Duyuru

Collapse
No announcement yet.

"insigniateam" Sizin İçin Ne İfade Ediyor ?

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• "insigniateam" Sizin İçin Ne İfade Ediyor ?

Merhaba insigniateam ailesi;

3 yıla yakın bir zamandır varlığını sürdüren ve her gecen gün yeni faaliyetlerle kurulan dostluk ve kardeşlik bağları ile perçinlenen günden güne aramıza yeni katılan kardeşlerimiz ile beraber daha büyük bir aile olma yolunda hep beraber gücümüze güc katmaya, maksadı otomobil olan sitemizin otomobilden daha çok varlığını gelişen dostluk ve kardeşlik bağları ile süslemeside bu güzelliğin her daim baki kalması için en içten dileklerimizde yer alıyor..

Bununla beraber "insigniateam" ailesi olarak uzun zamandır aramızda olan ve yeni katılan üyelerimizce düşüncelerinin ne yönde olduğuna dair bir anket açmış bulunmaktayım şimdi buyrun oylamaya
    0
    Bir Otomobil Kulübü
    0%
    0
    Sosyal Bir Platform
    0%
    0
    Sadece "insignia"
    0%
    0
    İçinde İnsignia Olan Büyük Bir Aile
    0%
    0

Ynt: "insigniateam" Sizin İçin Ne İfade Ediyor ?

Birliktelik...
    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

InsigniaTeam

Yardımlaşma
      Öğrenme-Bilgi Paylaşımı
      Dostluk
      Sosyallik
      Saygı-Sevgi
      Cana Yakınlık

Kısacası Büyük Sıcak Bir Aile...

[shadow=red,left][glow=grey,2,500]SPORT[/glow][/shadow]

Yorum

Bir araç modelinden yola çıkılarak gün geçtikçe büyüyen, gelişen ve geliştiren kocaman bir Aile.Burada bir otomobilden çok daha fazlası var.Burada Ülkemizin, hatta Dünya'nın her tarafından kullanıcıların katıldığı kocaman bir aile var..

Yorum

E şıkkını işaretliyorum
          e) Hepsi
          2015 Honda  CRV  1.6 160 hp Akıllı 4x4 9 ileri zf şanzıman .. vs vs  (görmemişin... :P )

Görelim Mevlam neyler .. Neylerse güzel eyler
          [center]

Yorum

Mesafe olarak birbirine çok uzak olan insanları bile bir araya toplayan, dostluk ve paylaşımın üst seviyede olduğu mükemmel bir platform. Birde fena bağımlılık yapıyor..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sufy
              E şıkkını işaretliyorum
              e) Hepsi
              +1

Yorum

biz bir aileyiz....

Yorum

Insignia sahipleri ve severlerin gerçek dünyaya açılan penceresi.
                  Üyelerinin bir takımın parçası olduğu hatta daha ileri gideyim bağlılığımız ile kopamadığımız bir dostluk takımı.
                  Genel olarak Insigniateam üyelerini dostlar olarak tarif edersek.
                  Belli bir yaşam ve kalite seviyesine ulaşmış dostlar birliği.
                  Sanal ortamın dışına taşmış gündem oluşturan çevresine örnek teşkil eden bir Club.
                  Bayi ve Insignia dostları arasında iletişim sağlayan birlikten kuvvet üreten bir camia.

Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

İkinci ailem
                    Seat Ibiza 2014 1.4 Style Beyaz
                    Seat Ibiza 2013 1.2 TSI DSG Style Kırmızı
                    VW Passat 2015 1.6 TDI DSG Comfortline Harvard Mavi Sunroof Led Ön Farlar

Yorum

Hayatımı değiştiren sosyal yapı, "kahrolsun facebook, kahrolsun twitter" sloganlarımın yegane ilham kaynağı, kendi şahsına münazır, kendisine hala gözle görünür bir katkıda bulunamadığım için, yaz okulunda ders alamamak kadar mahçup ve üzgün olduğum ölümüne sevilesi ortam
                      2011 1.6 T Cosmo, siyah, sunroof+flyaudio + arka koltuk monitörler

Yorum

Ben de "e" şıkkı diyorum.
                        Bu kulüp gerçekten bağımlılık yapıyor. Genelde Face'e veya Twitter'a pek girmem, ama her bilgisayarı açtığımda buraya bir göz atarım.

Artık siz bunu yorumlayın. Ne diyeyim ben artık...

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

Forum sitelerini çok takip eden birisi değilimdir ancak gördüklerime göre burası farklı bir yer...Ortak noktamız "İnsignia" ama hepiniz gerçekten çok kaliteli insanlarsınız.Daha yüzyüze tanışma fırsatımız olmadı ama burada yaş gurubu ne kadar geniş olursa olsun herkes birbirine karşı o kadar samimi ki insanın bu ortamdan çıkası gelmiyor...

Bağımlılık olayına ben de katılıyorum.Ana sayfamız sık kullanılanlar çubuğumun en başında hatta maillerime bile önce buraya göz atıp da bakıyorum

Hem araçlarımız hakkında hem de genel konular hakkında o kadar çok şey öğreniyorum ki...Sayımız sürekli artıyor buna rağmen saygı ve samimiyet hep aynı...Maşallah diyorum pray
                          2011 Opel İnsignia 1.6T Cosmo+FlexRide

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
                            Forum sitelerini çok takip eden birisi değilimdir ancak gördüklerime göre burası farklı bir yer...Ortak noktamız "İnsignia" ama hepiniz gerçekten çok kaliteli insanlarsınız.Daha yüzyüze tanışma fırsatımız olmadı ama burada yaş gurubu ne kadar geniş olursa olsun herkes birbirine karşı o kadar samimi ki insanın bu ortamdan çıkası gelmiyor...

Bağımlılık olayına ben de katılıyorum.Ana sayfamız sık kullanılanlar çubuğumun en başında hatta maillerime bile önce buraya göz atıp da bakıyorum

Hem araçlarımız hakkında hem de genel konular hakkında o kadar çok şey öğreniyorum ki...Sayımız sürekli artıyor buna rağmen saygı ve samimiyet hep aynı...Maşallah diyorum pray
                            Güzel Yorum kardeşim

Yorum

Yeni uye oldum sayilir ancak o kadar samimi ve sicak bir ortam varki coktan alistim bile. Cok yogun bir is tempom oldugundan haber sitelerine ile girmeye vakit bulamazdim ama simdi musteriyle konusurkenki 2dklik boslukta bile elim linke gidiyor. Cok sık yazmasamda buyuk keyifle okuyorum. Beni burda en cok mutlu eden sey, insignia tutkumu anlayan insanlarin arasinda olmak sizlerinde benimle ayni hisleri paylastiginizi bilmek. Cok abartiosun sende elif alt tarafi opel iste diyen insanlardan cok sikilmistim. Tesekkurler insigniateam
                              Üç günlük dünya dedikleri; cuma, cumartesi, pazar. =)))

Yorum

İşleniyor...
                              X