Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OPEL INSIGNIA 1.6T 180 HP TURBO COSMO HAKKINDA

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: OPEL INSIGNIA 1.6T 180 HP TURBO COSMO HAKKINDA

Orjinal yazı sahibi: cagri
    Cosmo olursa karartılmış farlar ve jant boyutundan dolayı beyaz güzel duruyor. bence.

bende siyah boya-bej döşeme hastalığı vardı, hem görünüş olarak beğeniyorum hemde araç siyah olmasına rağmen bej döşemeler sıcak çekmiyor ve insanı yakmıyordu.
    ama Insignia'da nedense fikrim değişti. Beyaz dış renk-siyah ergonomik spor deri koltuk ve piano lake üçlüsüne bayılıyorum
    (Olgaç abi sağolsun )

Nostalji yaptın be Çağrı...
    [center]
    2009 Insıgnıa 1.6 T Cosmo + Flexride + Sunroof + DVD800 + Ergonomik Spor Deri Koltuk [center]

Yorum

güzel günlerdi abi, o günleri unutmamak lazım ihihi
      InsigniaTEAM

Yorum

Ben olsam yine Gümüş Gri derim
        İçi ise Erqonomik Spor Deri Koltuk olsun derim
        Tüm bunlara bir de + Sunroof
        Tadından yenmez

INSIGNIA Cosmo 2010 1.6 Turbo + DVD800 Navi.

Yorum

Siyah ve beyaz arabaya ayrı bi yakışıyor ama teknik gride asil gösteriyor.
          İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

peki dış beyaz iç bej olursa nasıl olur sizce? genelde opel, aracın dışı açık renk ise içi koyu veya tam tam tersi olacak şekilde geitriyor diye biliyorum ama sahibinden.com ilanlarına baktığımda beyaz+bej örneklerine de rastladım, olabiliyor demekki.
            iç döşeme insignia'da bej oldugunda araba cok daha premium gösteriyor bence.

Yorum

Güzel durur, şık da durur fakat bej renqi işte..
              Bi siyah döşeme kadar kir saklayamaz..
              Hem zıt renkler daha ahenkli
              Mesela siyah bi arabada bej döçeme vaye açık renk bi döşeme daha ayrı bi havalı durur..
              Tam tersi beyaz bi arabada ise koyu renkler daha iyi durur, qösterir arabayı..
              Yine de karar sizin, Hayırlısı

Yorum

mrb.benim aracımın içi bej dışı siyah.Alırken içi-dışı siyah olan da vardı fakat bence sunn roof olmayan bir araçta siyah döşeme aracı biraz boğuyor gibi geldi bana..Bej döşemelisine bindiğimde resmen aracın hacmi daha geniş geldi.Ben de içi bej olanı aldım.Sonuçta çabuk kirlenmiyor,kiri gösteriyor sadece Ayrıca sene de bir kere iç temizlik yapıldığında yeni gibi oluyor zaten.
                Cümle biraz karışık oldu galiba:-)
                Gri Bmw F10 5.25 xd 2014

Yorum

siyah renk bej deri döşeme favorim keşke bej olacağına truncu olsaymış infinitilerdeki gibi daha da kaliteli duruyo tabi herşey zevk meselesi
                  '' Ya Ganiyy, Ya Muğni... ''
                  '' Melik-i Muktedirsin Ya ALLAH ''

Yorum

Bütün herkesler Gümüş Gri'ye bakıyor.

Hemde koskoca forumda iki tane

Orjinal yazı sahibi: alperen_54
                    Siyah ve beyaz arabaya ayrı bi yakışıyor ama teknik gride asil gösteriyor.
                    welcome
                    2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Abi içler acısı bi durum bu..
                      Aman aman
                      Oysa qümüş qri ki ne kadar yakışıyor cosmoya
                      Tabi klişe oldu artık ama, zevkler ve renkler tartışılmaz
                      Bu da bizim renqimiz napalım
                      Demek ki biz farklıyız urock

Yorum

aslında insignia'ya en çok yakışan renklerden biri de Pannacotta Gri'si. Lütfen bir arastırın, bilenler hak verecektir. Yalnız bu rengi türkiyede hiç görmedim, sanıyorum bizim memlekete gelmiyor?

Yorum

forumdan 1 kişide var
                          InsigniaTEAM

Yorum

Araç siyah iç döşeme bej.Sipariş ederken iç dış siyah istemiştim araç geldiğinde içi bej çıktı.İyi ki de bej olmuş siyahtan daha hoş duruyor.Tek derdim siyah araba tozu çok belli ediyor ama siyah bu arabaya çok gidiyor.

İLK AŞKIM 2009 Opel Insignia EDITION ELEGANCE 1.6
                            17'' Michelin Primacy HP Safir Siyah(Satıldı) / SEAT LEON 1.4 125 HP TSİ STYLE+COPA  KIRMIZI
                            35GB5825  A Rh+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alpacino
                              Arkadaşlar merhaba,
                              Bu ve diğer bazı forumlarda uzun dönemdir araştırmalar yaptıktan sonra Opel Insignia almaya karar verdim ancak bazı hususlarda sizlerin değerli yorumlarını alabilir miyim?

- 1.6 T Cosmo + DVD 800 için alabildiğim en iyi fiyat 61000-62000 TL. Genel olarak yorumlara baktığımda bu fiyat biraz yüksek gibi geldi bana, öyle mi - evetse en ideal fiyat ne olmalıdır sizce?
                              - LPG konusunda ben de kararsızım, İzmirde araç garantisini bozmadan İnsignia satışı yaptığını bildiğiniz bir bayi var mı?
                              - Bir diğer husus ise acaba sene sonuna kadar bekleyip 2011 model aracı sene sonu kampanyalarıyla şu anki fiyatlardan alabilir miyim sizce? Beklemeye değer mi bilmiyorum açıkçası? Ayrıca Opel'in su an "kampanya" olarak lanse ettiği fiyatların aslında kur düşüşünden kaynaklandığını düşünüyorum, gerçek anlamda bir fiyat düşüşünü sene sonuna yaklaşırken yaparlar mı acaba??? Daha önceki senelerden tecrübesi olan arkadaslar paylasırlarsa sevinirim
                              - Fiyattan bağımsız olarak da, 3-5 kuruş fazla da olsa bekle 2011 diyenlerdenmisiniz yoksa gerek yok hazır 2010'ları ucuza yakalamışken (ki tartışılır!) almak lazım diyenlerden mi?
                              - En büyük çekincem ise bu modelde maalesef otomatik versiyonun olmaması. Bayilerden aldığım bilgiye göre maalesef 2011lerde de opel otomatik şanzıman getirmeyecekmiş yine. Bunu anlamakta gercekten güçlük çekiyorum ama yine de Insignia diyeceğim heralde.

Şimdiden çok teşekkürler
                              Astra'da otomatik var. Astra al bence. veya benimkini sana satayım ben astra alayım.
                              1,6 Turbo cosmo+nav+ergo deri

Yorum

İşleniyor...
                              X