Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ford St vs Astra OPC

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Ford St vs Astra OPC

Dün dergide karşılaştırmalarına baktım baya detaylıydı astra opcnın ynaına bıle yaklasamaz
    2013 Latitude 1.5 dci executive+panaromik cam tavan+prestij paket.
    Gerçek pilot

Yorum

Tabiki de o bir tasarım harikası!!! O kapıdan çıkıp arkaya kadar uzanana çizgiye bitiyorum!!! Astra OPC > Hepsi diyorum

Yorum

Fordvu arkadaslar kizmasin ama ben bu kadar eblek bir ön ve arka gormediM !!!!!! AGzyla kus tutsa bu araba alinmaz!!!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 35OFT23
          astra tip olarak ve performans olarak ve adamın söylediği yol tutuş olarak çok daha iyi (255'lik lastikler var haliyle tabi ) focusun tipi berbat, kurbağa gibi duruyor, 5 kapılı olması bi avantaj olabilir ama kimse de niye diğerleri 3 kapılı diye soru sormaz yani ama focusun bir artısı sesine bayıldım, astranın sesi ölü gibi, eksoz istiyor, ama focus 8 silindir gibi megane rs trophy, 265 bg astrayı acaip zorlar, bence geçer de araca bindim klima ve dandik bir müzik seti haricinde araçta donanım yok, yani safkan yarış aracı gibi, ve sesi de güzeldi, ayrıca da nürburging önden çeker pist rekoru sahibi, daha astranın böyle bir rekoru yok... ama tip olarak astra golf r'ın megan rs'in ve focusun aşırı ilerisinde
          eski kasa 240 hp opc 8.35 ile nurburgring suresi var rs 265 hp ile 8.16 ancak yeni opc cok rahat 8.16 yapar

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
            Valla performans aracında ben tecrübe ararım astra opc çok yeni bir araç yeni kasa yeni teknolojiler Ama Focus RS Yılların arabası hatta yılların Ralli arabasıdır Fordun bu konuda ki tecrübesi çok başkadır diye düşünüyorum Sağlamlık ve sürekli performansta Focus lider gelir diye düşünürüm şahsen...

Bu arada son kasası çok kötü ama bir önce ki RS muhteşem bence...
            abi naptin astra opc 1999 yilinda astra g ile uretime basladi
            Golf R 2002 yilinda
            Megane RS 2004 yilinda
            Focus St 2005 yilinda cikti
            Opel iclerinde en tecrubeli olan marka focus rs i bunlarla bir tutmak hata olur cunku gerek motor hacmi gerek gucu olsun farkli bir segment su an icin astra opc bence sektorun en iyisi konumunda

Yorum

İşleniyor...
            X