Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Gsi test

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
    3.20 i nin 0-100 ü 7.5sn civarında benim bildiğim. 35 hp daha düşük olmasına rağmen aynı hızlanmayı sunuyor ancak dediğim gibi zf şanzıman farkı var.
    140 ta gazı dipledikten sonra şanzıman kaynaklı hadi hızlandı diyelim, insignia arap yarış atı gibi bir araç, gittikçe hızlanıyor. Sizin onu bir süre sonra yakalamanız gerekir. Bu olmuyorsa bmw stok değil diye düşünürüm ben ve kafaya takmazdım. Bizim 1.6 t ler 0-100 9.9sn diyor. 170 ps ve 260 nm. 3.20i ise 0-100 7.5sn 170 ps ve 250 nm. Araç 2.5sn daha hızlı..
    Evet uzun yolda belki yakalabilirdim lakin o kadar uzun gitmedik bu 1000-1500 metre gibi bir aralıklarla gerçekleşti.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

320i dediğiniz araba benzinli 1.6lt 170hp 320ied değil mi?
      Bu arabayla 1.6t Insignia bile baş ediyor hatta son hızlarda bmw limitöre takıldığı için Insignia geçiyor. İstanbul grubu üyelerinin elinden çok Bmw geçti, defalarca 320-Insignia gazladılar. Ya sizin arabada sıkıntı var yada bmw stok değildir.
      Yok çağrı kardeşim ben baktım bu araç 2000cc 184 Ps.

Yorum

Yazlım olduğunu pek sanmam. Bizim burası Yozgat / Sorgun Yani burda öle tuning dir yazılımdır pek kimse bilmez anlamaz. ya aldığı adam yaptırmıştır yada değildir. Ama ilk fırsatta yakaladığım an soracağım. Umarım yazılımlıdır. Yoksa boşuna şehir içinde 1,50 TL yakıyorum

Yorum

Sıkıntı etme

Aracı yazılımlı almıştır.

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Benim araçta sıkıntı olup olmadığını öğrenmem için sizce 0-100 yada 0-200 değerlerine baksam olurmu?

Yorum

Ben opc değil, 2.0 turbo 4x4 220 hp kullandım, 3.20İ değil ama 5.20 xdrive ile İzmir otobanında biraz oynaşmışlığım varihihi
              O araç kesinlikle stock değildir, yoksa kedi-fare oyunu oynayamaz Aslında yazılımlı olsa yine oynayamaz diye
              düşünüyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post
                Ben opc değil, 2.0 turbo 4x4 220 hp kullandım, 3.20İ değil ama 5.20 xdrive ile İzmir otobanında biraz oynaşmışlığım varihihi
                O araç kesinlikle stock değildir, yoksa kedi-fare oyunu oynayamaz Aslında yazılımlı olsa yine oynayamaz diye
                düşünüyorum.
                Önceki kasaysa 525 xdrive'dır abi. yeni kasa 520 xd çok sattı mı bilmiyorum ama
                InsigniaTEAM

Yorum

Bende anlayamadımki bir türlü. Benim araçmı sıkıntılı yoksa adamın aracımı stok değil. ama gelirken bi 0-100 yaptım 9 saniye gibi geldi bana. Bunda sıkıntı var sanırım. Link https://www.youtube.com/watch?v=1Kbqa7uoAR0

Yorum

Videoda 2.saniyede nerdeyse hızlanmaya başlamışsınız.
                    Bence 0-100 değeriniz gayet normal.
                    @Murat
                    2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tutkun66 View Post
                      Bende anlayamadımki bir türlü. Benim araçmı sıkıntılı yoksa adamın aracımı stok değil. ama gelirken bi 0-100 yaptım 9 saniye gibi geldi bana. Bunda sıkıntı var sanırım. Link https://www.youtube.com/watch?v=1Kbqa7uoAR0
                      3 ve 4. saniyede ki ses beni benden aldı
                      1.6 CDTI 136Hp Otomatik Cosmo/ Carbon Flash Black / UV Kaput Koruma Filmi / Boya Koruma
                      Flexride Şasi/ Çevre görüş 2 + Opel Eye/ Stil Paket(19"J+Deri Döşeme+Isıtmalı Koltuklar+BOSE Ses Sistemi) / Sunroof / R700+Carplay/Adaptive Cruse Control

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cagri View Post

Önceki kasaysa 525 xdrive'dır abi. yeni kasa 520 xd çok sattı mı bilmiyorum ama
                        Tabii, tabii, doğru,ben yanlış yazmışım 525 xdrive doğrusu , yanımda çoluk çocuk olmasa çok keyifli olacaktı
                        da fazla sürdürmedimihihi

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Wolverine View Post
                          Videoda 2.saniyede nerdeyse hızlanmaya başlamışsınız.
                          Bence 0-100 değeriniz gayet normal.
                          2.0 T 220 hp 0-100 teorik değer 7.8 saniye olarak veriliyor, 9 saniye amatör değer bence de iyi

Yorum

BMW 3.20 i 184 hp ve 270 nm tork.insignia 2.0 turbo 220 hp ve 260 nm tork.Ancak BMW 1450 kg.İnsignia 2.0 t ise 1655 kg.Kısa süreli hızlanmalarda BMW kazanabilir çünkü 205 kg ağırlık farkı az değil.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

2.0 T 220 hp 0-100 teorik değer 7.8 saniye olarak veriliyor, 9 saniye amatör değer bence de iyi
                              Amatör? Otamatik Şanzıman zaten Sport a alıyorsun TC kapatıyorsun Yeşil yanında Dip gaz Yapıyorsun. bunun amatörlüğü oluyormu?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sadettin 50 View Post
                                BMW 3.20 i 184 hp ve 270 nm tork.insignia 2.0 turbo 220 hp ve 260 nm tork.Ancak BMW 1450 kg.İnsignia 2.0 t ise 1655 kg.Kısa süreli hızlanmalarda BMW kazanabilir çünkü 205 kg ağırlık farkı az değil.
                                Ben İnsigniayı 350 Tork diye biliyorum.

Yorum

İşleniyor...
                                X