Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Yeni Insignia

Yollarda hiç yeni Insignia gören oldu mu çok merak ediyorum ? Her hafta sonu Şarköy'e 500km git-gel yapıyorum , bir çok trafik sıkışıklığına giriyorum , farklı güzergahlar kullanıyorum ancak bir tane bile yeni araç göremedim.
    Mesela 2009 yılını hatırlıyorum , piyasaya girer girmez çok ciddi satış adetlerine ulaşmıştı.

Acaba bu fiyat politikası bu aracı bitirdi mi? Mesela elite veya excellence donanıma o parayı vereceğine daha düşük donannımlı Mercedes,BMW,Audi falan alınabiliyor diye olabilir mi?
    1.6 T - COSMO - DVD 800

Ben de bu sabah ilk defa bir tane gördüm, su mavisi , güzel araba

Yorum

Bir iki hafta önce işi giderken gördüm bende bir daha görmedim..

Yorum

Araç Fiyatları tavan yapınca otomatik olarak etkilendi ve istenilen satış adetleri çıkmadı özel bir indirim vs olursa piyasa canlanır diye umuyorum

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Daha da tırmanır piyasa.
          CARRARO 806 ELITE HD - SHIMANO ALTUS M310 - SHIMANO TOURNEY TX51 - SHIMANO M355 HİDROLİK DİSK -
          SHIMANO ALTUS M310 3X8 - ALÜMİNYUM 1.1/8″ YARI ENTEGRE

Yorum

Bildiğim teslimatına bu ay başlanmış öncesinde araç yoktu.Yine de yollarda değil insignia sıfır araç bile nadir görürürüz bu gidişle.
            http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
            2.0 CDTI
            Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Denizli'de bir adet beyaz gördüm. Sosyal medyada satın alanların paylaştıklarını görüyorum nadirende olsa.

Yorum

ben bundan 1 ay önce gördüm, özelliklede yollarda dikkat ediyorum ama göremiyorum. Dizel seçeneğinin dolu modelleri 190 milyara kadar ulaşıyor. Biraz aşağı çekmeleri lazım diye düşünüyorum.

Yorum

Trabzonda ben de gördüm bi tane. fotolardan daha diri duruyordu. hareket halinde olduğu ve olduğum için foto veya video alamadım.
                  @Murat
                  2014 1.6t 170hp 260nm + pedal commander

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Insignia View Post
                    Bildiğim teslimatına bu ay başlanmış öncesinde araç yoktu.Yine de yollarda değil insignia sıfır araç bile nadir görürürüz bu gidişle.
                    İkinci ele bile düştü

1.6 dizel 136 hp premium tasarım paketli bir arabaydı, 178.000.- tl fiyat yazmışlardı, 169.000.- tl'ye düşürmüşler.
                    Son düzenleme: Şaman TÜRKSOY; 18.07.2017, 14:50.

Yorum

Yil sonuna dogru grandland cikacakmis bakalim??

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kartalbey View Post
                        Yollarda hiç yeni Insignia gören oldu mu çok merak ediyorum ? Her hafta sonu Şarköy'e 500km git-gel yapıyorum , bir çok trafik sıkışıklığına giriyorum , farklı güzergahlar kullanıyorum ancak bir tane bile yeni araç göremedim.
                        Mesela 2009 yılını hatırlıyorum , piyasaya girer girmez çok ciddi satış adetlerine ulaşmıştı.

Acaba bu fiyat politikası bu aracı bitirdi mi? Mesela elite veya excellence donanıma o parayı vereceğine daha düşük donannımlı Mercedes,BMW,Audi falan alınabiliyor diye olabilir mi?
                        Ben 2-3 kere gördüm.Araç gerçekten çok kötü.Astramı passatmı derken insignia olduğunu gördüm.Böyle şahşahlı kasadan sonra gelen bu kasa ya opeli bitirir yada insignia markasını. Bu arada 87 yılından beri Şarköye gidiyorum.Her geçen yıl oralara ulaşmak daha külfetli oldu.Reno 12 ile gittiğimiz yıllarda bile bu kadar zahmet çekmezdik.Bu sene sırf bu trafik yüzünden bir kere bile gitmedim.Arabalı vapur yapsalar harika olurdu ama nedense Belediyesinde hiç iş yok.Konu dağıldı ama yarama bastığınız için bir iki çift laf edemeden geçemedim.
                        "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Şaman TÜRKSOY View Post

İkinci ele bile düştü

1.6 dizel 136 hp premium tasarım paketli bir arabaydı, 178.000.- tl fiyat yazmışlardı, 169.000.- tl'ye düşürmüşler.
                          Abi daha piyasaya girmemiş arteonu bile satıyorlar.Değişik bir sektör.
                          http://www.imgim.com/e85671e9-558c-4412-92af-c591def396ba.jpg

Ellere yar oldu
                          2.0 CDTI
                          Cosmo,sunroof,dvd800+interface,flexride,bej deri

5.25 Xdrive ///M(azot) Power

Yorum

Maltepede işe gelirken gördüm beyaz renk.
                            Ergün GÜRBÜZ

Yorum

Geçen hafta E-5'te bir tane gördüm..."Allah Allah yeni Astranın sedan kasası mı çıktı" diye söylenirken yanına gelince Yeni İnsignia olduğunu farkettim...

Yorum

İşleniyor...
                              X