Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ford St vs Astra OPC

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ford St vs Astra OPC

2
    Ford St
    0%
    0
    Astra OPC
    100.00%
    2

Ynt: Ford St vs Astra OPC

Tabii ki Astra !! Piyasadaki en basarili araclardan biri bence ! Hele opc mavisi ile gercekten dehset hiho hiho obaa oleyy urock bu arada 2 saniye cok iyi bir fark muhaha muhaha

Yorum

Astra Opc aşığıyım Astra Opc Vs Veyron desen OPC yi işaretlerim

Yorum

Objektif olarak Astra OPC
        Performans olarak bir Megane RS var bu segmentte
        OPC yi virajlarda gecen diye okuyorum
        O da subjektif olarak tipten kaybediyor

Yorum

sırf 5 kapı olduğu için st
          2014 insignia 1.6 SİDİ cosmo

Yorum

pist zamanlarına bakılınca opc daha iyi görünüyor

Yorum

Yorum

Kesinlikle astra opc , focus 3 tasarımı bence iyi değil önceki modellerine bakarsak.Bu grupta en iyi audi rs 3 diye biliyorum
                2016 w205 AMG

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aRsLan
                  Kesinlikle astra opc , focus 3 tasarımı bence iyi değil önceki modellerine bakarsak.Bu grupta en iyi audi rs 3 diye biliyorum
                  rs3 bunlarla segment değil bmw 1M ile segment A45 AMG ile segment S3 bunlara rakip
                  Orjinal yazı sahibi: Funkyair
                  Objektif olarak Astra OPC
                  Performans olarak bir Megane RS var bu segmentte
                  OPC yi virajlarda gecen diye okuyorum
                  O da subjektif olarak tipten kaybediyor
                  dragda evet rs 265 Cup avantajlı ancak pistte durum değişir gibi geliyor Hakan abi

Yorum

astra tip olarak ve performans olarak ve adamın söylediği yol tutuş olarak çok daha iyi (255'lik lastikler var haliyle tabi ) focusun tipi berbat, kurbağa gibi duruyor, 5 kapılı olması bi avantaj olabilir ama kimse de niye diğerleri 3 kapılı diye soru sormaz yani ama focusun bir artısı sesine bayıldım, astranın sesi ölü gibi, eksoz istiyor, ama focus 8 silindir gibi megane rs trophy, 265 bg astrayı acaip zorlar, bence geçer de araca bindim klima ve dandik bir müzik seti haricinde araçta donanım yok, yani safkan yarış aracı gibi, ve sesi de güzeldi, ayrıca da nürburging önden çeker pist rekoru sahibi, daha astranın böyle bir rekoru yok... ama tip olarak astra golf r'ın megan rs'in ve focusun aşırı ilerisinde

Yorum

Focusun sesi disinda hic bi artisi yok bence.diger tum kriterlerde astra ustun ozellikle astranin yol tutusu ve yola oturmasi,kavramasiyla focusunki arasinda daglar kadar fark var. Bu arada adam sanki araclar arkadan itisliymis gibi yanlamasida dikkatimi cekti
                      2012 İnsignia 1.4 Turbo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ygtylmz
                        Bu arada adam sanki araclar arkadan itisliymis gibi yanlamasida dikkatimi cekti
                        aynen bende yaa onu da yazacaktım bak herif sanki corvette ile yanlıyor ya

Yorum

Yeni Astra VXr arkadan itişli mi yanlamaya bak be blink
                          Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Valla performans aracında ben tecrübe ararım astra opc çok yeni bir araç yeni kasa yeni teknolojiler Ama Focus RS Yılların arabası hatta yılların Ralli arabasıdır Fordun bu konuda ki tecrübesi çok başkadır diye düşünüyorum Sağlamlık ve sürekli performansta Focus lider gelir diye düşünürüm şahsen...

Bu arada son kasası çok kötü ama bir önce ki RS muhteşem bence...

Yorum

ve lütfen rica ediyorum şu opc'lere sis farınıda koysunlar yahu

Yorum

İşleniyor...
                              X