Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Yeni Insignia

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Biraz önce Taksim de beyaz bir tane daha gördüm....

Yorum

Fiyatları öğrenince neden satılamadığı anlaşılıyor arkadaşlar, 170bin.

Yorum

2-3 defa denk geldim, siyah rengini hiç beğenmedim...

Yorum

Haftasonu gri rengini nihayet görebildim o da koskoca İstanbul'da denk gelmedi Şarköy'de denk geldi. Çok zor tutması bu kasanın makyajlı kasa her türlü çizgileriyle daha güzel.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: alper88 View Post
            Haftasonu gri rengini nihayet görebildim o da koskoca İstanbul'da denk gelmedi Şarköy'de denk geldi. Çok zor tutması bu kasanın makyajlı kasa her türlü çizgileriyle daha güzel.
            Bende büyüklere süpriz yapmak için gittim Şarköye. Aynı aracı gördüm. Fatih Hocamın paylaştığı GSI gibi bir tanesi güzel gelmedi.Bazı arabalar fotojenik olmaz.Yol yakınken pejo yöneticileri f5 yapıp eski kasanın opc'sini yeni kasa diye sürsünler.Motor şanzumana da ufak bir el attılar mı götürür 3-4 yıl.Yoksa amiral gemisi battı diyebiliriz.
            "Herşeyi Senin için yarattım diyen" RABBİNE, "Herşeyden senin için vazgeçtim" diyebilmektir AŞK.

Yorum

Malkaradayım...Gri renk 34 plaka 1 tane gördüm..Alt donanım...

Yorum

Vay arkadaş, bir ben mi Şarköy'e gitmedim. Demek gitsem ben de görecektim. Bizimkiler çağırıyor, artık inşallah bu haftasonuna kısmet.

Insignia Cosmo 1.6 SIDI MT Su Mavisi + Sprint Booster + LED Aydınlatma + OPC Pedal Seti ve Sinyal Çerçevesi + Çift Çıkış Egzoz + Spoiler + BMC Kutu İçi Hava Filtresi + ATE PowerDisc

Yorum

Geçen hafta opel bayine uğradım yeni kasayı inceledim. Açıkçası iç dizaynı benim hiç hoşuma gitmedi.

Yorum

Yeni kasayı bi ben beğendim heralde

Ama o fiyatlara mümkün değil alınması..
                    2011 1.6T Cosmo + Sunroof

Yorum

Araba aslında çok güzel tek sıkıntı birinci jenerasyon insignia ile kıyaslanma yapılıyor ve aynı tarz bir araç beklendi ve eski kasa kullanıcıları yeniligi benimseyemedi

benimde hoşuma gidiyor motor olarak ta 2.0 benzinli

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Düşük donanımda makyajlı kasa Elegance'ın kadranlarını değil de eski kasanın kadranlarını mı kullanmışlar ben mi yanlış görüyorum? Eğer öyleyse buna nasıl bir açıklama yapıyorlar acaba çok merak ettim...

Yorum

İşleniyor...
                        X