Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir Insignia kullanıcısı hakkında şikayet

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: Bir Insignia kullanıcısı hakkında şikayet

o arkadaş biraz kafadan hikaye uydurmuş kendinide baya kaptırmış buna,kendince artislik yapıyor etilerde oturuyorum altımda jeepim var millete ezik demeler falan komik şeyler bunlar,adama sorarlar madem o kadar taciz etti önünü kesti plakasını almak aklına gelmedi mi hiç

Yorum

Arkadşalar buradan yani bu çatışma durumundan bir sonuç çıkarıyorum.
      Araç kullanırken sinir katsayılarımız artıyor.
      İster ezilen ister ezen taraf olalım. Sinirlerimize ve öfkelerimize hakim olup. İnsanlık onurunu kırıcı veya ezici durumlara düşmemeye özen gösterelim. Kendimizi bu tuzaktan mükün olduğunca uzak tutalım.
      Bir eğitime gitmiştim.
      Örnek vermişti eğitmen: Araca binip işe veya eğlenceye gitmeye karar vermiş isek, son noktaya odaklanalım. O aradaki dışarıdaki bir tatsızlığa karışıp işe geç kalıp veya eğlenceği kaçırıp. Olumsuz durumlara kapılmayalım.
      Yani hedeflerimizi onun bunun gazına gelip göz ardı etmeyelim. Kaldı ki sinirlenince bacımızı, eşimizi farkına varmadan kolayca kırabiliriz. Bu zor dünyada iyi geçinmenin fırsatılarını yakalamışken bir çırpıda mahv etmeyelim !!!
      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Yaklaşımını sonuna kadar destekliyorum zeytin, önceki mesajlardan birinde drdilmen arkadaşımın dediği gibi Insignia sahiplerinin sosyo-kültürel düzeyi örnek olacak seviyede diye düşünüyorum. Keşke herkes bu forumdaki düzeyi örnek alsa... Sinirlerimize ve öfkelerimize hakim olmayı bilmeliyiz.

2009 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + 19''Dunlop + FlexRide + Cd500 Navi + Sunroof + Isıtmalı Deri Döşeme / Teknik Gri

Yorum

O arkadaş bana opeli"."de cevap vermiş" hayatta başarılar diliyorum yazmış" allah razı olsun teşekkür ederim,her nekadar 10 mesajım olsa da o siteyide yakında takip ederim ne de olsa eski opelciyim..ben hala ısrarcıyım artislik peşinde o kişineden plakayı alıp şikayette bulunmadın da orda burda ağlıyosun be arkadaş

Yorum

Okurken acabamı dedim ama ben değilim geçen ay bende biraz fazla acelem varken bi insignia'nın önüne geçmiştim ama sadece geçtim sonra napıyorum ben dedim yavaşladım ha işe 1 saat geçikmişim ha 1 saat 10dakika bazen şehir hayatı gereksiz işler yaptırıyor insanlara o arkadaşta bu forumu bulsada özür dilesem
            2009 Opel Insıgnıa 1.6 T Cosmo+19''+Flexride+Sunroof+CD500 Navigasyon+Siyah+Deri Koltuk

Yorum

İşleniyor...
            X