Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sizlerle beraber karar vermek istiyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Sizlerle beraber karar vermek istiyorum

Orjinal yazı sahibi: oceanexplorer
    Selamlar..

Bence de aracın orjinalliğini korumalısın..Çünkü bu tip araçları değerli kılan şey ne kadar orjinal kaldıklarıdır..

Camlardaki çiziklere gelince; SERYUM OKSİT ile polisaj yaparak camlardaki çiziklerden tamamıyla kurtulabilirsin..

Selamlar...
    Seryum oksit mi
    Valla neden olmasın yapayım ama nasıl ve nerden bulacam ?
    Birde cam filmini istememin nedeni akşam seyahatleri çok zor oluyor karşıdan veya arkadan gelen aracın bütün far ışığı bizim arabada dikiz ve yan aynalar kararan olmadığı için çok zorluyor insanı ben yoksa görüntüden çok işlevsellik açısından düşündüm film yaptırmayı...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
      Selamlar..

Bence de aracın orjinalliğini korumalısın..Çünkü bu tip araçları değerli kılan şey ne kadar orjinal kaldıklarıdır..

Camlardaki çiziklere gelince; SERYUM OKSİT ile polisaj yaparak camlardaki çiziklerden tamamıyla kurtulabilirsin..

Selamlar...
      Seryum oksit mi
      Valla neden olmasın yapayım ama nasıl ve nerden bulacam ?
      Birde cam filmini istememin nedeni akşam seyahatleri çok zor oluyor karşıdan veya arkadan gelen aracın bütün far ışığı bizim arabada dikiz ve yan aynalar kararan olmadığı için çok zorluyor insanı ben yoksa görüntüden çok işlevsellik açısından düşündüm film yaptırmayı...
      Emrecim bence aracın orjinali bozmamadan yanayım, çünkü aracı cazip kılan unsurların başında o geliyor, rahatsızlıktan dolayı film olabilir 1 numara 5 cam. Şöyle kendime sordum acaba bu araca kaplama yapılmış olsaydı o kadar peşinden koştururmuydun bu aracın
      [IMG width=500]http://i1134.photobucket.com/albums/m615/nester54/IMG_5063-Kopya.jpg[/img]

[move][b]Yaşamımda edindiğim en büyük bilgi şudur; Kendi kendine yardım etmeyi bilmeyene, hiç kimse yardım edemez. PESTALOZZİ

Yorum

Emrecim kesinlikle dokunma. Bence de cama polisaj yeterli. Aracın rengi inanılmaz güzel. Yapacağın kaplamalar aracaı 2011 model gibi yapar ama aracın güzelliği 1988 olması değil mi ???? Bun u arabasına birçok şey yapan bir kişi olarak diyorum. Sevgiler

Yorum

tamam kaplamadan vazgeciyorum
          Ama kullanılabilirlik acısından hemde güvenlik amaclı 1 no film yaptırayım bari ön kaputada koruma filmi yaptırayım malum kaput sadece bir araba boyunda onuda şeffaf silikon yaptırırım artık

Yorum

SERYUM OKSİT'le CAM POLİSAJI

http://www.detailingworld.co.uk/foru...d.php?t=153788
            2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

koy benzn dewam et

Yorum

nerden buluruz ki bunu ?

Yorum

Emre camcılarla konuşsana belki vardır ellerinde....

Yorum

wayy wayy wayyy wayyyyyyy araca bak yahu..ben oyumu direk sedef beyaz için kullanıyorum.. yourock

Yorum

nerden buluruz ki bunu ?
                      Ben de henüz kullanmadım..Netten yaptığım araştırmada birkaç toptancısını buldum;

http://www.camaks.net/acepol.html
                      http://www.akyoltas.com/seryumoksit.php
                      http://elmaskimya.com.tr/seryum_oks%C4%B0t.html

Anladığım kadarıyla birkaç çeşidi var..Araç camındaki çizikleri gidermek için aldığınızı söyleyin..

Selamlar...
                      2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

Camları azıcık koyulaştıracak kadar bir film deneyebilirsin, ama onun dışında dış görünüşüne en ufak bir müdahalede bulunma, hayallerimizi yıkma kardeşim :P hatta aracın çiziklerini bile giderme diyeyim abartayım o denli.
                        2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

orjinali şuanda yeteri kadar güzel duruyo.sadece cam filmi olabilir çok koyu olmamak şartıyla.benim oyum sadece cam filmi +1

Yorum

Orjinal yazı sahibi: _ToLGa_
                            koy benzn dewam et
                            Budur

Yorum

Ama kullanılabilirlik acısından hemde güvenlik amaclı 1 no film yaptırayım bari ön kaputada koruma filmi yaptırayım malum kaput sadece bir araba boyunda onuda şeffaf silikon yaptırırım artık
                              Emre hayirli olsun. Seryum oksiti bende var. Camdaki ciziklerin giderilmesi icin tek care.
                              Bursadan almistim. Yanliz herhangi bir seryum oksit olmuyor. Fine grade olarak adlandirilan beyaz seryum olmasi gerekiyor. Ayrica ozel bi padi var. Bursadan kit olarak alabilirsin. 120 tl civari.
                              Yanliz sorun bunu uygulamak. Cam cok sert oldugu icin normal polisajin 2-3 kati sureye ihtiyac var.
                              Berker bunu uygulayabilir. Baska turlu ciziklerin giderilmesi zor. Hatta derin cizikler seryum ile bile gitmez.
                              2015 Opel Mokka 1.6 CDTI Cosmo

Yorum

Orjinal yazı sahibi: turquaz72
                                Emre hayirli olsun. Seryum oksiti bende var. Camdaki ciziklerin giderilmesi icin tek care.
                                Bursadan almistim. Yanliz herhangi bir seryum oksit olmuyor. Fine grade olarak adlandirilan beyaz seryum olmasi gerekiyor. Ayrica ozel bi padi var. Bursadan kit olarak alabilirsin. 120 tl civari.
                                Yanliz sorun bunu uygulamak. Cam cok sert oldugu icin normal polisajin 2-3 kati sureye ihtiyac var.
                                Berker bunu uygulayabilir. Baska turlu ciziklerin giderilmesi zor. Hatta derin cizikler seryum ile bile gitmez.
                                Gökhan abi Ön camımda sorun yok tek orjinal olmayan ca ön cam oda ömrünü tüketmiş görüşte sıkıntılar yaratmaya başlayınca doraglass ile değişmiş diğer camlar orjinal onların cizikleride beni pek rahatsız etmiyor zaten yan camlar fena değil arka camda baya çizik var bugün meguiarsta usta direk fırca çizikleri dedi o yıllarda süngerle eldivenle yıkama olmadığından çok normal diyor bende çözümü 1 no 3m cam filmi çektirmekte buldum kısmetse pazar günü çekilecek hiç uğraşmıyım diyorum çizik felan giderme ile ?

Yorum

İşleniyor...
                                X