Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1.4 140 hp insignia yakıt tüketimi

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

• Ynt: 1.4 140 hp insignia yakıt tüketimi

Orjinal yazı sahibi: eymenkul
    Muharrem senin gördüğünü keşke ben de görsem
    Yananı görür ALLAH eymen'im
    2015 Audi A4 2.0 Tdi 190 Hp Sport Quattro

Yorum

yakıtın çok kasmıyacağını sanıyorum. ama ekonomiyi sarsarsa LPG taktımaktan da çekinmem

Yorum

Bence verileriniz gayet normal ben imzamdaki araçla ort 9 9.5 lt arası geziyorum ş.içi ve performans olarakta normal yani gaza az yükleniyorum çoğunlukla 3000 devirde vites değişmeye dikkat ediyorum...
        Araçlarınız turbo ve bence gayet normal tüketiminiz aldığınız performansta cabası
        Tahminimce bende yılsonuna kadar insigniamı almış olurum Allahın izniyle o zaman değerini daha çok anlıyacağımdan şüphem yok
        2012 insignia 1.4 T 140 Hp Yeni Stil Paket Fume

Yorum

araç 5000km oldu ortalama tüketim 7,5 LT.
          2014 BMW 5.20I M +comfort+premium            
          2011 otomatik opel astra  1.4 cosmo sunroof
          2013 Chevrolet Captiva LTZ

Yorum

çok başarılı , aman nazar degmesin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yat_uyu
              çok başarılı , aman nazar degmesin
              Kendinizi biraz tanıtırmısınız

2009 INSIGNIA 4DR COS 16LET180HP M6 NAV CD500+FLEX+SR+19'' JANT+DERİ

Yorum

Orjinal yazı sahibi: smg05
                Orjinal yazı sahibi: OMERPASCHA
                Aracım şu an 2200 km de...ortalama hız 57 km ve ortalama yakıt tüketimi 6.0 lt...3 cü depo sanırım 700-800 km sonra bitecek,servisin dediğine göre 3 cü depodan sonra tüketimin daha da düşeceği yönünde..Bilgilerinize...
                Ben sunu gordum opelde 3000 kmden sonra yarim litre ilk bakimdan sonrada toplamda 1 lt ye kadar dusuyor.
                bende start stop yok ondan mıdır bilmem ilk başlarda 7.3lt görürken şuan gerçi kış ama 9.2 nerde azalma bu arada km 10500

Yorum

Bende bugün tüketimi bir sıfırlayıp ölçüm yaptım. Sabah Ümraniye'den Kağıthane'ye oradan geri Ümraniye'ye, Sonra Ümraniye'den Sabiha Gökçen Havalimanı'na ve tekrar geri Ümraniye'ye geldim. Yani anlayacağınız tam bir şehir içi-şehir dışı karma tüketim ölçümü oldu. Ümraniye-Kağıthane arası Kavacık ve köprü trafiği, dönüşe gişe trafiği vs vs. gibi etkenlerde var. Bu tüketime sevindim açıkcası.

(Satıldı..) 2012 - 1.4 Turbo - Edition Elegance - Siyah/Bej - 18" - Cyclone Navi

Yorum

Bunlarda benim değerler arkadaşlar bu değerin içinde yeri geldi sadece aracı çalıştırdım kar yağdı diye ve rolling e çıktığım için hep üst devir kullandım. İki değerde de rolling tüketimim dahil en son 8,4 dü bugün biraz daha kullandım 7,9 lt. ye düştü buyurun resimler ile destekleyim

Yorum

baya iyi 7,5 ortalamanız
                      2011 insignia 2,0 CDTI cosmo OPC

Yorum

Arkadaşlar benim ortalamam hala 11,4. diğer arkadaşların 7 ve 8 ile başlayan ortalamalrını görünce, acaba diyorum, bende mi, araçta mı sorun var. ayrıca çok düşük devirlerde kullanmaya gayret ediyorum. yani trafikte agresifliği hiç sevmem. ama yine de şehir içi 10'un altını görmedim. acaba diyorum düşük devirde kullanayım derken aracı devirsiz mi kullanıyorum.
                        MEN AMENE BİL KADER EMİN-E MİNEL KEDER.

Yâ Rab! Garibem, bîkesem, zaîfem, nâtüvanem, alîlem, âcizem, ihtiyarem, 
Bî-ihtiyarem, el'aman gûyem, afv cûyem, meded hâhem zidergâhet İlahî!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: naciakgümüş
                          Arkadaşlar benim ortalamam hala 11,4. diğer arkadaşların 7 ve 8 ile başlayan ortalamalrını görünce, acaba diyorum, bende mi, araçta mı sorun var. ayrıca çok düşük devirlerde kullanmaya gayret ediyorum. yani trafikte agresifliği hiç sevmem. ama yine de şehir içi 10'un altını görmedim. acaba diyorum düşük devirde kullanayım derken aracı devirsiz mi kullanıyorum.
                          Sende ortalama 50 km/h ortalama hıza çıkarsan seninde 8 lt ye düşecektir..
                          8 lt diye övünüyorlar ama ortalama hızları 50-60 km/h , şehir dışı ölçümü gibi oluyor onlarınki bize göre

11,4 lt yakması için ortalma hızın 20 km/h civarı olması lazım muhakkakki seninde ortalam 20 km/h civarındadır
                          2015 2.0 sorento

Yorum

30-35 arası ortalama hıza ulaşırsan 9 lt yakıyor
                            2010 VW Jetta 1.4 TSI DSG Comfortline.
                            2012 Insignia 1.4T Teknik Gri +18" Jant + Sunroof+Navimaster Multimedia (Satıldı)

Yorum

Çok şükür tüketim bir 8,3 lt , tüketim iki ise 7,5 lt ye düştü....

Yorum

Segmentinde en tasarruflu benzinli 1.4 Turbo'dan sonra, en tasarruflu dizel olarak pazara giriyor. Sürüş asistanları ile de konforu optimize ediyor.

2.0 bidizel

Yorum

İşleniyor...
                                X