Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"insigniateam" Sizin İçin Ne İfade Ediyor ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: "insigniateam" Sizin İçin Ne İfade Ediyor ?

Bu konu başlığını Elif hanımın mesaj yazması ile ancak görebildim.

Bende herkes gibi "e" şıkkını işaretliyor ve de 19 Mayıs 2011 tarihinde açmış olduğum konu başlığının linkini veriyorum. orada herşey var..
    http://www.insigniateam.com/forum/in...p?topic=3238.0

Yorum

saygı
      samimiyet
      aidiyet
      güzel paylaşımlar
      seviye
      ......
      2012 YENİ MEGANE ST 1.5 DCİ 110 HP PRİVİLEGE SEDEF BEYAZI+PANAROMİK AÇILIR CAM TAVAN+Bİ XENON PAKETİ+NAVİGASYON PAKETİ+17'' SARİ JANT+3D SOUND by ARKAMYS+BLUETOOTH

Yorum

uzakta olmam dolyısıyla yüzyüze görüşme şansım olmadığı halde yardımlarını karşılıksız olarak benden esirgemeyen arkadaşlarımın olduğu tek yer...

emeği geçen herkese teşekkürler...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Hasan
          İkinci ailem
          +1 , Kesinlikle

Beni dışlamayan , bana saygıyla davranılan sayılı yerlerden biri , kusurumu örten . Okurken kimi zaman rahatlatan , kimi zaman güldüren kimi zaman beraberce üzüldüğümüz mekan.

Bana araba kullanmanın inceliklerini ve motor yapısını Öğreten Tek Yer.

Canım sıkıldığında , daraldığımda , üzüldüğümde , hasret duyduğumda , sinirlendiğimde beni sahiplenen bir yer. Yüreği ve kalbi kocaman olan insanların bir araya toplandığı , gönlü zengin insanlarla konuşabildiğim bir yer.

Teşekkürler İnsigniaTeam..
          Sonuna Kadar Vectra , Sonuna Kadar 125 HP , Sonuna Kadar LPG Power hiho

Yorum

Bir grup insan dusunun ki hic birbirlerini gormedikleri halde o guzel nadide saheser ve cok ö zel aractan inip kirk yillik arkadasi dostu kardesi gibi birbirlerine sarilabilsin. Bulusmalardaki bu goruntu herseyi o kadar guzel ozetliyor ki...... Kisacasi İNSİGNİATEAM KONUSULMAZ YAŞANIR!!!!!!!!

Yorum

ınsıgnıa güzellll....
              ama bizi biraraya getiren bu güzellikden daha güzel olan ınsıgnıa team aile fertleri.....
              2011 Beyaz ınsıgnıa 1.6 180 bg cosmo + Flexride şase

Yorum

4.şık ve şıkka ekleme insignia olan ve olmayan büyük ve güzel topluluk!!!

Yorum

Günümüzde milletçe Unuttuğumuz bir şey "YARDIM"

Bir zamanlar 1.6 CDTİ 136 hp Flexride, ÇG2, Sunroof , Ergonomik PerforjeSpor Deri koltuklar, Bose 19" jant
                  Şimdi F30 Modernline Sunroof

Yorum

güzel, seviyeli, değerli, arkadaş canlısı insanladan oluşmuş geniş bir aile.
                    zaten aile 3 çeşittir: 1. çekirdek aile 2. geniş aile 3. insignia team
                    MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

İşleniyor...
                    X