Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bir Insignia kullanıcısı hakkında şikayet

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Bir Insignia kullanıcısı hakkında şikayet

başka bir forumda gördüm, umarım aramızdan değildir dknow

Benim evim Etilerde..e5 te köprüden önce son çıkıştan Levent sapağından girmem gerekiyor eve gelmem için.. az önce siyah bi insignia ve sanırım turboydu,çok kollu jantı vardı.. tam levent sapağı girişinde bana arkadan çarpıyodu. İnsan kılığında ama insan olmayan herif dolu trafikte makaslarla geliyo aynadan gördüm,eğlenceden geliyoduk, kız arkadaşıma dedimki bak çarpabilir korkma dedim ben sağa sola çekmeye çalıştım arabayı..trafikte var yani kaçış alanım yok denecek kadar az.. buda arkada maymunluklar yapıyo neyse çarpmadı bide utanmadan önüme geçip fren yapıp kolunu çıkartıp sağa çek falan diyo. yanımda bayan var bu bir,sen hayvan gibi geliyosun bide artistlik yapıyosun bu iki, çarpsan gerizekalı senin araban benim tamponumun altına yerleşir o zaman ağlarsın görürüm senin artistliğini buda üç ezik herif..

eğer bu foruma üyeysen bu yazdıklarımı okuyupta algılayacak kadar beynin olmadığın için sadece şunu anla, beni ve kız arkadaşımı ve diğer insanların hayatını bu kadar nasıl gerersin ne hakkın var ...

cinlerim ciddi anlamda tepemde..saygısız bencil ezilmiş insan kılıgında gezipte insanlıktan zerre pay almamış mahlukat seni..
    InsigniaTEAM

Ynt: Bir Insignia kullanıcısı hakkında şikayet

ne olursa olsun insanın yanında kız arkadaşı varken artislikmi yapılır yazık valla umarım içimizden değildir.
    [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

Abi tek olsa bile, yanında kız arkadaşı olmasa bile iğrenç bir davranış yapmış. angry angry
      .
      2010 Opel Insignia 1.6 T Cosmo + Hakim Gri + Flyaudio DVD/Navigasyon/Turn Push

Yorum

Bu tür olayları sadece Opel Insignia olarak yansıtılması yalnış olmuş her markada bu tip söför modeli var her ne olursa olsun el kol hareketlerini

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

niye opel insignia baska marka yapmıyormu hergün nelerle karsılasıyorum ben bare plaka yazsaymıs bukadar yazılmıs . insignia kullancısını sikayet ediyorumda ne ya tamam cocuğun yaptığı harbi öküzlük ama komik geldi biraz . ben buraya bi yazsam beni taciz edenleri konu kitlenir eski arabamda ben cok yasıyordum kız arkadasımla sakin sakin gidiyourm önüme kıranlar camı acıp kapısalım diyenler yanımdan gecip kafasını camdan cıkartarak kız arkadasıma bakanlar korna çalanlar . burda herkes nekadar sosyal mesaj yazsada hepimiz trafikte atraksiyonlu hareketler yaptığımız gercektir. en güzeli cama 3 no ön cam dahil zift spec kim göremicek havalar ısınıyor haftaya falan camları yaptırcam benide MB C ler rahatsız ediyor gidip yazıyormuyum belki onlar yazıyordur insignianın teki bana bi sapadı diye

Yorum

walla mert ben böyle şey görmedim iyi dayanıyosun bence hemen arkalar 2 en ön cam 1 numara en ideali
            [center][center]      

2010 Mercedes C 180K AMG blackline

Yorum

aslında en dogrusunu sen soluyorsun vedat mantıklı olan o bıdenemek ıstıyorum 3 u yaza gelıyoruz ısınmasın ıcersı guneste seneye allah ızın verırse kıs ıcın 2 yaptıırırm

Yorum

kötü bi durum ama konu insignia ile alakalı değil anladığım kadarıyla.. konu insignia kullanan bir maganda!!! o densizi daha kolay bulmak için sanırım araç markası verilmiş..
                F30 Sport+

Yorum

bu yazıyı aldığım forum geniş bir kitleye sahip olduğu için yazı sahibi belki üyedir yada denk gelir okur düşüncesiyle yazmış.
                  yani bence araçla veya kullanıcılarıyla ilgili bir sıkıntı yok.
                  InsigniaTEAM

Yorum

vay ***** hem *** yapıyo hem de sağa çek diyo çekecen sağa alıcan levyeyi.tabi demesi kolay ama kesin dalardım adama.
                    Aşk çok yakar dediler usta tüp mü taktırsak?

Yorum

Merhaba forum kurallarına uygun ifadeler kaullanalım.
                      İyi paylaşımlar.
                      Insignia Editition Elegance - 18" jant Teknik gri

Yorum

Ben forumdan bir arkadaşın bu şekilde davranışlar sergileyeceğine inanmıyorum.
                        Bu şekilde araba süren yüzlerce insan var. Bu durumu arabaya uyarlamak pek doğru değil.
                        Ama ne olursa olsun yanında bayan olan birisine sağa çek gibi şeyler yapmak tasvip edilemez.
                        Hepimizin eşi, annesi oluyor yanımızda araba kullanırken. Biraz terbiyeli olmak gerek.
                        Renault!!!

Yorum

''çarpsan gerizekalı senin araban benim tamponumun altına yerleşir o zaman ağlarsın ''
                          Burada da havasını atmış arkadaşımız. Sanırım jeepi var...
                          İşin muhabbet kısmı bi tarafa adamın yaptığı hakikaten -özür dilerim ama- danalıktan başka bişey değil. Ama bu tarz hareketlerin sadece insignia kullanıcılarına has olmadığını da vurgulamak lasım. Hatta şunu da gözlemlemekteyim ki; insignia sahipleri toplumda belli bir sosyokültürel düzeye sahipler gibi görünüyor.
                          Saygıllarımla...
                          Mondeo 2.0 Ecoboost 240 Bg Selective

Yorum

Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                            ''çarpsan gerizekalı senin araban benim tamponumun altına yerleşir o zaman ağlarsın ''
                            İşin muhabbet kısmı bi tarafa adamın yaptığı hakikaten -özür dilerim ama- danalıktan başka bişey değil. Ama bu tarz hareketlerin sadece insignia kullanıcılarına has olmadığını da vurgulamak lasım. Hatta şunu da gözlemlemekteyim ki; insignia sahipleri toplumda belli bir sosyokültürel düzeye sahipler gibi görünüyor.
                            Saygıllarımla...
                            Bi ara eğitim durumunuz adlı başlığıı açmamın nedeni buydu aslında... o cahilliği yapan bence genç biriydi babasından arabayı kaçırmıştır muhtemelen öyle çocukluk yapııyordur...
                            F30 Sport+

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Gökhan_55
                              Orjinal yazı sahibi: drdilmen
                              Saygıllarımla...
                              Bi ara eğitim durumunuz adlı başlığıı açmamın nedeni buydu aslında... o cahilliği yapan bence genç biriydi babasından arabayı kaçırmıştır muhtemelen öyle çocukluk yapııyordur...
                              Akıl yaşta değil başta netice de.
                              Eşkiyalık yapmanın ne alemi var ki?
                              Renault!!!

Yorum

İşleniyor...
                              X