Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Garanti konusunda servis etkinliği

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Garanti konusunda servis etkinliği

Çok teşekkür ederim.
    İnsignia 1.6 Turbo edition elegance paket 17" jant teknik gri

Yorum

ewet benimde eski arabam avensis eleganttı bu arabayı almak için 26.00tl ye sattım 30.000km de sıfır gibi arebamı ama şimdi okudukça yazıları pişman olmaya başladım servisteki üstünlükler opelden kat ve kat fazlaydı forumdaki bu servis verileri çok faydalı oluyor neresi düzgünse oraya giderim artık arabam bir yıllık ama daha 5000km de zorla bakıma sokup 460 bin tl mi aldılar bi yag değişir dimi yok genel bakım olucakmış çok saçma avensise 30.000 bakımında 550tl vermiştim önceleri nerdeyse vermemişim gibi geliyor ve 5 yıl boyunca bir arıza çıkarmadı sadece farım garantiden değişti o kadar
      2009 Opel Insıgnıa 1.6 T Cosmo+19''+Flexride+Sunroof+CD500 Navigasyon+Siyah+Deri Koltuk

Yorum

bakıma girdiği için yağını değiştirmişlerdir sanırım? faturanızda yazmıyor mu?
        InsigniaTEAM

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri
          bakıma girdiği için yağını değiştirmişlerdir sanırım? faturanızda yazmıyor mu?
          yok full 15.oookm bakımı yaptılar
          2009 Opel Insıgnıa 1.6 T Cosmo+19''+Flexride+Sunroof+CD500 Navigasyon+Siyah+Deri Koltuk

Yorum

tamam işte yıllık periyodik bakımlarda yağda değişiyor, buraya fatura içeriğini yazan birçok kişide yazıyor.
            InsigniaTEAM

Yorum

İşleniyor...
            X