Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kuyruklu Yalan

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: afyigit View Post

abi gittin mi arabayı görmeye daha doğrusu satıcıyı sıkıştırmaya
    Gitmedim , daha doğrusu gidemedim , bölge bize uzak , zaten bir pazar
    günüm var , onu da yeni haftaya hazırlıkla geçiriyorum, bu densiz uğruna
    tatilimi ziyan etmek istemedim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
      Merhaba arkadaşlar, yalanın kuyruklusu mu olur demeyin sakın
      Aşağıda bağlantısı bulunan ilan (bunun gibi çok var) güzel bir örnek.
      Yarın ,yalanlarını yüzüne vurmak ve -sırf yüzündeki ifadeyi görmek için-
      gidip bakacağım, acaba neler söyleyecek mazeret olarak , çok merak ediyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...7393283/detay/
      Necmettin Ağabeyim duygularıma tercüman olmuşsun
      TR de Tek , Daha dolusu yok , Okadar yanıltıcı saçma ilanlar var bu söylediğiniz araba gibi bir kaç tane daha var ilan da.

Yorum

Gerçekten de ilanlarda kullanılan, "full araç" , hatta "full+full" gibi tabirlerle süslenen ve aslında birçok donanım eksiği olan araç var. O kadar kötü ki bu iş vatandaş belki full bir araç aramıyor, bütçesi uygun değil, donanıma para ödemek istemiyor ve ona göre ilanlara bakıyor ancak araç alamıyor çünkü hepsi "full"..

Bi de şuna tav oluyorum. Satıcı aracım kusursuz diyip özelliklerini donanımı felan yazıyor da yazıyor, sonra da altta hasar kaydını açıyor, en az 5 kez boya veya değişim yapılmış..diyorsunuz ki kusursuz buysa?..
        Veya hiç yazmayan oluyor, sorgulatınca öğreniyorsunuz..
        @Murat
        2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Ben de geçenlerde gördüm, Edition Elegance araca Cosmo jantları takıp Cosmo+Limousine Paket diye satmaya çalışıyordu muhahahasss

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HaniBanaDemiş View Post
            Ben de geçenlerde gördüm, Edition Elegance araca Cosmo jantları takıp Cosmo+Limousine Paket diye satmaya çalışıyordu muhahahasss
            Adam sütçü beygirini Akhal Teke parasına sattı işte, bir ay bekledi , sonunda bir garibana kakaladı.
            Bu gibi insanların felsefesi şu:İstanbul'un denizi ve kerizi bitmez

Yorum

İşleniyor...
            X