Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hangi enstrümanları çalabiliyorsunuz?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Hangi enstrümanları çalabiliyorsunuz?

Seçenekler arasında niçin "vokal" yok? İnsan sesi de bir enstrümandır, belki de en güzelidir.
    2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Gitar ve bağlama amatör olarak. Ama vokal gerekirse olabilirim
      Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Çağrı Flüt koymamışsın ben onu çalabiliyorum
        2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
          Çağrı Flüt koymamışsın ben onu çalabiliyorum
          aklımdaydı zaten ama flüt çalmayan mı var o her öğrencinin çantasında bulunan bir demirbaş zaten haha
          InsigniaTEAM

Yorum

Yıllar önce soracaktınız bu soruyu, Hala elimde "Roland E70" 61 tuş (o dönemin en popüler ve en profesyonel) org bulunmakta ama nerdeyse 1996 yılından beri elimi sürmedim. 1989 yılında büyük bir hevesle almış hatta o dönemler Ankara Güniz sokakta bulunan Yamaha müzik kursundan 2 dönem (2 yıl) kurs bile almıştım. akorlarıyla birlikte bayağı da ilerletmiştim hani.... 10 parmak iyi iş çıkarıyordu....

1994 yılında almış olduğum 0 km Şahin marka (ŞAHSEDES) aracım, beni bu güzelden yavaş yavaş ayırmayı başardı. Bütün ilgim araca karşı olunca o güzelim klavye tozlardan korunması amacıyla üstü örtülü bir vaziyette oracıkta durmakla.

Hey gidi günler Heeeeyyy. Şimdi uzaktan bakmakla yetiniyorum...

Yorum

THM çığırırım arada telli çalgılar telsiz çalgılar. nefesliler nefessizleri sizler çalın hırsızlamayın haa sadece çalın dedik
              2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
              [center]

Yorum

başlığı görünce kendimi çok boş hissettim ya flüt dahil çalmayı bilmiyorum.ıslık bile çalamıyorum varmı daha ötesi

Yorum

perküsyon palpasyon .. atraksiyon vs vs
                  2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
                  [center]

Yorum

Klasik ve Akustik Gitar İnanın Ki Apayrı şeyler , Klasiğin telleri misinadan , Akustiğin Telleri de Çelikten , oyması klasikten farklı yapılıyor

-Klasiği Çalıyorum , Perdeler Arası Geçişleri Sessiz Olduğu İçin Onu daha iyi buluyorum ama misinalı tel bir yerden sonra eleri rahatsız ediyor , Alıştığınızda ise parmaklarınızın uçları şişiyor.

-Akustiği daha bir Zevkle Çalıyorum , Onun gövdesine kulağınızı dayadığınızda ses o kadar derinden geliyor , o kadar güzel geliyor ki , klasikte çaldığınız "Romance" ve "Nothing else Matters" i çaldığınızda öylesine büyüleniyorsunuz ki , resmen aranızda bağ kuruluyor gitarınızla , sanat yaptığınızı hissediyorsunuz.

-Elektro Apayrı Bir Dünya Zaten , İyice Öğrenip (Çok emek verilmeli ,ben 1,5 Yıl Eğitim Aldım hala çok iyi diyebileceğim bir seviyede değilim.) Elinize Alıp , Bir Solist Eşliğinde 2 Kişi Önünüzdeki 500 Kişiyi Azıttırabilirsiniz ( İhtiyacınız Olan Malzemeler Çok Basit , Elektrik , Elektro Gitar ve Kaliteli Bir Amfi, Siz ve Yanınızda Şarkıyı Söyleyen Kişi [Burda şarkıyı söyleyen de siz olursanız , kalabalık farklı bir coşuyor] , Fakat Prof. Olarak Yapmaya Kalkışırsanız , 28.000$ 'ı Gözden Çıkarmalısınız.)

-Sazı Kurcalarım Az Biraz , Bağlamayla uğraşırım. 1-2 Türkü de Çalabilirim. (Kara Tren - Selvi Boylum Al Yazmalım)

-Tef ve Darbuka Bilirim Biraz Biraz, En azından bir tempo oluşturabilirim kendi kendime uğraşırken.

-Piyano ve Org çalmasını çok sevdiğim aletlerdendir , ailemle gittiğim bir oyuncak mağazasında oyuncak arabanın veya pofuduk ayıların önünde duracağıma şu an hala kullandığım orta boy bir orgun önünde durunca ailem almış o orgu bana , 5 yaşımdan beridir profesyonel olarak olmasa da kulaktan 50-60 Melodi çalarım , hepsi de şarkı melodisidir.

-Bir gün Akordiyonum olursa çok mutlu olurum Gerçekten Çok Zevkli Bir Alet. Çalması zor ama o harika sesi elde ettiğinizde ne yaptığınızı anlayacak , kendinizle gurur duyacaksınız.

Okuduysanız Ne Mutlu Bana
                    Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emrezxr
                      abiler ben sadece uflemeli lerden ıstık calabiliyorum mazur görün ama bu konuda yeteneksizim yani ne yapayım :=)
                      +1
                      azda olsa bağlama
                      2015 leon fr

Yorum

bağlama çalarım

ispat (sene 2006...)
                        http://youtu.be/c_Z7nYQj9qk
                        http://youtu.be/k3Tcft1AjcA

ps: sadece bağlama çalan ben oluyorum... söyleyen değil.
                        (Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: byazkan
                          bağlama çalarım

ispat (sene 2006...)

abicim bence siz bi albüm çıkarın.. piyasadaki at hırsızı sanatçıyım diye dolaşanlardan kat kat daha iyisiniz diye bir yorum yapmıs orda biri , ne kadar doğru söylemiş Helal vallahi , Ort. da 144 bin kişi izlemiş sizi

2. Video Çok Harika. Başarılarınızın devamını beklerim abi.
                          Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Hicbiri secenegi yok cagri

Z: hicbiri (ben)
                            2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Orjinal yazı sahibi: byazkan
                              bağlama çalarım

ispat (sene 2006...)

Güzel bir resital olmuş elinize emeğinize sağlık.

2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Senelerdir profesyonel bir şekilde ıslık çalıyorum haha

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

İşleniyor...
                                X