Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sizlerle beraber karar vermek istiyorum

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Sizlerle beraber karar vermek istiyorum

Sevgili abilerim kardeşlerim Aracın Boyasının ömrünü uztamak adına ve biraz daha kışkırtıcı bir hal alması için kaplama fikirleri aklımda dolanıyor
    Ama bunun kararını sizlerle beraber vermek istedim bununla beraber araca Film yaptırmayı düşünüyorum bu konudada fikrinizi beyan ederseniz sevinrim ankette 3 ayrı şık işaretleyebilirsiniz

0
    Hem Kaplama Hem cam filmi
    0%
    0
    Sadece film
    0%
    0
    Sadece Kaplama
    0%
    0
    Her ikiside gereksiz
    0%
    0
    Kaplama için renk : Carbon Syah
    0%
    0
    Kaplama için Renk : Kardinal Kırmızı
    0%
    0
    Kaplma için Renk : Sedefli Beyaz
    0%
    0

Ynt: Sizlerle beraber karar vermek istiyorum

Abi, arabayı canlı görmeden kaplamayla ilgili bir şey diyemiyorum çünkü bir Bal Sarısı gibi duruyor bir Füme gibi. Cam hafif çizikli gibi duruyor son fotoğrafta. Belki hafif bir cam filmi olabilir. Şu 2000'lerin E serilerindeki mavimsi cam filmi nasıl durur acaba diye de düşünmüyor değilim.

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

Orjinal yazı sahibi: CRR
      Abi, arabayı canlı görmeden kaplamayla ilgili bir şey diyemiyorum çünkü bir Bal Sarısı gibi duruyor bir Füme gibi. Cam hafif çizikli gibi duruyor son fotoğrafta. Belki hafif bir cam filmi olabilir. Şu 2000'lerin E serilerindeki mavimsi cam filmi nasıl durur acaba diye de düşünmüyor değilim.
      Bende abartmadan ön cam haric 5 camı 1 no 3m yaptırsam diye düşünüyorum...

Yorum

Zaten şuan çok şık duruyor. Çizikli gibi durduğu için biraz filme yönelebilirsin dedim. Koyulaşınca arabada çok ağır bir görüntü oluşturmazsa, denenebilir.

'11 Insignia   |   Edition + Elegance   |   1.6T   |   Olimpik Beyaz

http://www.insigniateam.com/forum/index.php?topic=8025.0

Yorum

bence araba bu haliyle süper herzaman klasikten yanayım flimden başkası bana göre olmaz ama zevkler tartışılmaz
          2015 leon fr

Yorum

Aslında hiçbir şey yapmasanda çok güzel ama madem yapacaksın 1 numara film+ sedefli beyaz kaplama diyorum ben...

Yorum

ben Kaplma için Renk : Sedefli Beyaz + sadece kaplamaya oyumu kullandım
              2011/1.6T 180 hp/Karbon Siyah/Cosmo/Dvd 800/ 19" /Multimedia Box/Led Aydınlatma/SprintBooster

Yorum

Orjinalini korumalısın.... (Çağrı kardeşim"Akvaryum" gibi biniyorum dese de ihihi)

Yorum

Durum zatehn onu gösteriyor önce bi filmleyelim sonra kaplama kısmına geceriz belki sizce bütün camlar 1 no mu olsun yoksa önler 1 arkalar 2 mi ?

Yorum

ben bu jantlarla carbon siyah gider derim ve oyumu bu yönde kullanırım
                    insignia 1.6 cdti sport AS + ÇG 2 paketi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Cemil Nişankaya
                      Orjinalini korumalısın.... (Çağrı kardeşim"Akvaryum" gibi biniyorum dese de ihihi)
                      bu araba benim için istisna abi ihihi

ankette her ikiside gereksiz'e oy verdim.
                      sebep;
                      hobi araçlarında, özellikle de '90 öncesiyse cam filmini güzel bulmuyorum. bu araçlarda orjinallik daha önemli. eskiden cam filmi mi vardı?

kaplamaya gereksiz dememin sebebi; bu araçları kaliteli gösteren renkler belli, orjinal kendine özgü olan renkler.
                      boyayı korumak için kaplama yapma muhabbetini birazda şuna benzetiyorum
                      sıfır aracın koltuk naylonlarını sökmemek yada sevdiğin arabayı kullanmayıp, sürmeyip garajında saklamak gibi görüyorum koltukların keyfini almayacaksan, sevdiğin arabayı süremeden sadece izleyeceksen, sahip olmanın ne anlamı var
                      yani demek istediğim, güzel boyayı koruyum istiyorsun ama kaplama yaptırıp arabanın boyasını göremiyorsun bu rengin keyfini süremeyeceksen boyayı korumuşsun korumamışsın bana mantıksız geliyor biraz
                      ayrıca sonradan yapılan kaplama renklerini güncel arabalar kaldırabiliyor çünkü tasarım hatları bu renklere daha uygun. mesela sedefli beyaz M3 görsen ne güzel bu arabaya çok yakışıyor felan dersin. ama 88 yılında karbon siyah, kardinal kırmızı, sedefli beyaz gibi renkler mi vardı? bu araca "güzel" dedirten şey kendi rengi, boyası.

hemde boyaya bakmasını bilince zaten boya orjinali gibi korunabilir. Gökhan, Ömür, Nail abilerimin yaptığı gibi
                      bunlar benim düşüncem ama araç senin, karar senin
                      InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: DiaDavidoff
                        Durum zatehn onu gösteriyor önce bi filmleyelim sonra kaplama kısmına geceriz belki sizce bütün camlar 1 no mu olsun yoksa önler 1 arkalar 2 mi ?
                        Komple 1 numara yapmalısın arada direk olmadığı için sırıtabilir tecrübeyle sabittir.

Yorum

Dokunma aslana Emre Kardes

Yorum

kırmızı oy vermiştim ama sedefli beyaz sanki daha çok yakışır film camlarla birlikte...
                            F30 Sport+

Yorum

Selamlar..

Bence de aracın orjinalliğini korumalısın..Çünkü bu tip araçları değerli kılan şey ne kadar orjinal kaldıklarıdır..

Camlardaki çiziklere gelince; SERYUM OKSİT ile polisaj yaparak camlardaki çiziklerden tamamıyla kurtulabilirsin..

Selamlar...
                              2010 Cosmo 1.6T / Flexride / DVD800 / Infinity ses sistemi/Teknik Gri / Avanue Morrocano Bej döşeme

Yorum

İşleniyor...
                              X