Duyuru

Collapse
No announcement yet.

tavan kaplaması için görüşler lütfen...

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Temizle
new posts

Ynt: tavan kaplaması için görüşler lütfen...

Evet ama modifiyeye yatkınlıkta önemli tabi ki. açıkcası 180 hp yetiyor artıyor bana. hele de sport modda tadından yenmiyor. zevktir mutlaka. biraz sadelik yanlısı olduğumdan kaynaklanıyor olabilir.
    Renault!!!

Yorum

sadece motor için değil, görsel olarak da farklılık isteniyor bazen.
      yada beğendiğimiz başka bir arabada olan özellik bizim arabamızda da olması istendiğinde (tavan kaplama gibi) modifiye gerekebiliyor
      InsigniaTEAM

Yorum

Tavan kaplama beyaz bir insignia da görmüştüm. film camlarla şık olmuştu. kendi arabam beyaz olsa yapar mıydım dersen galiba yapmazdım. değişiklik ve farklılık güzeldir her zaman ama makul olanlar tabi.
        Biraz böyle düşünmemin sebebi 5 metre civarında 1.500 kg ağırlığında tank gibi arabalarımız var. belki o yüzden hafif kaçarmış gibi geliyor.
        Renault!!!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Av.OCAL
          Orjinal yazı sahibi: corail
          şahsi görüşüm araç üzerine orjinali dışında ilave olan hiçbirşeyi sevmiyorum
          lütfen kimse darılmasın ya da kızmasın ama benim tercihim bu yönde hep..
          imzamı atarım. çok haklısın. arabalarımız zaten herhangi bir ilaveye de ihtiyaç duymuyor bence. gayet yakışıklı ve şık.
          tamamen şahsi düşüncem. yapan arkadaşlara da saygım sonsuz...
          bi de üstüne ben cosmo tercih ettim ki aklım kalmasın ihihi
          bir de sunroof olsaydı tam olacaktı ama o sıra tr stoğunda dahi sunrooflu araç yoktu..

F20 116i Sportline Deep Sea Edition

Yorum

İşleniyor...
          X