşgeldiniz

Yorum

welcome
      gerçekten buradaki kardeşlik duygusunu bende başka hiçbir forumda görmedim aracınız hayırlı olsun, kesinlikle ve kesinlikle pişman olmayacaksınız, bende 2008 yılında az kalsın C5 alıyordum fakat şu anda o yanlışı yapmadığım için o kadar mutluyum ki, bu araç sayesinde hep ağzım kulaklarımda geziyorum

Yorum

Hoşgeldiniz, gerçekten çok güzel bir karar aşaması olmuş
        bizlerde sizlere teşekkür borçluyuz, bu forum üyeleriyle bu aşamaya geldi ve üyeleriyle birlikte güzel
        yeni aracınızla kazasız belasız günler dilerim.
        InsigniaTEAM

Yorum

hoşgeldiniz takıma,aracın resimlerinide paylaşırsanız seviniriz))
          2010 1.6T Cosmo,Teknik Gri, 19 jant,Cyclone navigasyon, JBL ses sistemi, ayna altı led,

Yorum

İlginiz ve iyi dilekleriniz için tekrar teşekürler.. İnşallah bir aksilik olmaz ise yarın teslim alırken fotograflayıp burada sizinle paylaşıcam

Yorum

İlginiz ve iyi dilekleriniz için tekrar teşekürler.. İnşallah bir aksilik olmaz ise yarın teslim alırken fotograflayıp burada sizinle paylaşıcam
              Hoşgeldiniz. welcome

Aracınızı iyi günlerde kullanın. Araç seçiminde küçük bir katkımız olduysa ne mutlu bize.
              Artık Kavuklarda beraber aracımızı yıkatıp, wax yaparız. oleyy

Siyah renkte wax ve polisaj sonrası bir başka canım. Forumu takip ettiyseniz Kara insigniacılar ile Beyazlar kapışıyor.
              Şimdilik üstünlük beyazlarda gibi. Sizinle Kara insigniacılar güçlenecek. Ömür sevinecek bu işe ihihi
              2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                Hoşgeldiniz. welcome

Aracınızı iyi günlerde kullanın. Araç seçiminde küçük bir katkımız olduysa ne mutlu bize.
                Artık Kavuklarda beraber aracımızı yıkatıp, wax yaparız. oleyy

Siyah renkte wax ve polisaj sonrası bir başka canım. Forumu takip ettiyseniz Kara insigniacılar ile Beyazlar kapışıyor.
                Şimdilik üstünlük beyazlarda gibi. Sizinle Kara insigniacılar güçlenecek. Ömür sevinecek bu işe ihihi
                Valla araç seçimimde çok büyük katkınız oldu, bende o wax gününü iple çekiyorum ama bu konuda çok yardımınıza ihtiyacım olacak

Yorum

Siz merak etmeyin beraber hallederiz. Size de detailing virüsünü bulaştırdık mı arabaya polisaj bile yaparsınız.
                  Her geçen gün öğrenecek ve zevk alacaksınız. Ayrıca sonra bazı ufak tefek modifiyeler aracınız geliştirebilirsiniz.
                  Örneğn; 130 hb bir süre sonra 166 hp haline getirebilirisiniz. Ama aceleci olmadan tabi. 130 hp yetiyorsa yetiyordur.
                  Ama fazlasını istiyorsanız o da mümkün.
                  2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

welcome

Allah Kazalardan belalardan korusun keyifli sohbetler.

Tarafsız ve içten mesajınız içinde Teşekkürler.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Meslekdaşım hoş geldin. kazasız belasız sürüşler.

Yorum

Mercedes'ten Insignia'ya terfi etmeniz çok yerinde olmuş. angle Insigniateam'e hoş geldiniz Baran Bey... welcome

Yorum

hoşgeldiniz hayırlı olsun aracınız. Siyah ordumuza 1 nefer daha eklendi
                          2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Hoşgeldiniz, aracınız şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler dilerim...

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

welcome

insignia yı tercihinizde forum olarak katkımız olduysa ne mutlu bizlere.... clapclap

Yorum

İşleniyor...
                              X